Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

52 mln zł na schetynówki w Lubelskiem. W tym roku przebudują 125 km dróg

Utworzony przez anka, 20 maja 2014 o 08:29
Jaki ten rząd wspaniały. Zrzucił się na drogi i będziemy je mieli. Okropnie drażnią mnie takie informacje, że rząd coś dał. Nic nie dał. Głównie to trwoni NASZE pieniądze. To MY dajemy, a potem musimy prosić, aby coś z tych pieniędzy otrzymać. Tak samo jest z wszelkiego rodzaju władzami samorządowymi. Zadłużają, wydają nie na to co jest niezbędne i ciągle radzą nad ... nazwami rond i ulic.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie, no pewnie jak tylko PIS dostanie władzę, to się wszędzie w naszym kraju zrobi kraina mlekiem i miodem płynąca. O naiwności ludzka! Każdy rząd, niezależnie od tego czy to PO, PIS, czy SLD będzie borykał się z tymi samymi problemami i będzie miał na to tyle samo kasy, czyli nie za wiele. A po czterech latach uwierzymy w te mrzonki wyborcze, które nam fundują i zagłosujemy na tą partię, która ma po prostu lepszy PR. Lepiej od razu to chciało nam zrobić Amber Gold.
0
A skąd Tobie od razu PIS przyszedł do głowy? Masz jakieś widzę uprzedzenia do partii i tylko nimi się kierujesz. Dla mnie od 89 roku jest pogłębiające się dno moralne każdego rządu, a trzymanie się kurczowo stołków, przeszło w nałóg. Każdy z dotychczasowych rządów ma worek bez dna i żeby nie wiem ile miał pieniędzy i tak je roztrwoni. Ciągle ci sami ludzi. Czy jak przyjdą nowi to coś się zmieni? Nie wiem. Może nowi będą chcieli chociaż nachapać się resztek, bo tylko te zostały. To trzeba by zmienić mentalność, nauczyć ludzi honoru i troski przede wszystkim o własny Kraj i Naród.
0
Nie, no pewnie jak tylko PIS dostanie władzę, to się wszędzie w naszym kraju zrobi kraina mlekiem i miodem płynąca. O naiwności ludzka! Każdy rząd, niezależnie od tego czy to PO, PIS, czy SLD będzie borykał się z tymi samymi problemami i będzie miał na to tyle samo kasy, czyli nie za wiele. A po czterech latach uwierzymy w te mrzonki wyborcze, które nam fundują i zagłosujemy na tą partię, która ma po prostu lepszy PR. Lepiej od razu to chciało nam zrobić Amber Gold.
CYCKU !!!  jak PIS dojdzie do władzy to wystarczy że już POjeby,POpaprancy odejdą i nie będzie gorzej z tego POwodu,a to już będzie wielki sukces,jeb ać tą całe czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno bo ciągnie ten biedny nasz NARÓD w przepaść !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: