Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
POlska rodzina ubiera się w szmatexach, leków nie wykupuje, nie odlicza POdatku-bo jest w POłowie bezrobotna. Jednak mimo wszystko zezwala na oddawanie ziemi kleszczom za bezcen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary chcą skłocić naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary chcą skłocić naród.
A Poparańcy dbają o swoją d....e -aby im było lepiej!!! Mucha cóż zawsze była wielka - zna się na sporcie jak nikt inny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO REPOLONIZACJA NBP ! Wszystkie inne działania to tylko ściema.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serdeczne podziękowania od biednych rodzin wychowujących dzieci dla naszego kraju za ten dar 500 zł, nareszcie będzie można grać w punktach LOTTO będą rosły dochody w sklepach monopolowych, tytoniowych i szmatexach, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serdeczne podziękowania od biednych rodzin wychowujących dzieci dla naszego kraju za ten dar 500 zł, nareszcie będzie można grać w punktach LOTTO będą rosły dochody w sklepach monopolowych, tytoniowych i szmatexach, 
Jesteś idiotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się dziwić że Mucha jest przeciw. Przeciw śmigłowcom ze Świdnika też była. Kogo pani reprezentuje?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Mucha zrzekła się praw rodzicielskich do swoich dzieci, to jej szkodą, że inni by dostali, a Ona nie :) Zawsze mnie zastanawia kto głosuje na tę Panią, żeby jedną pożyteczną rzecz dla Lublina zrobiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jak się mówi o podwyżkach rent i emerytur to nikt nie krzyczy że nie dawać, bo przepiją i należy kontrolować na co wydał. Nie róbcie z rodzin z dziećmi patologii, lewacy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja sąsiadka - wdowa, matka 4 dzieci uczących się nic nie dostanie, a rodzina pełna (prokurator+nauczyciel)też 4 dzieci - tak? Ludzie pomyślcie i naprawcie bubla, a nie plujcie polityką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha- autorytet od wychowywania dzieci!!!proszę nie bądźcie śmieszni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś debilem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serdeczne podziękowania od biednych rodzin wychowujących dzieci dla naszego kraju za ten dar 500 zł, nareszcie będzie można grać w punktach LOTTO będą rosły dochody w sklepach monopolowych, tytoniowych i szmatexach,
.jesteś debilem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serdeczne podziękowania od biednych rodzin wychowujących dzieci dla naszego kraju za ten dar 500 zł, nareszcie będzie można grać w punktach LOTTO będą rosły dochody w sklepach monopolowych, tytoniowych i szmatexach, 
Jeszcze nie mam wiedzy czy faktycznie tak będzie !!! To dopiero pokaże przyszłość . Jednak wiem jedno !!! Socjaliści pomogli biednemu ludowi wiejskiemu , a ich drugie pokolenie pracujące w fabrykach , napluło na nich .Oby tego nie doświadczyła obecna Pani premier...bo nic tak nie boli,  jak pogarda za okazane serce...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też bym głosowała przeciw, bo to moim zdaniem nie jest dobre rozwiązanie problemów rodzin. Dla mnie to była wyborcza forma przekupstwa i sceptycznie do tego podchodzę........ niedługo zobaczymy na własne oczy skutki tego pomysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja sąsiadka - wdowa, matka 4 dzieci uczących się nic nie dostanie, a rodzina pełna (prokurator+nauczyciel)też 4 dzieci - tak? Ludzie pomyślcie i naprawcie bubla, a nie plujcie polityką!
Dziwny przyklad, pewnie te dzieci to dorosli 18+, albo cos nie doczytales
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac że posłanka-owad, zazdrości, że jej były mąż wezmie kasę na dzieci których się zrzekła. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha nie chce dawać pieniędzy na polskie dzieci. Mucha woli za publiczne pieniądze żreć ośmiorniczki i bydlęce policzki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja sąsiadka - wdowa, matka 4 dzieci uczących się nic nie dostanie, a rodzina pełna (prokurator+nauczyciel)też 4 dzieci - tak? Ludzie pomyślcie i naprawcie bubla, a nie plujcie polityką!
Jeżeli dzieci nie mają 18 lat, to pewnie Platfusy nakrzyczyli w telewizji nad losem samotnych matek i taki tuman jak ty, łyknął to jak pelikan. Dlaczego miala by niedostac? zreszta napewno dostanie na cala czwórkę bo wątpie, ze przekroczy próg dochodu 800zl na czlonka rodziny by dostac rowniez pomoc na pierwsze dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzyszka mucha niech odda 5 mln za przerąbany koncert gwiazdki madonny na stadionie Narodowym w warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...