Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura na bankiecie w Piaskach. Radny wybił radnemu zęby

Utworzony przez crx, 26 października 2010 r. o 11:45 Powrót do artykułu
Ostatnio chłopaki z PSL-u nie mają zbyt mocnych łbów do alkoholu. W zeszłym tygodniu pod Sejmem jeden poseł z PSL Andrzej Pałys na bańce świrował pawiana. A teraz u nas radni PSL-owcy łomocą się jak na disko ze sztachetami. HA, HA PSL LSD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lipa napisał:
Dziennik Wschodni jak wybiórcza schodzi na psy. Panowie napiszcie coś opniotwórczego, mądrego. Robicie jaką nagonkę? Ktoś kaze pisać wam te durne artykuły? Zajmijcie sie czym naprawde pożytecznym chyba że zmierzacie ku brukowcom!?
ŁOJ TAJOJ PEWNIE JESTEŚ Z PSLu żeś takie durnoty piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty pewnie jesteś z PIS-u wacku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie byli w stanie używać słownych argumentów,pozostał argument siły.Tylko,że zwyczajnie wstyd i całe szczęście,że tam nie ma sztachet,bo skutki mogłyby być gorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDYŚ ZESPÓŁ "WAŁY JAGIELLOŃSKIE" ŚPIEWAŁ O CÓRCE RYBAKA - MAZURA Z MAZUR.MOŻE TO O NIM?KURNA CHCIAŁBYM TAM BYĆ I POPATRZEĆ NA JEDNEGO Z KOALICJANTÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
pan MAZUR to ten pan co jest Przewodniczącym Rady RODZICÓW w BYSTRZEJOWICACH?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem kto kogo uderzył, kto kogo prowokował ale widziałem z żoną (szliśmy do Biedronki)jak szybkim tempem wychodził z rarytasu polaszczyk i wsiadł do samochodu, chyba opla a kierowca był z wąsami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
I pomysleć ,że z tym regionem związana była rodzina KOŚCIUSZKO................?!
"(...) Powoływać się na Kościuszkę, posługiwać się jego imieniem, zachwycać się nim i solidaryzować się z jego ideałami może każdy bezkarnie, bez konsekwencji i kosztów. Bo Kościuszko nie żyje. Kto solidaryzuje się ze mną, musi płacić wysiłkiem, męką, trudem, ofiarą z wolności, z życia. Kiedyś, gdy mnie już nie będzie, będę miał także miliony równie zapalczywych i podobnie nieryzykujących wielbicieli. " - Józef Piłsudski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza elita polityczna...rowy kopać, a nie do polityki, bo tam trzeba miec klase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dał mi strzała" to jest wypowiedź gimnazjalisty a nie osoby piastującej funkcję państwową. Ale czego oczekiwać od wiejskiego kmiotka z jakiejś podlubelskiej wioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że trzeba dokładnie poznać fakty a potem oceniać. Jesteśmy narodem, który zbyt szybko kwapi się do "gnojenia" innych ludzi na podstawie pomówień. Czy wiemy dokładnie jak całe zajście wyglądało? oczywiście, że większość z nas nie, ale mamy kolejną sensację i możemy sobie do woli poużywać, na kim nam wygodniej i zależy którą gazetę przeczytamy bo przecież w różne w nich tezy. Ludzie - człowiekowi wybito zęby, co mamy na usprawiedliwienie przmocy, no wytłumaczcie? Oceniajcie surowo sprawcę a nie ofiarę, bo tu chodzi o sprawiedliwość a nie rozgrywki polityczne. nikt nie daje zezwolenia na "danie komuś strzała" tak, cytuję bo cóż w tym słownictwie gorszącego (jednemu z internautów bardzo te słowa przeszkadzały). Nie możemy godzić się na bezkarna przemoc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
Myślę, że trzeba dokładnie poznać fakty a potem oceniać. Jesteśmy narodem, który zbyt szybko kwapi się do "gnojenia" innych ludzi na podstawie pomówień. Czy wiemy dokładnie jak całe zajście wyglądało? oczywiście, że większość z nas nie, ale mamy kolejną sensację i możemy sobie do woli poużywać, na kim nam wygodniej i zależy którą gazetę przeczytamy bo przecież w różne w nich tezy. Ludzie - człowiekowi wybito zęby, co mamy na usprawiedliwienie przmocy, no wytłumaczcie? Oceniajcie surowo sprawcę a nie ofiarę, bo tu chodzi o sprawiedliwość a nie rozgrywki polityczne. nikt nie daje zezwolenia na "danie komuś strzała" tak, cytuję bo cóż w tym słownictwie gorszącego (jednemu z internautów bardzo te słowa przeszkadzały). Nie możemy godzić się na bezkarna przemoc!
