Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atak zimy: Większość dróg przejezdnych, ale ślisko

Utworzony przez Gość, 15 grudnia 2009 r. o 08:21 Powrót do artykułu
A w Chełmie zero śniegu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wróciłem z trasy.....i najgorzej jest w samym Lublinie !!!! Poza miastem drogi "czarne", a w mieście.....błoto pośniegowe wymieszane z gliną(JPII) a pługo-piaskarki jeżdżą wokół ronda, zamiast ulic do niego przylegających(JPII-Filaretów, Nadbystrzycka)......kolejna "niemoc" drogowców miejskich !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
Właśnie wróciłem z trasy.....i najgorzej jest w samym Lublinie !!!! Poza miastem drogi "czarne", a w mieście.....błoto pośniegowe wymieszane z gliną(JPII) a pługo-piaskarki jeżdżą wokół ronda, zamiast ulic do niego przylegających(JPII-Filaretów, Nadbystrzycka)......kolejna "niemoc" drogowców miejskich !!!!!
jechałem JP2 po godz. 7. Droga mokra, ale żadnego błota!!!! tak samo na nadbystrzyckiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki atak zimy to ma być żart. Atak zimy to by był jakby było minus 20 i byłby 2 metrowe zaspy. Takie coś to żadna zima, jeździ się bez żadnego nawet najmniejszego problemu po Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaki atak zimy to ma być żart. Atak zimy to by był jakby było minus 20 i byłby 2 metrowe zaspy. Takie coś to żadna zima, jeździ się bez żadnego nawet najmniejszego problemu po Lublinie.
Poza Lublinem też śniegu mało i jeździ się dobrze, nawet po małych wioskach. Kolejna dziennikarska afera. Zawsze to ATAK brzmi lepiej niż nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Poza Lublinem też śniegu mało i jeździ się dobrze, nawet po małych wioskach. Kolejna dziennikarska afera. Zawsze to ATAK brzmi lepiej niż nic.
Tak jakby ATAK zimy w środku grudnia był czymś zaskakującym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...