Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

61-latek wrzucił psa do ogniska

Utworzony przez Kajo..., 25 stycznia 2013 r. o 12:11 Powrót do artykułu
...zastanawiam sie co z takim deb***em poczac? Czlowiekiem nie jest, poniewaz swoim postepowaniem zaprzecza definicji czlowieczenstwa... Cham powinien jednak poniesc najsurowsza wg KK kare bezwzglednego pozbawienia wolnosci!!! Prawdopodobnie ja rowniez bylbym sadzony z cala surowoscia prawa, jesli los uczynilby mnie swiadkiem takiej podlosci. Przeciez ja osobiscie te kanalie wsadzilbym w ognisko i przytrzymal z cala premedytacja... Pies jest w moich oczach zdecydowanie wieksza wartoscia niz taki bydlak... A swoja droga ciekawi mnie, czy miejscowy katabas potepil z ambony postepek tego drania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz tego ćwoka wrzucić do ogniska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kajo... napisał:
...zastanawiam sie co z takim deb***em poczac? Czlowiekiem nie jest, poniewaz swoim postepowaniem zaprzecza definicji czlowieczenstwa... Cham powinien jednak poniesc najsurowsza wg KK kare bezwzglednego pozbawienia wolnosci!!! Prawdopodobnie ja rowniez bylbym sadzony z cala surowoscia prawa, jesli los uczynilby mnie swiadkiem takiej podlosci. Przeciez ja osobiscie te kanalie wsadzilbym w ognisko i przytrzymal z cala premedytacja... Pies jest w moich oczach zdecydowanie wieksza wartoscia niz taki bydlak... A swoja droga ciekawi mnie, czy miejscowy katabas potepil z ambony postepek tego drania...
wy miastowe swolocze dla was byle burek wiencej wart niz czlowiek dlaczego redakcja puszcza takie teksty??? mozna sie zastanowic nad tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie bym coś napisał .lecz tych słów nie przepuszczą moderatorzy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram!!! Oko za oko, ząb za ząb!! Zwierze to też istota żywa a więc i czuje! Wbijcie to sobie ludzie do głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak by tanczył gdyby ktoś wrzucił tego elementa, przepraszam, gnitego mięsa do ognia.... Za mała kara, wstyd tak mało dać, gość nie nauczy się ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram :Ewa . Najlepiej na golasa go wrzucić .do ogniska .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak buraku,masz rację.Każde zwierzę zasługuje na sto razy większy szacunek i pomoc od takiego kmiota jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
wy miastowe swolocze dla was byle burek wiencej wart niz czlowiek dlaczego redakcja puszcza takie teksty??? mozna sie zastanowic nad tym
Miarą człowieczenstwa jest stosunek do słabszych. Tu nie chodzi o to, by "byle Burka" cenic wyżej od człowieka, tylko o to, zeby przyjmowac, ze ten Burek jest także istotą czująca, wrazliwą...po prostu kochaną. Do tej pory za najgorsdze bestialstwo wobec zwierzat wymierzano zawiasy. Ostatnimi czasy zaczęło sie cos zmieniać. Nawiasem mówiąc, to naprawde trzeba byc psychopatą, zeby wrzucic psa do ogniska. Taki ktos pewnego dnia zamorduje człowieka. Stac go bedzie na to. Natomiast te teksty nijak nie łamia regulaminu, dlatego nie zostały usuniete.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego starego cepa związać i też wrzucić do ogniska. Niech poczuje jak to "przyjemność".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skiurwysyn !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie skonczy sie ta glupia wiejska mentalnosc, ktora traktuje zwierzeta jak przedmioty. Ludzie zyjacy na wsi opamietajcie sie wreszcie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci dla tego s k u r w i e l a poprzez spalenie na stosie. oko za oko, do wiezienia szkoda pieniedzy aby był utrzymywany z podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hackelberry napisał:
temu psu mogło być zimno a on chciał go rozgrzać nie osondzajta jak nie wieta
Czy wiesz że jesteś KRETYNEM? Jak rodzicie Ci nie przekazali tej informacji to ja ci oznajmniam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kajo... napisał:
...zastanawiam sie co z takim deb***em poczac? Czlowiekiem nie jest, poniewaz swoim postepowaniem zaprzecza definicji czlowieczenstwa... Cham powinien jednak poniesc najsurowsza wg KK kare bezwzglednego pozbawienia wolnosci!!! Prawdopodobnie ja rowniez bylbym sadzony z cala surowoscia prawa, jesli los uczynilby mnie swiadkiem takiej podlosci. Przeciez ja osobiscie te kanalie wsadzilbym w ognisko i przytrzymal z cala premedytacja... Pies jest w moich oczach zdecydowanie wieksza wartoscia niz taki bydlak... A swoja droga ciekawi mnie, czy miejscowy katabas potepil z ambony postepek tego drania...
nigdys nie doznal biedy i niedostatku ludu uciemierzonego roznymi naciskami politykow chcacych wykorzystac kazdy przejaw rolniczej wolnosci. Nie zrozumiesz dlatego sposobu rozumowania malych wiejskich spolecznosci To twardzi, odpowiedzialni i emoatyczni ludzie, ktorzy znaja od zawsze obowiazujace zasady likalnej etyki Z checia podejme sie obrony tego nieszczesnika i udowodnie Wam, ze jest absolutnie niewinny, a wrecz ofiara obecnie siedzacych przy wladzy POpierdulek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justa , masz wszystko w porządku pod sufitem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Justa...~ mam nadzieje ze na leczenie nie jest za poźno. Ale co się dziwić, dużo takich egzemplarzy na tym forum. Jak widać nie do wszystkich dociera że dureń z artykułu zrobił źle krzywdząc zwierze. Aż dziw bierze że tak ciężko trafia do co niektórych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...