Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

500 zł na dziecko. Do rodzin w Lubelskiem trafiło już 171 mln złotych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 czerwca 2016 r. o 17:42 Powrót do artykułu
no i po co pracować za 1200 zł, jak wystarczy napieprzyć dzieci i za darmo mieszkanie, pieniądze, zgroza, żeby ludzie pracy byli opłacani jałmużną a za darmo godnymi pieniędzmi, cholerny kraj gdzie zostaną starzy i rozmnażająca się patologia oraz kombinatorzy, bo młodzi chcący godnie żyć są już za granicą i dalej wyjeżdżają, bo w naszym kraju nie ma dla nich miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis, to zrobił pis- pisdzielce, pisiory, półdekle i połmózgi, katoluchy, katoliby i wsiarze. Patole mają po 2000 zł, chleją, dostają jeszcze zasiłki z mops vide 1 maja, zamojska, Bronowice,kunickiego. Idz i popatrz kto dostał kase. Pisdzielce kupili elektorat bo zabrać patologii to będzie trauma i płacz. Ja dziękuję bogu że mam dom na Majorce więc spadam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz trzeba będzie podnieść ZUS, żeby było z czego wypłacić te 500 zł. Żyć nie umierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest straszna patologia - kobieta nigdy nie pracująca, żyjąca w konkubinacie, 5 dzieci z różnych związków, konkubent leży cały dzień z piwkiem na kanapie, źródłem dochodu są alimenty z funduszu, zasiłku rodzinne, 500+, łącznie 6 tys. na m-c do tego pomoc społeczna. Obok rodzina z jednym dzieckiem pracująca za najniższą krajową bez prawa do 500+ finansuje sąsiedzką patologię. W przyszłości dziecko pracujących będzie musiało utrzymać sąsiadów bo oni do pracy nie pójdą bo po co, im trzeba dać bo są wielodzietną- przyszłością narodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To jest straszna patologia - kobieta nigdy nie pracująca, żyjąca w konkubinacie, 5 dzieci z różnych związków, konkubent leży cały dzień z piwkiem na kanapie, źródłem dochodu są alimenty z funduszu, zasiłku rodzinne, 500+, łącznie 6 tys. na m-c do tego pomoc społeczna. Obok rodzina z jednym dzieckiem pracująca za najniższą krajową bez prawa do 500+ finansuje sąsiedzką patologię. W przyszłości dziecko pracujących będzie musiało utrzymać sąsiadów bo oni do pracy nie pójdą bo po co, im trzeba dać bo są wielodzietną- przyszłością narodu
by wuj trafił tych rządzących, któtzy promują patologię, widocznie sami z niej pochodzą, bo swój zawsze swego wspiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To jest straszna patologia - kobieta nigdy nie pracująca, żyjąca w konkubinacie, 5 dzieci z różnych związków, konkubent leży cały dzień z piwkiem na kanapie, źródłem dochodu są alimenty z funduszu, zasiłku rodzinne, 500+, łącznie 6 tys. na m-c do tego pomoc społeczna. Obok rodzina z jednym dzieckiem pracująca za najniższą krajową bez prawa do 500+ finansuje sąsiedzką patologię. W przyszłości dziecko pracujących będzie musiało utrzymać sąsiadów bo oni do pracy nie pójdą bo po co, im trzeba dać bo są wielodzietną- przyszłością narodu
No i tak ma być niektórzy DECYDENCI też nie dali NARODOWI nastepców i kosztują NAS bardzo drogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...