Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja Urzędu w Karczmiskach

Utworzony przez Marcelina189150, 27 marca 2014 r. o 20:12
Ostatnia Akcja urzędniczki z naszej Gminy w domach podatników , którzy ją utrzymują jest skandaliczna. Nie wie, że gdy wchodzi się do mieszkania należy powiedzieć grzecznie dzień dobry, przedtawić się i powiedzieć w jakiej przyszła sprawie. Za to słyszymy krzyk na klienta, aby natychmiast poszedł z nim do szamba, że ma wszystko nie w porządku z szambem i cały czas krzyk, Scenę obserwują sąsiedzi i z niedowierzaniem kiwają głowami, jak się zachowuje pracownik p. Wójta? Dalej straszy grzywnymi, zastrasza swojego podatnika, który ją utrzymuje, po czym z krzykiem odchodzi i wraca do pracy służbowym samochodem ( no bo Karczmiska to metropolia, a gminę stać na wożenie tej Pani). A rowerka to nie ma, trochę ruchu by nie zaszkodziło tej Pani zwłaszcza, że ma wiele zbędnych kilogramów. Kobieta jest wręcz wulgarna, nie ma rozmowy merytorycznej, lata i robi zdjęcia szamba.  Istne bezprawie uprawiane przez nasz Urząd. Nie za takim jestem urzędem.To samo mówią ludzie, u których przeprowadzała kontrolę szamba bez podstawsy prawnej, są z bulwersowani jej zachowaniem, a nawet nie którzy twierdzą, że od tej urzędniczki było czuć alkohol. To woła o pomstę do nieba. Ja dodam, że owa urzędniczka winna mieć upoważnienie wydane przez P. Wójta do przeprowadzenia kontroli i takie winna okazać osobie kontrolowanej, a nie wpadać do mieszkania z krzykiem, jak człowiek z marginesu społecznego. Ja nie życzę sobie takiej bezprawnej napaści na mnie i na mój dom . To nie jest prywatny jej folwark. Jeżeli już przychodzi do podatnika, to powinna go upomnieć i wskazać jak i gdzie ma załatwić, aby dokonać podłącdzenia do kanalizacji gminnej zwłaszcza, że nie ma takiego przymusu, ani przepisu prawa. Urzędnik to osoba publiczna i winien miarkować w słowach i czynach, a urzędowi naszemu gratuluję takiego pracownika. Doskonała antyreklama urzędu. Dobry tekst na stronie gminy. Informacja o badaniu satysfakcji mieszkańców Gminy Karczmiska. Satysfakcja klienta ze sposobu załatwienia sprawy w urzędzie murowana, wystarczy tylko porozmawiać z ludźmi, Jak tak dalej będzie, to ludzie będą nagrywać te akcje i będą  wiedzieć  co z tym dalej zrobić bo nie wszyscy dadzą się zastraszyć.   Bez poważania skrzywdzony podatnik.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tu chodziło o akcję sprawdzania ludzi, którzy mają rurę wypuszczoną wprost do rzeki Pani Marcelino? Szkoda wielka, że dopiero teraz ta akcja ruszyła, bo przez kilka osób smród niósł się na pół wsi.   Obowiązku podłączenia już użytkowanego szamba do kanalizacji nie ma i jeśli ktoś faktycznie straszy karami za brak przyłącza, to najwyraźniej nie zna przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że była nauczycielka daje przykład wypuszczania brudów rurą do rzeki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że była nauczycielka daje przykład wypuszczania brudów rurą do rzeki.
He szok co się dzieje w tych Karczmiskach !!!! Akcja akcją ale czytając powyżej post  uważam, że urzędnik państwowy nie powinien, ani nie może wulgarnie się zachowywać wobec wyborcy. Co by się nie działo, to powinien zachować jakąś kulture osobistą...której tu jak czytam wyraźnie zabrakło !!! Uważam, że trzeba być samemu w porządku by wtedy wymagać tego od innych :P  Jako zwykły obywatel to tak szczerze boję się iść do urzędu z jaką kolwiek sprawą , że zostanę tak samo potraktowany... Mam nadzieję że zostaną wyciągnięte wnioski, by każdy załatwiający sprawę był profesjonalnie, grzecznie i z kulturą załatwiony.     "marzyciel "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...