Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ha ha!!! A to już im chłopy zdradzą co mają pochowane po stodołach i garażach, na o idą dopłaty z naszych podatków. Śmieszne. Chowają psy po stodołach i innych drewutniach kiedy weterynarz chodzi po wsi szczepić je przeciwko wściekliźnie. Ha ha. A co mówić swoje maszyny i bryki. Przecież oni są bardzo biedni. Ha ha ha.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a czego nie spytaja lekarzy , prawników, sędziów, skąd wille i wypasione fury, skoro tak mało zarabiają.
0
Niech przyjdą to zobaczą u mnie w stodole traktor c-330 prawie 40letni to jest jedna banda PO jebańców rząd do wymiany!
0
Głosujmy na Lubelszczyznę :)))     http://konkurs.przyjacielenatury.pl/galeria,oddaj-glos,347.html     dzięki i pozdrawiam :)    
0
Ha ha!!! A to już im chłopy zdradzą co mają pochowane po stodołach i garażach, na o idą dopłaty z naszych podatków. Śmieszne. Chowają psy po stodołach i innych drewutniach kiedy weterynarz chodzi po wsi szczepić je przeciwko wściekliźnie. Ha ha. A co mówić swoje maszyny i bryki. Przecież oni są bardzo biedni. Ha ha ha.
Takich jak  ty powinno sie szczepić na wścieklizne bo szczekasz a  nie masz nawet pojęcia
0
Niech przyjdą to zobaczą u mnie w stodole traktor c-330 prawie 40letni to jest jedna banda PO jebańców rząd do wymiany!

moim zdaniem To Twój mózg jest raczej do wymiany! Jakoś coraz więcej rolników ma dwunapędowce -widać, że zostałeś w tyle i jesteś opóźniony w rozwoju...
0
  moim zdaniem To Twój mózg jest raczej do wymiany! Jakoś coraz więcej rolników ma dwunapędowce -widać, że zostałeś w tyle i jesteś opóźniony w rozwoju...  
Lepiej ćwoku ty się przełącz na drugi napęd, jeżeli go posiadasz .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: