Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

30-latka nie żyje, jej mąż został zatrzymany

Utworzony przez zacny, 21 lutego 2009 r. o 22:39 Powrót do artykułu
Ciekawe jaki miał motyw chyba nie trudno sie domyślić, był nim ojciec pięciorga dzieci zacny chodelski kościelny. Ciekawe co zrobi ksiądz proboszcz zwolni go, ale to mało prawdopodobne bo przeciez wiedział o tym fakcie dobrze, a nic w tej sprawie nie zrobił, był chyba zjęty kupowaniem marmuru. No tak widzą drzazgę w oku drugiego a nie dostrzegają belki w swoim oku. Najciemniej pod latarnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTYW??? To jest motyw??!!! jakim trzeba być deb***em ,żeby historie wypisywać?!?! zabić matke dwójki dzieci?!?! lał i zabił ją w końcu, bo miała "romans"(??)?. A może miała"romans" bo ją lał?!?!? weż Ty sie zastanów, co piszesz!... A nawet jakby to był powód, to mozna sie rozstac , a nie mordować! DOŻYWOCIE bez możliwości wczesniejszego zwolenienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przemawiajcie się. Kobieta została zamordowana i to jest prawdiwy dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż jest to zapewne dramat dla rodziny i dzieci niema matki, a i ojciec szybko nie wróci. Ale święta to ona nie była, cały Chodel o tym romansie wiedział trwało to już kilkanaście miesięcy, jak chlop był w więzieniu to trzeba było dziecmi sie zająć a nie szukać pocieszenia w rękach kościelnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do P Skoro wiedziałeś,że ją lał co zrobiłeś żeby jej pomóc? Jak znam życie to pewnie nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OKO ZA OKO...DOŻYWOCIE NIESTETY POWINNA BYĆ KARA ŚMIERCI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
No cóż jest to zapewne dramat dla rodziny i dzieci niema matki, a i ojciec szybko nie wróci. Ale święta to ona nie była, cały Chodel o tym romansie wiedział trwało to już kilkanaście miesięcy, jak chlop był w więzieniu to trzeba było dziecmi sie zająć a nie szukać pocieszenia w rękach kościelnego.
Ty podły gadzie... jak możesz w obliczu takiej tragedii... Bezduszny mały i głupi stworku! Ciekawe od czego gnije twoja dusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacny napisał:
Ciekawe jaki miał motyw chyba nie trudno sie domyślić, był nim ojciec pięciorga dzieci zacny chodelski kościelny. Ciekawe co zrobi ksiądz proboszcz zwolni go, ale to mało prawdopodobne bo przeciez wiedział o tym fakcie dobrze, a nic w tej sprawie nie zrobił, był chyba zjęty kupowaniem marmuru. No tak widzą drzazgę w oku drugiego a nie dostrzegają belki w swoim oku. Najciemniej pod latarnią.
Pracuję nad tym aby twoje dane - pisarzu/pisarko od siedmiu boleści - poznali wszyscy! Łatwo rzucasz oskarżenia na innych! Myślisz, że jesteś anonimowy/a? Niedługo bardzo się zdziwisz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
No cóż jest to zapewne dramat dla rodziny i dzieci niema matki, a i ojciec szybko nie wróci. Ale święta to ona nie była, cały Chodel o tym romansie wiedział trwało to już kilkanaście miesięcy, jak chlop był w więzieniu to trzeba było dziecmi sie zająć a nie szukać pocieszenia w rękach kościelnego.
A co cię to gadzino podła obchodzi , u kogo szukała pocieszenia?!?!?! U męza go nie znalazła- pił i bił! Sama musiała dawać soebie rade z dwójka dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacny napisał:
Ciekawe jaki miał motyw chyba nie trudno sie domyślić, był nim ojciec pięciorga dzieci zacny chodelski kościelny. Ciekawe co zrobi ksiądz proboszcz zwolni go, ale to mało prawdopodobne bo przeciez wiedział o tym fakcie dobrze, a nic w tej sprawie nie zrobił, był chyba zjęty kupowaniem marmuru. No tak widzą drzazgę w oku drugiego a nie dostrzegają belki w swoim oku. Najciemniej pod latarnią.
