Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i to jest prawda,brawo panie ministrze ciąć ściernisko tuż przy ziemi. słoma zawsze potrzebna jak zwierzaki wrócą to nie pobrudzą się ale to marzenie ściętej głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciora to zwykła polska świnia już to widać po name:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Synagoga szatana dąży do wciągnięcia Słowian w 3 wojnę światową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macierewicz to typ człowieka, który kocha jak mu się kłaniają. Teraz jest w swoim żywiole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paru ludzi potrafiło pieprznąć czapką o ziemię i odejść ze swoich stanowisk, aby nie dać okazji oszołomowi do kolejnych wyczynów. Wojskowi jak zwykle - "ruki po szwam". Muszą mieć sporo brudu za pazurami albo kompletny brak honoru. Trudne czasy dla mojej Ojczyzny nastały. Pora umierać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kluczowe pytanie brzmi: CZY ZGNIATAŁ PARÓWKI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Antoś Smoleński odwiedził szpital w Abramowicach ? Sporo jego elektoratu tam przebywa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polsko powstań, najwyższy czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory prostak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paru ludzi potrafiło pieprznąć czapką o ziemię i odejść ze swoich stanowisk, aby nie dać okazji oszołomowi do kolejnych wyczynów. Wojskowi jak zwykle - "ruki po szwam". Muszą mieć sporo brudu za pazurami albo kompletny brak honoru. Trudne czasy dla mojej Ojczyzny nastały. Pora umierać!
Co tam umierać - wszystkie stare komuchy z pracą się nie chcą rozstać, a Pan o umieraniu... Wespół ze sprzedajną opozycją kraj zniszczyli, a młodzi Polacy na zmywaku w Anglii. W chęć umierania mam wierzyć? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paru ludzi potrafiło pieprznąć czapką o ziemię i odejść ze swoich stanowisk, aby nie dać okazji oszołomowi do kolejnych wyczynów. Wojskowi jak zwykle - "ruki po szwam". Muszą mieć sporo brudu za pazurami albo kompletny brak honoru. Trudne czasy dla mojej Ojczyzny nastały. Pora umierać!
Co tam umierać - wszystkie stare komuchy z pracą się nie chcą rozstać, a Pan o umieraniu... Wespół ze sprzedajną opozycją kraj zniszczyli, a młodzi Polacy na zmywaku w Anglii. W chęć umierania mam wierzyć? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paru ludzi potrafiło pieprznąć czapką o ziemię i odejść ze swoich stanowisk, aby nie dać okazji oszołomowi do kolejnych wyczynów. Wojskowi jak zwykle - "ruki po szwam". Muszą mieć sporo brudu za pazurami albo kompletny brak honoru. Trudne czasy dla mojej Ojczyzny nastały. Pora umierać!
honor ? co to takiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jest prawda,brawo panie ministrze ciąć ściernisko tuż przy ziemi. słoma zawsze potrzebna jak zwierzaki wrócą to nie pobrudzą się ale to marzenie ściętej głowy
Pull up ! Pull up !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciora won od armii . Idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba sprawą chorych ambicji chorego na nienawiść oszołoma. Nie wciągaj wojska i Szkoły w swoje brudne gierki, idioto! Szaleniec z kałachem na czele armii - nic gorszego nie mogło nas spotkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczęło się ...Wycieranie mordy sztandarami przez schizofrenika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie piękne Święto popsuł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik przynajmniej pojechał na miejce, do Dęblina. Nie to co inne gazety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile ton PARÓWEK Antoni zamówił do nowych testów,może lepsze bedą FRANKFURTERKI bo ich odcina się w jednym końcu a one w drugim końcu ''sikają'' tłuszczem to dopiero ciśnienie i bez trotylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...