Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kogo to obchodzi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie wiedziałem, że jest ich aż tylu!
0
Zenobi napisał:
A kogo to obchodzi?
mnie, a co ?
0
A co to tygodnik niedziela ?? Ja rozumiem że nie macie o czym pisać (no może czasem coś po fakcie jakiejś tam imprezy), ale to już przegięcie... DNO
0
A mnie obchodzi to
0
jaśnie pan napisał:
A co to tygodnik niedziela ?? Ja rozumiem że nie macie o czym pisać (no może czasem coś po fakcie jakiejś tam imprezy), ale to już przegięcie... DNO
DNO??? buhahahhaahahhahahahhahaha
0
jest tych darmozjadów troche, cała zgraja
0
a co z księdzem Wiesławem Podlodowskim z parafii w Prawnie (gmina Józefów nad Wisłą)? po licznych skargach, biskup miał go przeniesc. i co? nadal nic?
0
UKOCHANY MÓJ KSIĄDZ PROBOSZCZ JANUSZ BOGDAŃSKI....UDZIELAŁ MI KOMUNII I ŚLUBU TO AKURAT DZIŚ DZIEWIĘĆ LAT..SZKODA ALE ŻYCZĘ POWODZENIA W DALSZYM ŻYCIU
0
Ponieważ ja chodzę do kościoła a nie do księży ,więc te zmiany jakby mnie nie interesują. Kogo mi Kuria podesłała to się zorientuję po pierwszej wygłoszonej homilii. Jak się dowiem,że to Krzyżacy ukrzyżowali Chrystusa to bedę miał pewność w którym kierunku nasilają się zmiany.
0
Bardzo żal Księdza Dominika z Bełżyc , dlaczego oddelegowany został tak daleko na Białoruś, to wspaniały ksiądz
0
A czemu nie został zmieniony proboszcz w Łuszczowie. Chyba czas najwyższy!
0
Zapomniano o jednym proboszczu. Czas zmienić proboszcza w Łuszczowie.
0
Zapomnieli przenieść ks. Rafała Pastwę z Kraśnika na lepszą posadkę. Skończyłoby się rozpowiadanie nieprawdziwych informacji o innych księżach.
0
Wiesława napisał:
Zapomnieli przenieść ks. Rafała Pastwę z Kraśnika na lepszą posadkę. Skończyłoby się rozpowiadanie nieprawdziwych informacji o innych księżach.
Taki kapus??
0
Księdza z Łuszczowa nie ruszą bo on ma tu za dobrze.
0
przecież ks. Janusz to bardzo mądry człowiek Nie wiem czemu aż tak przeszkadza A może poprostu prawda w oczy kole Najlepiej jakby była taki który wszystko przemilczy
0
przecież ks. Janusz z Łuszczowa to bardzo mądry człowiek Nie wiem czemu aż tak przeszkadza A może poprostu prawda w oczy kole Najlepiej jakby był taki który wszystko przemilczy
0
Ja pierdzielę, ilu tych nierobów jest !
0
mi tez szkoda ks. Dominisia
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: