Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarmy bombowe w Lublinie, Kraśniku, Chełmie i Biłgoraju

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 czerwca 2016 o 11:59 Powrót do artykułu
tylko wolne by sobie robili
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tylko wolne by sobie robili
0
ale te urzedasy maja zajebiscie :/
0
Mam prośbę do dziennikarzy. Nie piszcie o tego typu "żartach". Debile mają radochę, że media o nich mówią.
0
A co by było gdyby tyxg emaili nikt nie odczytał?
0
uwaga bomba
0
A Galerii Olimp w Lublinie nie ewakuowali jak był podobny mail. Widocznie życie sprzedawców jest mniej ważne niż biurokratów.
0
A mi w RSO kilka dni temu przyszło cos o planowanych cwiczeniach na wypadek alarmu - może służby same wysłały te maile:).
0
A wiecie że w Warszawie też ewakuacja.
0
Ostatnio było glośno o ustawach antyterrorystycznych i dziwnym trafem teraz co chwile pojawiają się telefony i mejle o bombach.
0
Czyżby i LSM na Rzeckiego? Bo cały czas cisza w telefonach i nie ma też połączenia internetowego z nimi.
0
W Puławach i okolicach też przeszukują.
0
W Radomiu to nawet lotnisko zamkneli
0
USTAWĘ ANTY-LUDZKĄ, INWIGILACYJNĄ CHCĄ PRZEPCHNĄĆ TO I LUDZI TRZEBA POSTRASZYĆ ABY SIĘ  NIE BUNTOWALI .
0
Link
0
Loco jem biega? No tem, co niby temi webuchami straso? Loco im lezie? Lony nie wiedzu, loco jem lezie.
0
Lezie jem lo lustopinie Psisu.
0
Memy do cynina s samachmem sztana. Lony si ne cacjao.
0
Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Przejmuję władzę w RP. Lojalni otrzymają awanse i nagrody. Obywatelom mojej RP będzie się żyło klawo jak cholera. Lepiej, niż fest.
0
Może to jakiś Islamski emigrant :)
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: