Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze, może będzie spokojniej na drogach. Stop pijakom i wariatom na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabijanie kasy ośrodkom szkoleniowym, Wordom i policji - takie to bezpieczeństwo na drogach ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie kupujemy kamerki i przyglądamy się jeżdzie policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mandaty nie zapewnia bezpieczeństwa! zapewnią dochód dla policji, wordu i ośrodków szkoleniowych - ot sposób na to by w Polsce żyło się lepiej, żenada. a jeździć bez prawka i po pijaku dalej beda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie kupujemy kamerki i przyglądamy się jeżdzie policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ustawodawca i tak ma immunitet i gdzieś przepisy... będzie dalej pędził smiejąc się z tych co się gniotą po naszych ciasnych drogach bez autostrad z przepisową prędkością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co po 3 miesiącach ? Oddają stary blankiecik, czy trzeba wyrobić nowy=100,50 zł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z kierowcami zza wschodniej granicy, którzy notorycznie łamią przepisy i jeżdżą jak szaleńcy??? Królowie szosz Ukraińcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założę się, że miejsca kontroli to były takie, gdzie jak w misiu 3 domy na krzyż stały w odległości 150 metrów od ulicy, ale tabliczka że teren zabudowany była, a co. By żyło się lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to policaje będą teraz mieć problem ,teraz prawie każdy będzie jeździł przepisowo i ładne statystyki pójdą się walić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecie ustawę wprowadzili ci na których ciągle głosujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, pozostaje tylko na złość im jeżdzić przepisowo, i pilnować aby Ci z immunitetem też jeżdzili przepisowo. Pamiętajmy o wszystkich "świętych krowach" których prawo drogowe czy karne prawie nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założę się, że miejsca kontroli to były takie, gdzie jak w misiu 3 domy na krzyż stały w odległości 150 metrów od ulicy, ale tabliczka że teren zabudowany była, a co. By żyło się lepiej!
Odezwał się Polaczek cwaniaczek. On wie lepiej, on się na wszystkim zna, on olewa policję wszystkie znaki są bez sensu itd. Rzygać mi się chce jak słyszę takich głupich filozofów jak ty. Powinni ci za brać to prawo jazdy za pisanie tych banialuków frustarcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, pozostaje tylko na złość im jeżdzić przepisowo, i pilnować aby Ci z immunitetem też jeżdzili przepisowo. Pamiętajmy o wszystkich "świętych krowach" których prawo drogowe czy karne prawie nie dotyczy.
Kolejny wygadany co to wie wszytko lepiej. Własnie o to chodzi żebyś ćwoku jeździł tyle ile wolno a jak ci nie pasuje to spie... na autobus. Codziennie przez moją wieś przejeżdża banda która spieszy się do pracy do miasta i rzadko kiedy jadą 50. Ja jako mieszkaniec tej wsi żądam aby było 50 bo dla mnie ważniejsze jest żeby było bezpiecznie niż żeby jakiemuś popaprańcowi się wygodnie i szybko jechało bo się z wyra nie może wcześniej zwlec. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W polsce wprowadza się przepisy tylko że wszystko jest odwrotnie niż w cywilizowanym kraju. Najpierw zbudujmy infrastrukturę - drogi ekspresowe do każdego miasto wojewódzkiego, obwodnice miast gdzie mogę jechać przepisowo 120km/h i wiem że w 2 godziny pokonam 240km a nie jak ocenie 240km pokonuje w 3.5 do 4 godzin...jakas paranoja. Po drugie to nie jest dla poprawy bezpieczeństwa tylko jak biednych ludzie ciemiężyć żeby się nie mogli podnieść. Gorzej jak za komuny....Po trzecie będzie jechał prokurator albo synek komendanta i policja zatrzyma takiego to będzie musiał się liczyć że zostanie oddelegowany do psiego patrolu albo legitymacje w zębach przyniesie...Podsumowując: prawo jest dla "szlachty" szeroko rozumianej a nie dla biednych ludzi...biedny polak ma go przestrzegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawać chójom do ręki żadnego prawa jazdy,wystarczy kserokopia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się Polaczek cwaniaczek. On wie lepiej, on się na wszystkim zna, on olewa policję wszystkie znaki są bez sensu itd. Rzygać mi się chce jak słyszę takich głupich filozofów jak ty. Powinni ci za brać to prawo jazdy za pisanie tych banialuków frustarcie. 
Dalej głosuj na BRONKA JEŁOPIE TY, naucz sie wypowiadać a prawa jazdy to Ty nie masz na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się Polaczek cwaniaczek. On wie lepiej, on się na wszystkim zna, on olewa policję wszystkie znaki są bez sensu itd. Rzygać mi się chce jak słyszę takich głupich filozofów jak ty. Powinni ci za brać to prawo jazdy za pisanie tych banialuków frustarcie. 
Tępa,pier dolona  " DZIDO " !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  byłeś kiedykolwiek poza granicami Polski ?  widziałeś kiedyś tam tyle bezsensownych znaków poustawianych byle gdzie i w takich ilościach jak u nas ?  bo w tym dzikim kraju głupich i głupio postawionych znaków jest więcej jak drzew w lesie,tyle razy dęte  "chóje "-komuniści mieli to unormować i po układać i co ? wszystkie PO je bane przepisy na DUDĘ czekają ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złapie Cię to nie dawaj prawa jazdy. Mów, że właśnie zgubiłeś. On może zabrać... swoje psie odchody z chodnika i nic po za tym. Później pójdzie taki do banku i kredyt na Ciebie wyłudzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...