Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mysle ze nie zaginela, posluchala jedynie dobrych rad-zmienila prace, wziela kredyt i wyemigrowala bo to przeciez szansa jest!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mysle ze nie zaginela, posluchala jedynie dobrych rad-zmienila prace, wziela kredyt i wyemigrowala bo to przeciez szansa jest!
Oj dzieciaku , dzieciaku , oby ciebie niedosięgła ta choroba , a z wpisu wynika że masz szansę na nią zapaść , żryj mniej mięsa i uprawiaj sport . Bo jak już zapominasz o czym jest artykuł , zmiany miażdzycowe masz 1 stopnia, potem 2 a w trzecim wariancie będzie pampers potrzebny.
0
O czwartej w Milejowie o 5 w Stanisławicach??? Do Starościc przez godzinę by doszła a nie do Stanisławic. jakieś błędne info macie
0
W noc zaginięcia spała w Stanisławicach. Ok 5 rano widziano ją już jakieś 2,5 km od domu. O 8 rano młody mężczyzna podwiózł ją do Kozienic na targi i tam ślad się urwał.. W razie jakichkolwiek informacji bardzo prosimy o kontakt!
0
Nie chciałabym nikogo wprowadzać w błąd ale będąc na giełdzie w Slomczynie widziałam ta lub podobna twarz. Ta Pani zajmowala sie oplatami za WC. Drzaly jej usta i ręce - czy pani Emilia może mieć chorobe Parkinsona?
0
zostało to zgłoszone na policję? proszę zadzwonić w tej sprawie na policję, bądź do fundacji ITAKA, bo teraz nie wiem, czy mam to zgłaszać sama, odpowiadając na pytanie ma jedną drżącą rękę - Wnuczka zaginionej
0
Witam wszystkich ja nie jestem pewna ale jak jechałam do Radomia linią L o godzinie 8 rano to kilka razy odwracałam się do tyłu bo nie dawało mi to spokoju ale chyba widziałam starszą panią baaardzo albo to nawet ona do tej pani ze zdjęcia. Może być do błąd lub nie ale to tez może być jakakolwiek wskazówka więc od razu musiałam to napisać bo nie daje mi to do tej pory spokoju, niestety dopiero o tej porze mogłam to napisać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: