Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

70-latek mieszka z 20 psami. \"Nie daję rady\"

Utworzony przez mietek, 20 lutego 2012 r. o 20:25 Powrót do artykułu
Już mi się coś w brzuchu robi jak czytam o tych problemach z psami. Pies kogoś zagryzł,pies porażony prądem,pies zastrzelony,gminy nie mają pieniędzy na opłacenie hycla,psa w worku ktoś wrzucił do rzeki i.t.d i.t.d Ja już nie mogę tego czytać. A teraz schizofremik paranoidalny trzymał 20 dużych psów. Normalnie coś mi się robi w brzuchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze warto byloby dodac, ze firmy, ktore zdecyduja sie na "zatrudnienie" psa strozujacego, moga koszty jego utrzymania wliczac w koszty uzyskania przychodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Już mi się coś w brzuchu robi jak czytam o tych problemach z psami. Pies kogoś zagryzł,pies porażony prądem,pies zastrzelony,gminy nie mają pieniędzy na opłacenie hycla,psa w worku ktoś wrzucił do rzeki i.t.d i.t.d Ja już nie mogę tego czytać. A teraz schizofremik paranoidalny trzymał 20 dużych psów. Normalnie coś mi się robi w brzuchu.
Chwalimy się tym ze eksportujemy jagnięta czyli małe niewinne baranki do krajów arabskich. Cielęta do Anglii. Konie i żrebaki do Francji itd. To wszystko idzie na rzeż czyli na mięso. Czy nie można tej całej psiarni załadować na samochody, dokonać uboju w którejś z rzeżni k i mięso sprzedać do Chin czy Japonii gdzie jest ono przysmakiem. Uważam że po 2 tygodnia pobytu w schronisku pies powinien zostać uśpiony. Tak robiono kiedyś. Pieniądze z utrzymania schroniska dla psów przekazać na schronisko dla bezdomnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chwalimy się tym ze eksportujemy jagnięta czyli małe niewinne baranki do krajów arabskich. Cielęta do Anglii. Konie i żrebaki do Francji itd. To wszystko idzie na rzeż czyli na mięso. Czy nie można tej całej psiarni załadować na samochody, dokonać uboju w którejś z rzeżni k i mięso sprzedać do Chin czy Japonii gdzie jest ono przysmakiem. Uważam że po 2 tygodnia pobytu w schronisku pies powinien zostać uśpiony. Tak robiono kiedyś. Pieniądze z utrzymania schroniska dla psów przekazać na schronisko dla bezdomnych ludzi.
TY PRYMITYWIE W AFRYCE PODOBNO LUDZI JEDZĄ - MOŻE CIEBIE WYŚLEMY JAKO PRZYSMAK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto Polska właśnie.Bierze jeden z drugim psinę na łańcuch pod stodołę a jak mu się znudzi to wywieżie gdzie popadnie i niech zdycha z głodu.Biedny staruszek o gołębim sercu chce pomóc ale jest ryzyko ,żeby sam nie stał się ofiarą swoich pupili.Ludzie gorsze bestie od tych psów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby nie skończył jak śp.Wioletta Willas ze swoimi psami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...