Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeszcze Kraków i Małopolska: http://www.mmkrakow.pl/11194/2010/11/29/atak-zimy-w-krakowie-i-malopolsce---tysiecy-osob-bez-pradu-modo?category=modo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wierzę! Info o śniegu dostali w nocy, można było coś zrobić. Ale strasznie wk.. mnie to, ze patrzę, a tu mniejsyz pług odśnieża PŁATNY parking przy MOSiRze! No ludzie, a uliczki choćby na Ponikwodzie toną w śniegu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli po pierwszym śniegu taki totalny chaos to co będzie później jak się zacznie euro 2012, nie dość, że dróg nie ma to jeszcze są zasypane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla specjalistów od kryzysu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A około godziny 11 trzy pługi odśnieżały plac zamkowy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zawodowe wojsko i straż kiśnie w koszarach, a my z naszych podatków mamy ich utrzymać!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to przykład najwyższej klasy bałaganu i niekompetencji w Ratuszu.Jest to dowód na nieradzenie sobie z podstawowymi trudnościami.Niestety dyskwailifikuje to kandydata hazardzistów.W ubiegłym roku podczas powodzi identycznie nie radzili sobie panowie Grabczuk i Sobczak z PO.Wielkim nieporozumieniem jest wybór takich niedorajdów na kluczowe stanowiska w województwie i w miescie!Niestety w województwie dobrał się duet PO-PSL.Województwo ma już agonalne drgawki,jest na ostatnim miejscu w kraju,tyle tylko,że niżej spaść nie może!Ale miasto jeszcze jest szansa uratować wybierając drugiego kandydata:Sprawkę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze ktos wie czy jest mozliwosc wjechania do lublina przez czechow z jakubowic konskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakubowice sąbardziej przejezdne niz warszawska i wiele innych ulic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje zdjęcia Panie Sansed84:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi jak jest z busami - Lublin-Puławy, z Ruskiej. Kursują w ogóle? Bo z wyjazdem to wiem że ciężko, ale chodzi mi o to czy da radę dziś wrócić do domu busem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziękujmy kierowcom tirów - chyba trzecie stadium syfilisu, zeżarło im mózgi !!! na pochybel wam przygłupy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mikusia napisał:
podziękujmy kierowcom tirów - chyba trzecie stadium syfilisu, zeżarło im mózgi !!! na pochybel wam przygłupy!!!
mikusia przygłup to cię pewnie spłodził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mikusia idiotko, radze wpisac w google TIR i zobaczyc co to znaczy, gdyby nie kierowcy ciężarówek nie miała byś co jeśc rano. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mikusia napisał:
podziękujmy kierowcom tirów - chyba trzecie stadium syfilisu, zeżarło im mózgi !!! na pochybel wam przygłupy!!!
mikusia, a po co ty masz wychodzić z domu, zaproś paru panów, to jeszcze pieniążki zostawią i przyjemność zrobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:)Moja żona wróciła pieszką z pracy uśmiechnięta(4 km) oswiadczając na progu "No to mamy zimę". Ja nie byłem w pracy ponieważ takie warunki wykluczają wykonywanie moich obowiązków. Zaproponowałem jej gorącą herbatkę,podałem obiad a teraz sobie patrzymy na padający śnieg i ogromne korki.Zima jeżeli ktoś nie zauważył zima .Uśmiechnijcie się tylko patrzeć jak nadejdą Święta Bożego Narodzenia ...będzie miło ,nie pozwólcie aby mróz zamroził waszą życzliwość nawet do drogowców,to też ludzie a ci cudów nie czynią .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
:)Moja żona wróciła pieszką z pracy uśmiechnięta(4 km) oswiadczając na progu "No to mamy zimę". Ja nie byłem w pracy ponieważ takie warunki wykluczają wykonywanie moich obowiązków. Zaproponowałem jej gorącą herbatkę,podałem obiad a teraz sobie patrzymy na padający śnieg i ogromne korki.Zima jeżeli ktoś nie zauważył zima .Uśmiechnijcie się tylko patrzeć jak nadejdą Święta Bożego Narodzenia ...będzie miło ,nie pozwólcie aby mróz zamroził waszą życzliwość nawet do drogowców,to też ludzie a ci cudów nie czynią .
no właśnie, chociaz jeden mądrze napisał zamiast narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu to samo :/ Większość ludzi wini służby oczyszczania miasta, TIRy, MPK i naturę. A może Lublinem rządzą ludzie, którzy po raz kolejny popełniają ten sam błąd. Czy ktoś się zastonowił, czy nasi "mądrzy" włodarze miasta podpisali kontrakt na odśnieżanie z uwzględnieniem ODPOWIEDNIEJ ilości piaskarek, pługów i personelu pozostającego w gotowości na wypadek dużych opadów śniegu? A może poprostu robione są w mieście głupie oszczędności i podpisywane są umowy z uwzględnieniem zbyt małej ilość pojazdów i ludzi pozostających w gotowości. Dlaczego akcja odśnieżania nie została podjęta od razu? Przecież prognozy pogody były trafne. CO ZNOWU ZAWIODŁO ??? Niech wreszcie władze miasta się wytłumaczą kto jest odpowiedzialny za ten cały bałagan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu drogowców zaskoczyła zima.dojechać nie można do miasta a co mówić dopiero na wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i dawno tak się nie uśmiałem!!! Nie ulega wątpliwości, że lubelscy kierowcy to w większości deb***e-nawet gdy jest dobra nawierzchnia- a cóż dopiero gdy sypie śnieg. Przy takich opadach nie ma na świecie służb, które dałyby radę odśnieżyć do czarnej nawierzchni!!! Przecież meteorolodzy ostrzegali kilka dni wstecz o takich opadach, więc po co wyjeżdżać na letnich lub kiepskiej jakości zimówkach, zwłaszcza jeśli nie ma się pojęcia o jeździe w takich warunkach!!! Każdy polski kierowca uważa się za super kierowcę a tak naprawdę są tacy jak ich auta. Myślą,że ich auta są bezwypadkowe, z małym przebiegiem, od niepalącej kobiety a tak naprawdę to złom-tak jak ich właściciele!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...