Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

APEL do senatora Czeleja.

Utworzony przez Piotrek, 19 lipca 2015 o 22:00
Panie senatorze, chyba już najwyższa pora na usunięcie banerów mówiących o pana głosowaniu na p.Dudę. Przyzna pan że to już conajmniej lekko przeterminowane. Kraśnik, Niedrzwica - pewnie i inne miejscowości odetchną z tego powodu. Dziękuję.                                                               
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie senatorze, chyba już najwyższa pora na usunięcie banerów mówiących o pana głosowaniu na p.Dudę. Przyzna pan że to już conajmniej lekko przeterminowane. Kraśnik, Niedrzwica - pewnie i inne miejscowości odetchną z tego powodu. Dziękuję.
Pietrak, pies z kulawą nogą tu nie zajrzy i postów nie bedzie gdy nie posmarujesz spamerom DW.Kasa misiu :)Zobacz jak inne tematy kwitnąA tu masakra
0
Pietrak, pies z kulawą nogą tu nie zajrzy i postów nie bedzie gdy nie posmarujesz spamerom DW. Kasa misiu :) Zobacz jak inne tematy kwitną A tu masakra
  Tak naprawdę zależy mi tylko aby pan senator to przeczytał i wziął to sobie do serca. :P  :P :P  
0
  Tak naprawdę zależy mi tylko aby pan senator to przeczytał i wziął to sobie do serca. :P  :P :P
heh senator pilnujący tematów na forum DW koniec świata :D
0
 A fuj rzeczywiście to niesmaczne i bardzo przeterminowane. Trąci wielką niestrawnością i obstrukcją - pewnie już w jesieni!
0
  A fuj rzeczywiście to niesmaczne i bardzo przeterminowane. Trąci wielką niestrawnością i obstrukcją - pewnie już w jesieni!
Na dodatek jest to niezgodne z prawem. Jest 30 dni na usunięcie materiałów wyborczych. Albo pan senator taki bystry, że do 30 liczyć nie potrafi, albo ma prawo w pewnej części ciała o której mi pisać nie wypada.
0
Na dodatek jest to niezgodne z prawem. Jest 30 dni na usunięcie materiałów wyborczych. Albo pan senator taki bystry, że do 30 liczyć nie potrafi, albo ma prawo w pewnej części ciała o której mi pisać nie wypada.
 niby obaj (dwóch dzentelmenów z baneru )tacy znający się na prawie!
0
A w doopie mam twoją opinię na temat banerów, nie po to jestem senatorem żeby, cytując mojego Przyjaciela Jacka Kurskiego "ciemny lud" mi tu podskakiwał. Oddałeś głos to siedź cicho do następnych wyborów.  
0
A to Kurski przyjacielem z powrotem jest? Wrócił an łono błogosławionego Prezesa Jarosława?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: