Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie będę pluł na Antka, tak jak większość na tym forum. Interesuje mnie tylko jedno: czy unieważni przetarg na Caracale i wojsko zakupi śmigłowce w Świdniku. Jeżeli tak się stanie, to Macierewicz sprawdzi się jako minister.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież już dawno wszystko jest wyjasnione ! Ale dla Maciara koniec bedzie wtedy gdy jakas komisja w końcu potwierdzi to co oni chca ! Oni i tak już dawno wydali wyrok w tej sprawie-zamach był i koniec !! Banda idiotów!
Co wyjaśniono????? Bez czarnych skrzynek, wraku? Wyjaśniono chyba tylko w twojej świadomości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam umierać - wszystkie stare komuchy z pracą się nie chcą rozstać, a Pan o umieraniu... Wespół ze sprzedajną opozycją kraj zniszczyli, a młodzi Polacy na zmywaku w Anglii. W chęć umierania mam wierzyć? 
Zawstydził mnie Pan i zasmucił zarazem. Powinienem napisać nie "pora umierać" a "trzeba bedzie lepiej wybierać - za 4 lata". Wybierać pośród tych młodych, którzy nie wyjadą na zmywak do Anglii. Serdecznie pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pull up ! Pull up !
Złote słowa! Złote słowa! A jednak, jest jeszcze kilku myślących, inteligentnych ludzi w RP. Do Wyborów 2019!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wyjaśniono????? Bez czarnych skrzynek, wraku? Wyjaśniono chyba tylko w twojej świadomości...
Pull up ! Pull up ! coś więcej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę pluł na Antka, tak jak większość na tym forum. Interesuje mnie tylko jedno: czy unieważni przetarg na Caracale i wojsko zakupi śmigłowce w Świdniku. Jeżeli tak się stanie, to Macierewicz sprawdzi się jako minister.
wojsko i piloci powinni decydować na czym mają latać . nie Maciarewicz. jeśli unieważni przetarg - to będzie decyzja polityczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojsko i piloci powinni decydować na czym mają latać . nie Maciarewicz. jeśli unieważni przetarg - to będzie decyzja polityczna
A kolejarze wybierać lokomotywy, kierowcy PKS autobusy, motorniczy tramwaje... Masz jeszcze jakiś pomysł "geniuszu"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kolejarze wybierać lokomotywy, kierowcy PKS autobusy, motorniczy tramwaje... Masz jeszcze jakiś pomysł "geniuszu"?
A kawalerowie panny,jeden kawaler nie wybrał  pozostanie PRAWICZKIEM!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kolejarze wybierać lokomotywy, kierowcy PKS autobusy, motorniczy tramwaje... Masz jeszcze jakiś pomysł "geniuszu"?
Nie wiem o co ci chodzi? Czyżbyś był zdania, że najlepsze samoloty wybierze historyk Macierewicz, najlepszy sprzęt medyczny urzędnik, najlepszy autobus księgowy, najepszy tramwaj piekarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wot durak
Co o tej postawie sądzić - walenrodyzm czy zwykły oportunizm? Z poważaniem "Krugom durak"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiem co znaczy honor żołnierski:   Wyjaśnienie katastrofy w Smoleńsku jest sprawą honoru Wojska Polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co ci chodzi? Czyżbyś był zdania, że najlepsze samoloty wybierze historyk Macierewicz, najlepszy sprzęt medyczny urzędnik, najlepszy autobus księgowy, najepszy tramwaj piekarz?
Dobrze wiesz o co chodzi. Nie udawaj głupszego niż jesteś :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wzywaj ''ministrze z Bożej Łaski'' imienia Wojska Polskiego do wyjaśniania swoich BARDZO CHORYCH urojeń weż sobie dobrego doktora to może'' uratuje'' jeszczę trochę pozostałości w tej ''mózgownicy''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze wiesz o co chodzi. Nie udawaj głupszego niż jesteś :P
Ty nie musisz udawać. Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.  :P  :P  :P leoncio miał rację! Tylko piloci są w stanie ocenić przydatność maszyn na których mają latać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty nie musisz udawać. Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.  :P  :P  :P leoncio miał rację! Tylko piloci są w stanie ocenić przydatność maszyn na których mają latać. 
Jak nie wiesz, co napisać, to głupot lepiej nie pisz. T. Siemoniak na pewno jest pilotem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiesz, co napisać, to głupot lepiej nie pisz.    :)
Święte słowa! Nie pisz głupot! Idiotów nie sieją sami rosną. Mądry inaczej bitch, czy uważasz, że pod nickiem leoncio pisze Siemoniak? Tak po za tym, to u ciebie wszystko w porządku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święte słowa! Nie pisz głupot! Idiotów nie sieją sami rosną. Mądry inaczej bitch, czy uważasz, że pod nickiem leoncio pisze Siemoniak? Tak po za tym, to u ciebie wszystko w porządku?
Dość, że głupoty piszesz, to jeszcze nie rozumiesz co czytasz. Daj sobie spokój z zaglądaniem na to forum. Nie ogarniasz :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...