Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atlas wojskowy Lubelszczyzny - we wtorki, środy i czwartki z Dziennikiem Wschodnim

Utworzony przez Jacek, 28 września 2010 r. o 10:00
Nie ma tylko informacji z którego roku są dane do tej mapy - czy w miarę współczesne, czy są to mapy z lat siedemdziesiątych czy osiemdziesiątych z uzupełnionymi tylko szlakami itd. Jeśli są to mapy stare, to ich wartość bardzo maleje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup to się dowiesz. Ja dziś kupuję i zdam relację czy fajna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem, lepsza jest "Mapa topograficzna Polski", wydanie turystyczne, wydana w latach dziewięćdziesiątych, a firmowana przez Zarząd Topograficzny Sztabu Generalnego WP. Poza tym, takie "odtajnione", superdokładne mapy na rower, spacer, biwak, ryby, grzyby powinny być w skali 1:25000, a nie 1:100000. No i jeszcze te "akweny wodne"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mapy ok, polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Git mapki. Wsi nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spodziewalam sie czegos gorszego. Pozytywne zaskoczenie. Czy jest mozliwosc kupienia brakujacych map?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakujące mapy można dokupić w redakcji Dziennika Wschodniego. Zapraszamy na ul.Staszica 20 w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bednarczyk nie umiesz czytać.Atlas wojskowy województwa lubelskiego,a nie lubelszczyzny.--------------------------------
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo fajne mapy. szkoda, ze trzeba jechac do lublina po brakujace czesci atlasu. moze wysylka poczta lub sprzedaz pdf na stronie internetowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mapska zdanżają! Warto nabyć drogą kupna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mapki rzeczywiście są fajne, ale dlaczego nagle podrożał Dziennik? Wcale nie dostajemy ich za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem,że to będzie atlas lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to chodziło. Kurier przy Waszych mapach nie ma szans. Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mapy nie powalają, ale pomysł super. będzie można kupić całość bez zbierania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Spodziewalam sie czegos gorszego. Pozytywne zaskoczenie. Czy jest mozliwosc kupienia brakujacych map?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najblizszym czasie nie będę w Waszym województwie.Jestem ciekawy czy na tej mapie,jest napisane,że jest to lubelszczyzna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W najblizszym czasie nie będę w Waszym województwie.Jestem ciekawy czy na tej mapie,jest napisane,że jest to lubelszczyzna.
Moja nie rozumieć co Wasza gadać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem tylko powiedzieć że zle pokazany jest przebieg drogi nr 12 w okolicy i w samych Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mapka ok, jedyny mankament to brak konkternego umiejsowienia np pomnika, a jedynie przy nazwie miejscowosci. btw. brak legendy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładna legenda jest na pierwszej mapie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...