Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i to jest prawda,brawo panie ministrze ciąć ściernisko tuż przy ziemi. słoma zawsze potrzebna jak zwierzaki wrócą to nie pobrudzą się ale to marzenie ściętej głowy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
maciora to zwykła polska świnia już to widać po name:)))
0
Synagoga szatana dąży do wciągnięcia Słowian w 3 wojnę światową.
0
Macierewicz to typ człowieka, który kocha jak mu się kłaniają. Teraz jest w swoim żywiole
0
Paru ludzi potrafiło pieprznąć czapką o ziemię i odejść ze swoich stanowisk, aby nie dać okazji oszołomowi do kolejnych wyczynów. Wojskowi jak zwykle - "ruki po szwam". Muszą mieć sporo brudu za pazurami albo kompletny brak honoru. Trudne czasy dla mojej Ojczyzny nastały. Pora umierać!
0
kluczowe pytanie brzmi: CZY ZGNIATAŁ PARÓWKI?
0
Czy Antoś Smoleński odwiedził szpital w Abramowicach ? Sporo jego elektoratu tam przebywa .
0
Polsko powstań, najwyższy czas.
0
Chory prostak!
0
Paru ludzi potrafiło pieprznąć czapką o ziemię i odejść ze swoich stanowisk, aby nie dać okazji oszołomowi do kolejnych wyczynów. Wojskowi jak zwykle - "ruki po szwam". Muszą mieć sporo brudu za pazurami albo kompletny brak honoru. Trudne czasy dla mojej Ojczyzny nastały. Pora umierać!
Co tam umierać - wszystkie stare komuchy z pracą się nie chcą rozstać, a Pan o umieraniu... Wespół ze sprzedajną opozycją kraj zniszczyli, a młodzi Polacy na zmywaku w Anglii. W chęć umierania mam wierzyć? 
0
Co tam umierać - wszystkie stare komuchy z pracą się nie chcą rozstać, a Pan o umieraniu... Wespół ze sprzedajną opozycją kraj zniszczyli, a młodzi Polacy na zmywaku w Anglii. W chęć umierania mam wierzyć? 
0
honor ? co to takiego ?
0
i to jest prawda,brawo panie ministrze ciąć ściernisko tuż przy ziemi. słoma zawsze potrzebna jak zwierzaki wrócą to nie pobrudzą się ale to marzenie ściętej głowy
Pull up ! Pull up !
0
Maciora won od armii . Idiota.
0
Chyba sprawą chorych ambicji chorego na nienawiść oszołoma. Nie wciągaj wojska i Szkoły w swoje brudne gierki, idioto! Szaleniec z kałachem na czele armii - nic gorszego nie mogło nas spotkać.
0
Zaczęło się ...Wycieranie mordy sztandarami przez schizofrenika.
0
Takie piękne Święto popsuł...
0
Dziennik przynajmniej pojechał na miejce, do Dęblina. Nie to co inne gazety...
0
A ile ton PARÓWEK Antoni zamówił do nowych testów,może lepsze bedą FRANKFURTERKI bo ich odcina się w jednym końcu a one w drugim końcu ''sikają'' tłuszczem to dopiero ciśnienie i bez trotylu.
0
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: