Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alkohol po radzie pedagogicznej? Będzie kontrola

Utworzony przez Gość, 20 czerwca 2011 r. o 19:34 Powrót do artykułu
a to dobre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby jakaś Wólka Gościeradowska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o proszę jaki pan kurator wrażliwy na alkohol.... aż nie wierzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym artykule na pewno się nie upiją, a nauczyciel - skarżypyta jak to w praworządnym kraju bywa znajdzie nowe zatrudnienie w robotach interwencyjnych. A całe grono pedagogiczne razem z pracownikami kuratorium hucznie będzie oblewać fakt pozbycia się wrzodu w postaci wiarołomnego zdrajcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko pogratulować... tej czarnej owcy z grona pedagogicznego życzliwie...donoszącej.No cóż jeszcze tylko zrobić z nauczycieli bandę pijącą alkohol na terenie szkoły.Widzicie Kochani jak bardzo należy dobierać kadrę,a tych aspołecznych eliminować i niech siedzą jeśli nie potrafią funkcjonować w zespole ludzi.Niby wykształceni,a rozumu za grosz.Trzymajcie się trzeźwiutko do końca roku szkolnego,a później zorganizujcie imprezkę integracyjną bez tej zdegustowanej waszą postawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w bełżycach podobno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród piję na potęgę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne gdzie, istotniejsze jest to co za dziwoląg...wpadł na taki zajebisty pomysł?! omijać to... szerokim łukiem mimo,iż nie akceptuję picia(rozumiem,że to symboliczna lampka wina... )na terenie szkoły.Jak można robić ludziom takie świństwa?!Żałosne podłe babsko... bo do faceta nijak mi to nie pasuje.Oni mają jednak klasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie miód pitny degustowali w Pszczelej Woli, a Wy od razu, ze alkohol... A serio mówiąc to wcale się nie dziwię nauczycielom. Kto pracował w szkole ten wie, że są chwile po których mus jest się napić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Pewnie miód pitny degustowali w Pszczelej Woli, a Wy od razu, ze alkohol... A serio mówiąc to wcale się nie dziwię nauczycielom. Kto pracował w szkole ten wie, że są chwile po których mus jest się napić.
To ci wizytatorzy kuratoryjni mają prze.....ne. Obskoczyć wszystkie szkoły, pewnie w krótkim czasie i obwąchać wszystkich czerwononosych obojga płci będących na musiku? Chociaż ząbki myjcie przed wyjściem do pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To ci wizytatorzy kuratoryjni mają prze.....ne. Obskoczyć wszystkie szkoły, pewnie w krótkim czasie i obwąchać wszystkich czerwononosych obojga płci będących na musiku? Chociaż ząbki myjcie przed wyjściem do pracy!
A od kiedy to w szkołach nie wolno pić.Ja piję i możecie mi nagwizdać.Panie wizytatorki i inne nieroby jedzą ciasto,piją kawę,jedzą cukierki i plotkują po kilka godzin dziennie.A ja piję.Możecie się bujać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, to dobrze, że sobie zoperowałam nosek i mam mały śliczny, a nie wielki czerwony. Pewnie by się do niego kuratorki przyczepiły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel wuefista napisał:
A od kiedy to w szkołach nie wolno pić.Ja piję i możecie mi nagwizdać.Panie wizytatorki i inne nieroby jedzą ciasto,piją kawę,jedzą cukierki i plotkują po kilka godzin dziennie.A ja piję.Możecie się bujać.
Pewnie wtedy, gdy o tym mówiono i pisano stałeś kolego na łbie. Aż strach się bać - niemało dyrektorów szkół to byli w-f ści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to w Sosnowicy?, bo tam są dwie Panie dyrektorki jednej szkoły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy podpier***acza !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pewnie wtedy, gdy o tym mówiono i pisano stałeś kolego na łbie. Aż strach się bać - niemało dyrektorów szkół to byli w-f ści
Piję za swoje i tobie nic do tego na co wydaję zarobione pieniądze.A ty jesteś na pewno typowym idiotą który na lekcjach w-fu siedział w szatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel w-fu napisał:
Piję za swoje i tobie nic do tego na co wydaję zarobione pieniądze.A ty jesteś na pewno typowym idiotą który na lekcjach w-fu siedział w szatni.
Pijesz sam c(do komputera), czy z kolegami? Podaj namiary na szkołę, wpadnę z flaszką i ją tam obalimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...