Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arkadia?

Utworzony przez Love_Affair, 2 marca 2010 r. o 16:14
Czy korzystał już ktoś z oferty zajazdu Arkadia w Tomaszowie Lubelskim? Jestem z Zamościa i szukam miejsca na zorganizowanie skromnego wesela, miejsce wygląda przyjaźnie, przesłane menu smakowicie, ale zanim się zdecyduje, chciałabym zaciągnąć języka. Wiecie coś o tym miejscu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Love_Affair napisał:
Czy korzystał już ktoś z oferty zajazdu Arkadia w Tomaszowie Lubelskim? Jestem z Zamościa i szukam miejsca na zorganizowanie skromnego wesela, miejsce wygląda przyjaźnie, przesłane menu smakowicie, ale zanim się zdecyduje, chciałabym zaciągnąć języka. Wiecie coś o tym miejscu?
Sam osobiście niestety nie miałem okazji tam być, ale kiedyś większość narzekała na jedzenie tam, ostatnio słyszałem, że raz jest rewelacyjne a raz takie sobie, ponoć mają dwóch kucharzy i zależy, który gotuje. Ale to wiem tylko ze słyszenia ta opinia nie do końca może być miarodajna. Proponuję poszukać i ewentualnie zadać to pytanie na forum Tomaszowa w dziale Wydarzenia i imprezy, tam sporo wątków poświęconych jest sprawom wesel, sal i ogólnie ślubów. Nie podaje linka bo nie wiem czy na tym forum wolno ale w googlach znajdziesz to bez problemu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziękuję za namiar w takim razie, przeglądnę to forum. A do Arkadii napisałyśmy z pytaniem o menu właśnie i przesłali bardzo fajne regionalne menu. Przypadły nam do gustu: zupa borowikowa, polędwiczki, szaszłyki, karkówki, łososie, śledzie, filety ze szpinakiem, schaby, stół wiejski z udźcem, no naprawdę jest w czym wybierać. Rozejrzę się jeszcze, ale myślę że po prostu pójdę tam na przeszpiegi i zobaczę który kucharz lepszy i po prostu na wesele zażyczymy sobie właśnie tego;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, Arkadia, byłam tam kiedyś na jakimś szkoleniu. Szczególnie urzekło mnie patio z tyłu zajazdu. Nie mam własnych fotek z tego miejsca, ale wklejam te, które znalazłam na stronie http://www.roztocze.com/arkadia/gfx/23.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...