Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atak zimy na Lubelszczyźnie? To możliwe. W nocy ma padać śnieg

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2017 o 15:35 Powrót do artykułu
W Lubartowie dziś Meus. To lokalne święto kultywowane kiedyś przez pracowników byłej już Huty Szkła, teraz słabiej. Polega na marszu w plener najczęściej nad Wieprz lub na Kariery, ognisko i t d.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kurcze a ja dzisiaj zmienilem opony na letnie
0
Dobrze, że zostawiłem sobie zimowe powietrze w butelkach, teraz tylko szybko przepompuję i będzie gites.
0
A dobrze n tak,a dobtze !#!
0
Właśnie wróciłem z Kielc. Do południa miałem na samochodzie 15 cm śniegu. Jak wyjezdzalem ok 14 śnieg dalej padał. Za Ożarowem wiosna. Dobrze że jeszcze mam opony zimowe
0
Tego Fraglesa co mówił o ociepleniu klimatu rozebrałbym do bielizny i kazał tak sobie siedzieć na dworze kilka godzin ! Może wtedy by zmądrzał.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: