Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

A może to wina systemu

Utworzony przez ST, 18 sierpnia 2008 r. o 07:42
Może to wina systemu, wszyscy wiemy, że młodośc ma swoje błedy i któż ich w młodości nie popełniał, chociaż wsiadanie za kierownicę po pijaku to największy jaki może być, ale może nie powinniśmy dawać tyakim młodzikom prawa jazdy?? Może to nie tylko wina tego chłopca, może wszyscy chcieli żeby jechał może kilka godzin wcześniej namawiali go wypij - może sami sobie są winni, może to kwestia ulegania grupie?? Nie można tak łatwo osądzać człowieka. Po -prostu nalezy zapobiegać, nam to niestety marnie wychodzi. Mądry Polak po szkodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na trzeźwo mam lęki przed przewożeniem innych ludzi, tym bardziej po alkoholu... nie wyobrażam sobie sytuacji kierowania pod wpływem alkoholu czy marihuany lub xtc, wiem, że są osoby które tego dokonują, ale nie może mieć to akceptacji społecznej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...