Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm o podłożeniu bomby. Ale pracownicy Tesco zostali w środku

Utworzony przez czytelniczka, 29 lipca 2009 r. o 22:23 Powrót do artykułu
Szczerze mówiąc nie do końca to rozumiem. Po co zostali pracownicy, skoro w środku budynku Tesco nie było ŻADNEGO kilenta? Bezsens. Gdyby rzeczywiście była bomba i skończyłoby się to wybuchem (nie daj Boże) byłoby kilkadziesiąt niewinnych ofiar, które czekały z niecierpliwością i niewiedzą na wypuszczenie na wolność. Totalny brak odpowiedzialności za ludzkie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram..to jest zenada...dopiero jak by nie daj Bog by byl wybuch to by byla afera w mediach "dlaczego wszystkich nie ewakuowano?"..a tak rozleci sie po kosciach...przeciez to tylko pracownicy kasjerzy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='29.07.2009, 23:25:03' post='154691'] popieram..to jest zenada...dopiero jak by nie daj Bog by byl wybuch to by byla afera w mediach "dlaczego wszystkich nie ewakuowano?"..a tak rozleci sie po kosciach...przeciez to tylko pracownicy kasjerzy.. [/quo dokładnie żenada.... ja też byłam świadkiem jak gdzieś ok 2 lata temu był co prawda fałszywy alarm o podłożeniu bomby w jednym z lubelskich hipermarketów to tez pracownicy na końcu wyszli ale gdzie.... na parking ... masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spam ---- inteligentna wyszukiwarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze ktos kto kierowal cala akcja szkolil sie kiedys razem z albo u Zubrzyckiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł niedokończony.... Skoro była odpowiedź "stosowano się do zaleceń policji", to stąd wniosek, że to policja zabroniła pracownikom opuszczać teren sklepu, a więc dziennikarz powinien zapytać policję dlaczego pracownicy zostali w środku. Ciekaw jestem jaka byłaby odpowiedź policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś był takie określenie mieso armatnie, teraz mówi sie inaczej na twoje miejsce weźmie się 100 z najbliższego przystanku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal. Cóż zwykły pracownik może się znać na ładunkach wybuchowych. To jest niedopuszczalne żeby pracownicy Tesco brali udział w przeszukaniu lokalu. To nadaje się do prokuratora. Bezmyślność kierownictwa jednostki Tesco ,narażenie bezpośrednie życia i zdrowia pracowników,tutaj uważam przesadzili ze swoimi kompetencjami. A gdyby doszło do najgorszego co taki baran z kierownictwa Tesco miałby do powiedzenia rodzinom .Internauci dobrze przeanalizujcie tą sytuację. TAKICH ZACHOWAŃ KIEROWNICTWA NIE POWINNO SIĘ POCHWALAĆ TYLKO OSTRO NAPIĘTNOWAĆ BO TO NIE ONI DECYDUJĄ O ZDROWIU I ŻYCIU PRACOWNIKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rzeczywiście skandal pracuje w lubelskim tesco na Orkana i podczas przeszukiwania hali pracownicy oraz klijęci zostali w środku nie było żadnej ewakuacji chyba potrzeba jakiejś tragedii żeby ktoś poszedł po rozum do głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁEM WTEDY W NOCY KIEDY W LUBELSKIM TESCO BYŁA POLICJA CZY SAPERZY Z PSEM ,KT€RY OBWĄCHIWAŁ TOWAR NA PALETACH .BYŁEM ZDZIWIONY I DOMYŚLIŁEM SIĘ ŻE JEST COŚ NIETAK .NIKT NAS NIE WYPRASZAŁ ZE SKLEPU A PRACOWNICY PRACOWALI ,NIESĄDZĘ ŻEBY WIEDZIELI CO SIĘ DZIEJE BO SAMI WYRARZALI CIEKAWOŚĆ I ZAINTERESOWANIE NA 2 PANÓW Z PSEM. CZY LUDKIE ŻYCIE JEST W TYCH CZASACH MNIEJ WARTE OD ZAROBIONEJ ZŁOTÓWKI , TO POPROSTU BRAK SZACUNKU DLA ŻYCIA LUDZKIEGO I NARAŻANIE GO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z wami, ale z drugiej strony wyobrażacie sobie co by to było gdyby ogłosili, że w budynku jest podłożony ładunek wybuchowy? To co mogłaby zrobić w takiej sytuacji ludzka panika jest przerażająca. Nie wiem w jaki sposób powinna zostać przeprowadzona akcja, ale napewno poinformowanie wprost wszystkich znajdujących się w budynku osób nie byłoby najlepszym rozwiązaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...