To czy Polaszczyk "dał strzała" pewnie wyjaśni to policja,a ludzie którzy piszą na tym forum od razu wskazują winnego,a nawet jeśli był "strzał"to tak naprawdę nikt nie wie od czego to wszystko się zaczęło,może p.Mazur Polaszczyka celowo prowokował tylko nie przewidział że dostanie "strzała"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
To czy Polaszczyk "dał strzała" pewnie wyjaśni to policja,a ludzie którzy piszą na tym forum od razu wskazują winnego,a nawet jeśli był "strzał"to tak naprawdę nikt nie wie od czego to wszystko się zaczęło,może p.Mazur Polaszczyka celowo prowokował tylko nie przewidział że dostanie "strzała"
Nie zgodzę się z Tobą. Już pisałem -nic nie usprawiedliwia przemocy, czy prowokował, nie wiem, nie widziałem i nie słyszłem ( a Ty widziałeś?), co znaczą słowa "celowo prowokował", codziennie jest mase sytuacji, że ktoś kogos prowokuje ale człowiek ma instynk samozachowawczy, kontroluje swoje emocje i w państwie cywilizowanym nie odreagowywuj fizycznie, jeśli ma świadków to idzie z tym na Policję . A jeśli chcesz kurczowo trzymać się prowokacji to zastanówmy się czy możliwe jest, ze ktoś pana P. odpowiednio ukierunkował, może prowokatorem nie była osoba uderzona, warto się nad tym zastanowić..... Może prowokator odpowiednio wykorzystał osobę słabą emocjonalnie, żeby zaostrzyć gniew, nienawiść. Może ktoś tu uprawia brudną politykę. Więc co bardziej boli jak ktoś mówi Ci w twarz co myśli, czy jak dowiesz się od "życzliwej" osoby co ktoś o tobie myśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Piaskach I żal że takie chamy bo inaczej nazwać się ich nie da są wybierani Kolesiostwo układy i inne machlojki to norma w naszym urzędzie gminy Np. jeden pan który jest na wysokim stanowisku sam mi wręcz wciskał kiedyś łapówkę żeby coś załatwić z zasady nie wziąłem Im bliżej do chlewa niż do polityki Piotrek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI NARÓD TAKA WŁADZA , JAKA WŁADZA TAKI NARÓD- CO SIĘ DZIWICIE PSL - OSTATNIO PIJANY CHODZI A NAZ BURMISTRZ OD DWOCH KADENCJI CUGI LAPIE I DOBRZE SAMI SOBIE JESTESMI WINNI. TĄ ELITE WYBRALISMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lipa napisał:
Dziennik Wschodni jak wybiórcza schodzi na psy. Panowie napiszcie coś opniotwórczego, mądrego. Robicie jaką nagonkę? Ktoś kaze pisać wam te durne artykuły? Zajmijcie sie czym naprawde pożytecznym chyba że zmierzacie ku brukowcom!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do rynsztoka to wy sprowadziliście lokalny samorzad swoim pijackim zachowaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne lipa sprowadziliscie ten samorzad do rynsztoka pijackim zachowaniem a teraz gazety sie czepiacie, kazdy winny tylko nie zapijaczone ..... elity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile tych zębów się wysypało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To ile tych zębów się wysypało?
I czym biedak będzie orał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...