Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gość napisał:
jaka tam zakrapiana impreza. co to ma być tania sensacja. tadek alle luja i do przodu.
Nie po to Jezus Chrystus robił cud i zamieniał ludziom wodę w alkohol, i nie po to ludzie przez tysiące lat stawiali na stole alkohol dla gości, żeby teraz jakiś brukowiec robił z tego aferę. O chorobcia ! Przecież Jezus to też syn... alllllle afera ... rodzinne układy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szykował zwolnienia tylko nie tych co trzeba swoich nieudacznikow na stanowiskach zostawił mimo problemow alkoholowych hanba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szykował zwolnienia tylko nie tych co trzeba swoich nieudacznikow na stanowiskach zostawił mimo problemow alkoholowych hanba
Zostawił bo razem chleje z tymi opojami. ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szykował zwolnienia tylko nie tych co trzeba swoich nieudacznikow na stanowiskach zostawił mimo problemow alkoholowych hanba
To zwolnienia to bzdura zwalnia tych co idą na emeryturę i tych co ich nie lubi / a potrafi być wredny oho !/ a nie tych co powinni ! Zresztą także przyjmuje to już ABSURD !!!! Gdzie PIP ! Gdzie PRAWO !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jakie straty Pani Patrycjo????? LODR finansowo ma się lepiej jak nigdy dotąd!!!!! Głupot proszę nie wypisywać. Co do handlu rzepakiem to proszę tez wiedzy zasiegnąc bo pisze Pani nieprawdę i robi Pani krzywdę drugiemu człowiekowi, ładnie to tak??????
Żeby pisać o stanie fainasowym firmy to nalezałoby zaprosic do głosu Księgowego. W tym momencie operujemy poszlakami świadczącymi o kryzysie finansowym w firmie: od kilku lat brak rewaloryzacji poborów-nie mówię o podwyżkach; zwolnienia grupowe. Oczywiscie jest grupa osób z bliskiego kręgu dyrektora, która "nie narzeka ". Intuicja podpowiada mi, że należysz do niej. I cytując klasyka:... źle się dzieje w państwie... tylko nie Duńskim, a Polskim. Etyka zeszła na psy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośka napisał:
Od wielu lat współpracuję z firmą SOLARCORN, nie ze względu na imprezy organizowane przez nich tylko na fachowość i ludzkie podejście do rolnika. Niestety na wczorajszej imprezie nie byłem pomimo iż zaproszenie dostałem. NIE ROZUMIEM O CO CHODZI........Czy cała rodzina P. Solarskiego ma być na bezrobociu, bo ojciec jest dyrektorem??? Chyba nie po to zakłada się firmę aby potem oddać ją w obce ręce, tylko po to aby pomóc dzieciom. SOLARCORN powstała na długo przed faktem mianowania dr Solarskiego na dyrektora LODR. A tak między nami to ośrodek ten nigdy nie prosperował lepiej.... A kiedy się bawią dziennikarze to jest cisza w eterze.....
dwa razy sprzedawałem ,temu Panu ,bo mimo,że niby jego córki to właśnie on był na skupie,rzepak.Dwa razy z jego pojawieniem kończył się skup.Kazał pracownikom przerywać i rolnicy czekali do rana,rano był mokrzejszy i mniej płacił. Ale chłopi mają swój rozum i mój wujek,który ostro go krytykował,teraz twierdzi,że honorowy facet i na pewno kogoś mają na jego miejsce. Dla mnie cwaniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wyprawia jego koleżanka Baśka Ś. jako osoba, która została oddelegowania do zarządu LGD zielony pierścień przez Urząd Gminy w Końskowoli i godzinach pracy jeździ na zebrania LGD, nawet na delgacji pojechała na szkolenie zagraniczne, na które zgłosiło ją LGD a pieniądze wzięła z LODR. Teraz czas ją rozliczyć i za robienie na lewo wniosków z Modernizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno solar ma pracować jako doradca, przeciez pozwalniał osoby co kwalifikowały sie na emeryture a sam nie zamierza być emerytem mimo wieku emerytalnego razem z zajacem jedna sitwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się bawią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadek to pionek miał posprzątać pałacyk w Rejowcu dla kolesi i tak więc uczynił teraz po co on komu hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam ze w tej firmie pracują same pociotki. Dlatego tak ciężko się dostać. Pani sekretarka sypiała żeby utrzymać się na stanowisku bo bez wykształcenia jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANie-lka napisał:
Słyszałam ze w tej firmie pracują same pociotki. Dlatego tak ciężko się dostać. Pani sekretarka sypiała żeby utrzymać się na stanowisku bo bez wykształcenia jest.
Nie było to takie straszne, kilka fajek dziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gożdzikowa napisał:
AFERA goni AFERĘ. TUSKU jak żyć?????
Trzeba jak najdłużej pracować odprowadzając składki i jak najkrócej żyć pobierając świadczenia, to resztę kapitału zgarnie np. ZUS. I jest jeszcze jedna zaleta, po śmierci nie trzeba płacić abonamentu RTV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pre napisał:
Trzeba jak najdłużej pracować odprowadzając składki i jak najkrócej żyć pobierając świadczenia, to resztę kapitału zgarnie np. ZUS. I jest jeszcze jedna zaleta, po śmierci nie trzeba płacić abonamentu RTV
Z tym abonamentem RTV,to niech się w d.u.p.ę POcałują,nikt nie chce oglądać komunistycznej propagandy w komunistycznych mediach,niech sobie komuniści za kodują swoją telewizję i będzie po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gospodyni domowa Fela napisał:
Z tym abonamentem RTV,to niech się w d.u.p.ę POcałują,nikt nie chce oglądać komunistycznej propagandy w komunistycznych mediach,niech sobie komuniści za kodują swoją telewizję i będzie po problemie.
Tak, tak !!! Tylko zwróć uwagę, że do poszukiwania i ścigania niepłacących tych abonamentów zaangażowana została Poczta Polska i Urzędy Skarbowe ! Prawda, że ciekawe ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pre napisał:
Tak, tak !!! Tylko zwróć uwagę, że do poszukiwania i ścigania niepłacących tych abonamentów zaangażowana została Poczta Polska i Urzędy Skarbowe ! Prawda, że ciekawe ?!
Gorzej jak za tamtej ,STAREJ KOMUNY, czerwone sQrwysyny szaleją,przymus,75% nie chce tego kitu co POLAKOM wciskają !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...