A co wg ciebie proboszcz powinien zrobic?!?!?! - wykląc ich, zakuć w lochach, wysłac na Syberię ???? NO CO MIAŁ ZROBIĆ ?!?!? A gdyby nawet zwolnił koscielnego, to co by to dało?! To byli dorosli ludzie, którzy sami podejmowali decyzje! Odpie**prz sie od proboszcza, bo to nie jego wina - poza tym, skad wiesz, czy nie reagował?? Miałby o tym trąbić na cały Chodel?!?! Człowieku, jakie Ty masz popiep**rzone myslenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy jest święty. Nikt nie mógł nic zrobić (najlepiej tak mówić). Ale czy musiało do tego dojść ??? Do tragedi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
A co wg ciebie proboszcz powinien zrobic?!?!?! - wykląc ich, zakuć w lochach, wysłac na Syberię ???? NO CO MIAŁ ZROBIĆ ?!?!? A gdyby nawet zwolnił koscielnego, to co by to dało?! To byli dorosli ludzie, którzy sami podejmowali decyzje! Odpie**prz sie od proboszcza, bo to nie jego wina - poza tym, skad wiesz, czy nie reagował?? Miałby o tym trąbić na cały Chodel?!?! Człowieku, jakie Ty masz popiep**rzone myslenie!
nie wiem jak inni sądzą, ale wg mnie osoba sprawująca jakby nie patrzeć jakąś funkcję kościelna powinna mieć jednak w miarę "czyste sumienie", a z tego co wiem to grzech cudzołóstwa jest grzechem ciężkim. proboszcz powinien mimo wszystko zareagować i zwolnić kościelnego z pełnionej funkcji. tak nie powinno być...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byla matka i juz jej nie ma.Ona dolaczyla do grona szczesliwszych od nas.Ze grzeszyla kazdy z nas grzeszy.Nie szukajcie winnych,bo jestescie wszyscy mieszkancy Chodla winni,pochodze z tamtad i wiem jak wszyscy lubia prac czyjes brudy,pomimo ze kazdy z Was ma swoje(ja tez).Pomyslcie jak pomoc tym sierotom.One nie zasluzyly na taki los.Zostaly w swym mlodym wieku wystarczajaco ukarane.Jesli teraz nie znajda sie chetni do pokazania im lepszego zycia,to wiedzcie ze rosnaca z nimi nienawisc poprowadzi ich w slady ojca.Jesli dziadki zechca sie opiekowac nimi,pomuszcie im.Zamiast leciec na plebanie z serem lub plackiem zaniescie im. Niech czuja ze sa mieszkancami tej malej osady! Pani Zyto moje najszczersze kondolecje. Zawsze byla pani dla mnie wzorem MATKI(choc czesto nie bylo to latwe)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
nie wiem jak inni sądzą, ale wg mnie osoba sprawująca jakby nie patrzeć jakąś funkcję kościelna powinna mieć jednak w miarę "czyste sumienie", a z tego co wiem to grzech cudzołóstwa jest grzechem ciężkim. proboszcz powinien mimo wszystko zareagować i zwolnić kościelnego z pełnionej funkcji. tak nie powinno być...
W takim razie biskup powinien zwolnić proboszcza za .............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
nie wiem jak inni sądzą, ale wg mnie osoba sprawująca jakby nie patrzeć jakąś funkcję kościelna powinna mieć jednak w miarę "czyste sumienie", a z tego co wiem to grzech cudzołóstwa jest grzechem ciężkim. proboszcz powinien mimo wszystko zareagować i zwolnić kościelnego z pełnionej funkcji. tak nie powinno być...
