Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

25 tysięcy zł. za internowanie

Utworzony przez antypisior walczący, 22 marca 2008 o 16:17 Powrót do artykułu
o curwa dlaczego mnie nie internowali? miałbym 25 tysięcy a tak do końca życia będę ciułał i będę miał gówno z tego w tym ... kraju
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 o 13:52
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy Oni walczyli dla pieniędzy jeśli tak to niezłą fuchę se znależli
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jesli macie pisac glupie posty , to lepiej w ogole nic nie pisac pacny z Polski "D"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To i tak tylko 1/20 średniej odprawy odwoływanym niejednokrotnie za nieudolność różnych "menedzerów". Żałujecie człowiekowi który siedział, za wolność wypowiedzi i wolny rynek? Ciekawe czy protestowaliście wtedy gdy gigantyczne odprawy otrzymywali ci którzy zatrzymywali i internowali walczących również o Wasze prawa? Szkoda, że podając kwotę zasądzonego odszkodowania dziennikarz nie pokusił się o podanie wysokości odpraw tych którzy podpisywali decyzję o interneowaniu i o tym czym dzisiaj się zajmują i jakiej wysokości dochody generują. Odwagi zabrakło?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech piekło pochłonie tą tępą bandę, która “walczyła” przeciwko najlepszemu systemowi społecznemu wykoncypowanemu do tej pory dla dobra KAŻDEGO człowieka!!! Ale zanim się to stanie niech ta upośledzona, podła hołota odbiera wraz ze swoimi rodzinami zapłatę za swoje obłąkane akcje krzywdzące tą niewinną garstkę mądrych, szlachetnych i uczciwych ludzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
WSzystkie nieroby i lewusy zapisywali się do "S",strajkowali,nie pracowali i domagali się za bumelkę zapłaty.Potem te nieroby wybrali się na wielkich związkowców i za "spokój" podpisywali z pracowadcami ciche porozumienie,w zamian za co otrzymywali bardzo wysokie wynagrodzenia.Z czasem ci "wielcy działacze związkowi" nie mając wielkiego przygotowania,przejęli kierowanie dużymi zakładami pracy,przeszli do pracy w spółkach skarbu panstwa,do rad nadzorczych...... Niektórzy byli wojewodami i tam jeszcze takimi innymi popychadlami. Osoby,dla których nie wystarczyło etatów (albo nie zdążono utworzyć),dzisiaj otrzymują "odszkodowania za internowanie".A wszyscy intermnowani mieli lepiej lak ludzie przebywający na wolności!Otrzymywali jedzenie,papierosy,od czasu do czasu alkohol.No i nic nie robili.Inni musieli ciężko pracować na utrzymanie rodziny i tych internowanych. le największą tragedią jest to,że dawnych nierobów (a którzy utworzyli "związki" dla własnej ochrony),dzisiaj się nagradz i z takich ludzi robi się wielkich bohaterów. WIem,ile w stanie wojennym (i już po) u takich działaczy przelało się wódki.Ile tacy "dzialacze" zyskali za swoją "dzialalność"Oni nie strajkowali tylko za nich strajkowali ludzie.A późnij taki jeden z drugim wypinał pierś do odznaczeń. Tfuj!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oprócz głowy wszystko w porządku?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
całe szczęście że jest kilku sprawiedliwych,co d..pę trzymali w piernatach to teraz mają odwagę krytykować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: