Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Apis Lublin ma 80 lat. Polacy nie doceniają miodu

Utworzony przez Nina, 18 maja 2012 r. o 15:20 Powrót do artykułu
Polecam wszystkim serdecznie pyszne miody Apisu, ja najbardziej uwielbiam wrzosowy, mniam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie napisane, aż za pięknie. Wyciuchane slogany prezesa Janika już się wszystkim znudziły. Spółdzielnia Apis już od dawna do produkcji miodów pitnych używa miodu z importu, tylko się tym nie chwali, firma działa po partyzancku, a prezes mówi to co inni nie koniecznie chcą usłyszeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna, ja i moja rodzina, kupowaliśmy miody wyłącznie z Apisu. Stawialiśmy na ekologię jakość i lokalny patriotyzm. Do momentu gdy zobaczyłem na naklejce informacyjnej miejsce pochodzenia miodu. Kraje UE i SPOZA UE. Poczułem się jakbym dostał po pysku! Takiej ekologi i patriotyzmu ja nie potrzebuję. Teraz kupujemy miody z mniejszych - rodzinnych firm gdzie nie stosuje się takich chińskich polepszaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mój ulubiony,to gryczany!!! Oczywiście z Apisu:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=69nlciyan-g monsanto producent gmo to zabójca porządku świata w przyrodzie. za tak potężną kasą lobbistów z monsanto uginają się rządy państw . miejmy nadzieje że polacy to mądry naród który myśli i ma wyobraźnie. walerian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...