To w takim razie biskup Józef powinien zwolnic proboszcza za.........(wszyscy wiemy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='d' date='22.02.2009, 07:38' post='97821'] No cóż jest to zapewne dramat dla rodziny i dzieci niema matki, a i ojciec szybko nie wróci. Ale święta to ona nie była, cały Chodel o tym romansie wiedział trwało to już kilkanaście miesięcy, jak chlop był w więzieniu to trzeba było dziecmi sie zająć a nie szukać pocieszenia w rękach Nie sądzicie Że nie wam osądzać ? Że jest ktoś nad nami kto to zrobi dużo lepiej? Ona rachunek za życie już pewnie dostała. A co do was panowie ,to najgorsze przed wami i nie liczyłbym na to ,że boga nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak proboszcz ma zwolnić kościelnego za romans?skoro sam ma dzieci i to każdy wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE PODLI LUDDZIE, JAK W TAKIEJ SYTUACJI MOZNA MÓWIC O ROMANSIE, NIKT NIE JEST ŚWIĘTY I KAŻDY ODPOWIADA ZA SWOJE ŻYCIE I ZA SWOJE GRZECHY, TYLKO PODLI LUDZIE JESZCZE W TAKIEJ TYREGEDII MÓWIĄ O ROMANSACH, TO JUZ ICH PRYWATNA SPRAWA!!! SPÓJRZCIE NA OSIEROCONE DZIECI I NA MORDESTWO Z ZIMNĄ KRWIĄ . NAWET JEŚLI TO TEN PSYCHOPATA NIE MIAŁ PRAWA DO ZABICIA DOROTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Byla matka i juz jej nie ma.Ona dolaczyla do grona szczesliwszych od nas.Ze grzeszyla kazdy z nas grzeszy.Nie szukajcie winnych,bo jestescie wszyscy mieszkancy Chodla winni,pochodze z tamtad i wiem jak wszyscy lubia prac czyjes brudy,pomimo ze kazdy z Was ma swoje(ja tez).Pomyslcie jak pomoc tym sierotom.One nie zasluzyly na taki los.Zostaly w swym mlodym wieku wystarczajaco ukarane.Jesli teraz nie znajda sie chetni do pokazania im lepszego zycia,to wiedzcie ze rosnaca z nimi nienawisc poprowadzi ich w slady ojca.Jesli dziadki zechca sie opiekowac nimi,pomuszcie im.Zamiast leciec na plebanie z serem lub plackiem zaniescie im. Niech czuja ze sa mieszkancami tej malej osady! Pani Zyto moje najszczersze kondolecje. Zawsze byla pani dla mnie wzorem MATKI(choc czesto nie bylo to latwe)
Ja również składam wyrazy współczucia całej rodzinie. nawet nie potrafię sobie wyobrazić co przeżywacie. Nie przejmujcie się podłymi wpisami. Chodel to bardzo podłe środowisko. Jest grupa ludzi, która tylko potrafi obmawiać innych, dręczyć i znęcać się psychicznie. Tu ludzie nie jednoczą się niestety w tragedii. Dotyczy to niestety większości. pewnie jeszcze nie jedną podłość wysmarują padalcy , nie zwracajcie na to uwagi. Życzę wam siły i wytrwałosci. Zaopiekujcie się dziećmi Dorotki, dla nich najlepiej by było gdyby stad wyjechały i zaczęły życie w innym środowisku nie z tymi podłymi ludźmi, którzy nie potrafią uszanować pamięci kobiety ich matki tak potwornie zamordowanej. Wyrazy Głębokiego współczucia dla wszystkich bliskich Doroty. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam Ś.P Dorotę i wiem jak bardzo opiekowała się dziećmi więc proszę nie piszcie głupot.Miała romans z Kościelnym bo być może potrzebowała miłość, czułość, pocieszenia, którego niestety nie zaznała u męża który się nad nią m.in bił, znęcał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...