Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wśiśtko dla Lubelścizny - obiecywał Jasio Nikodem P. - herbu gumowy fajfus w 2006 roku. Gdzie jest dzisiaj? co zrobił, żeby to zadupie UE zaczęło doganiać świat cywilizowany? Gdzie są obiecywane inwestycje (np. Husqvarna), gdzie nowe inwestycje w miejsce zlikwidowanych zakładów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak , pomimo że jestem za Pis to powiem że to za PO moje miasto więcej zyskało .Tka jak ktoś pisał .Pis duzo obiecywało i tyle .Palikot powinien być powieszony na zamku królewskim za swoją głupotę , a Lublin zburzony .Jak można był wybrać takiego deb***a na swojego przedstawiciela w rządzie ;/Lublinianie gidze wy macie głowy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klekot napisał:
Ten to potrafi... z gumowym chujem się pokazywać i małpki opróżniać na ulicy
Mnie się wydaje, że to jest koń trojański jakieś innej partii. No bo zobaczcie jaka jest głęboka symbolika tej całej sytuacji. Oto członek partii kojarzony jest ze sztucznym członkiem, który jest w stanie zaspokoić dzikie żądze, który może służyć do zabawy i wygłupów, ale niczego nie rozmnoży, nie może być użyty do zaspokojenia podstawowej potrzeby fizjologicznej. Jest więc zwykłym gadżetem, który można wypieprzyć na śmietnik, gdy się znudzi. I to należy zrobić przy okazji nadchodzących wyborów. A wybrać prawdziwego członka... oby tylko nie chuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...