Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z cygańskimi pomiotami, żadne z ich dzieci nigdy nie zobaczy złotówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było to już mówione milion razy, ale rząd nic NIE ROZDAJE,rząd ZABIERA i wydaje potem z tego resztę. Gdyby naprawdę chcieli pomóc, to obniżyliby podatki i pozwolili zarządzać większą częścią własnych pieniędzy. To co oni robią to jest zwykłe złodziejstwo i opresja podatkowa pod płaszczykiem dobrodziejstwa. To nie potrwa długo, także nie radzę się decydować na dzieci dla 500 zł, bo program zniknie, a dziecko zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Białej Podlaskiej cisza na temat 500+. Nie ma żadnych wypłat. Wysłałem wniosek drogą elektroniczną na początku kwietnia i do tej pory nie mam pieniędzy, nawet mi jeszcze decyzji nie przysłali. SKANDAL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandaliczny pomysł pod przykrywką pomocy. Niedługo wszyscy Polacy za to zapłacą i będzie płacz i zgrzytanie zębów, tylko będzie za późno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I do Biedronki! A zysk do Portugalii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I do Biedronki! A zysk do Portugalii.
Podatek z Biedronki już od wielu lat zostaje w Polsce, a na półkach też polskie produkty, zatrudniani są Polacy, więc nie do końca wiem o co Ci chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...