Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Właśnie wróciliśmy z Farmy Iluzji - bardzo polecam. Dla dzieci fajna atrakcja , tylko dzisiaj trochę za gorąco było .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magiczne ogrodu..tam bym mogła zamieszkac :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Zalew Zemborzycki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Świdniku ani jednego basenu w wakacje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby był basen w Świdniku zapewne mnóstwo dzieci by skorzystało i aktywnie spędziłyby czas, brak słów, to wstyd.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie to jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie to jest
 Taka wiocha koło Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdź aktualnie co się dzieje w Twoim mieście albo okolicach na stronkach typu atrakcjedziecie.pl naprawdę maja bardzo fajne oferty, a dzieciaki się fajnie bawią i przede wszystkim korzystają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdź aktualnie co się dzieje w Twoim mieście albo okolicach na stronkach typu atrakcjedziecie.pl naprawdę maja bardzo fajne oferty, a dzieciaki się fajnie bawią i przede wszystkim korzystają.
atrakcjedzieciece.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
atrakcjedzieciece.pl
 
atrakcjedzieciece.pl
witam, ja aktualnie szukam czegoś na ferie. Myślę jednak nad wyjazdem do innego miasta, taka wycieczka z córką. Sama też mam trochę wolnego, więc czemu by nie skorzystać... Odwiedziłam tę stronę i myślę, że jest bardzo pomocna. Sama szukałam w inny sposób, ale w sumie niczego atrakcyjnego nie znalazłam, a tak otwiera się przed nami szereg propozycji w zależności od miejsca do którego się jedzie. Strona z głową, polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
atrakcjedzieciece.pl to rzeczywiście ciekawa stronka. W ogóle pierwszy raz się z nią zetknęłam i bardzo ułatwia życie. Pomysły mi się skończyły, a to zawsze wygodniejsze rozwiązanie jak kilka propozycji jest w jednym miejscu, można sobie swobodnie porównać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z moim synkiem jechałam w zeszłym roku nad morze do hotelu Kormoran. Spędziliśmy bardzo udane wakacje i nawet pogoda dopisała, co się w Polsce rzadko zdarza. Za granicę nie wyobrażam sobie wyjeżdżać z rocznym czy nawet kilkuletnim dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem warto odwiedzić Hotel Spa Rusałka Okuninka. Ja odkryłam to miejsce w lubelskim niedawno i co roku tam jadę na wakacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizowałam już kilka wycieczek do parku Mikrokosmos w Ujeździe. Wybrałam ten park ze względu na bardzo dobrą ekspozycję owadów. Bardzo duże okazy, świetnie rozmieszczone i przyznam jest dużo zabawy w poszukiwaniach. U mnie dzieciaki były bardziej zainteresowane owadami niż żywą ekspozycją ptaków, więc to mówi o jakości przygotowania eksponatów. Poza ścieżką edukacyjną jest plac zabaw, drobne pamiątki można kupić, gastronomia na miejscu. Polecam z czystym sumieniem. Byłam i trudno tam się nudzić ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam spa juda morze w miescie przy ul. kiepury 5a w lublinie....sala solna z inhalacją, plac zabaw..***spajuda.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...