Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani była radna Sawic, ma rację z tym PGR i jej już tak zostało jej jazgot, buczenie tyko do chlewa. Jest ona na garnuszku wójta, przewodnicząca gminnej komisji alkoholowej i siostrzenica znalazła pracę w urzędzie.Ma za co być wdzięczna i krzyczeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syndrom "Bolka" i nic więcej. Wystarczyło się przyznać i przeprosić i zapewne sprawy by nie byłó, a tak dopiero teraz zaczną się kłopoty wójta Gminy Milejów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polscy rolnicy są świadomie manipulowani przez polityków ZSL-u, ponieważ dziedziczenie i sprzedaż przez rolników ziemi osobom najbliższym jest wyłączona z regulacji przewidzianych przez ustawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Kukiz: PSL to grupa przestępcza. - Mam kilku świadków, którzy potwierdzą moje słowa, wśród nich jest ksiądz. - źródło „Jeden na jeden” w TVN24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoby najbardziej obraźliwego i obrzydliwego nie wymyślić o zsl, to i tak bedzie prawda. A przeważnie prawda bedzie jeszcze gorsza. Jesli napisza ze posel z pslu ukradl milion, to pewne bez sprawdzania jest ze ukradl 5. Oni to maja we krwi, rodza sie juz z tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś sie poświęci i opisze krótko jak wygladało to spotkanie, bo oprócz wrzeszczacej Sawicowej to nigdzie niczego nie można sie dowiedziec. A nie każdy w godzinach pracy może sobie brac udział w konferencjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co piszecie to wójt skrzyknął klakierów i sam przypuścił atak na lekarzy...a co sie będzie tłomaczyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co z finansami gminy skoro wójt nie odróżnia przychodów od dochodów ???????? Jak sam zresztą mówi po 20 latach pracy..... Czy to brak kompetencji czy manipulacja ??? Ciekawe co lepsze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WÓJTA NA TACZKE I NA KAMCZATKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie do Redaktora?  Czy jako 4 władza nie powinien Pan zapytać gdzie było obwieszczenie z wykazem ? Ja uważam że po to ustawa nakazuje upublicznianie beneficjentów pomocy publicznej by to samo społeczeństwa zweryfikowało "ważny interes publiczny" !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na pewno p.Wielgomas jest z kampolu, raczej z Dawtony. Ale za 200tys to gada biedaczek i włazi w ... wójtowi. A ja to bym za 2 tys pokrzyczał . Chmielewski też był radnym i jest w tej samej komisji co Sawicowa, powołany i opłacany z publicznych peniędzy. dla kasy zrobią wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się zdaje, że CBA powiadomione. Mam wrażenie, że to kadencja wójta może być skrócona. 20 lat przy korycie to już za długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś sie poświęci i opisze krótko jak wygladało to spotkanie, bo oprócz wrzeszczacej Sawicowej to nigdzie niczego nie można sie dowiedziec. A nie każdy w godzinach pracy może sobie brac udział w konferencjach.
Coś mi się obiło o uszy,że córcia Sawicowej ostatnio dostała pracę w Gminie.Toć musi być wdzięczność dozgonna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się zdaje, że CBA powiadomione. Mam wrażenie, że to kadencja wójta może być skrócona. 20 lat przy korycie to już za długo.
cba powiadomione, nik powiadomiony, rio powiadomione, is powiadomiona - identycznie było dwa lata temu, kilka kontroli na raz w urzędie, posiedzieli trzy miesiące, pokserowali, poopisywali nieprawidowości i na tym się skończyło. Nic nie było NIEZGODNEGO z prawem (umorzenia), trzeba ustawe zmienić a nie pozwalać gminom na jednoosobowe umarzanie.I tyle w temacie. a na marginesie to ten pan poseł to trochę dał d......, wystawili chłopaczyne na pożarcie i się wystraszył biedaczysko, no, ale zaistniał w mediach? zaistniał - i to dla nich najwazniejsze, byle co byle jak ale nazwisko już sie utłucze ludziom po uszach i może znowu zagłosują hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie te zachowania typowe dla Milejowa - złośliwe, zawistne, aby tylko komuś dołożyć żeby była sensacja i żeby kogoś bolało. Gdzie są wartości ważniejsze i od pieniędzy i od władzy? Ale to za trudne, prawda? Po co się wysilać? Po co się starać, aby naprawdę w tej gminie żyło się nam lepiej, przyjemniej? A może warto się zastanowić skąd biorą się pieniądze dla gminy? Popatrzmy na swoje podatki ile każdy z nas płaci i co za nie można kupić albo zrobić.  Radni wiedzą, że przedsiębiorcy płacą najwyższą stawkę podatku i nikt ich w zasadzie przed tym nie broni. ,,Bo oni sobie poradzą''. Aby firma istniała właściciele muszą sobie radzić jak tylko mogą - bardzo ciężko pracować, zadłużyć się, zainwestować oszczędności całego życia i główkować jak przetrwać każdy dzień aby następny był lepszy. Aby jego życie miało sens. A gmina i radni powinni firmom pomagać żeby nie padały tylko aby ich było jak najwięcej dla wspólnego dobra wszystkich mieszkańców. Zachęcam - szukajmy prawdziwego sensu życia, bo raz wypowiedzianych mocnych słów już się nie cofnie. Szanujmy się nawzajem, życie jest jedno...na pewno może być piękniejsze...jeśli tylko zechcemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa Pani Anno za 1,5 tysiąca w Dawntonie będę szukał sensu życia. A właściciel kupuje kolejną fabrykę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to już rola dla szanownych posłów i rządu aby obniżyć koszty pracy. Pana zatrudnienie kosztuje pracodawcę dużo więcej - to jest podatek do US, składki do ZUS i wiele innych składników. Pan też może założyć własny biznes i zobaczyć jak to działa, naprawdę. Powodzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta Anna to pewnie broni bo pierwsza lata do gminy po umorzenia!!!!!!!!!!!!! Albo sama pracuje w UG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo widać że obrońcy wójta pod pseudonimem Anna się ukrywają, jeszcze brakuje ewki, Jurka i prezesa fabryki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo widać że obrońcy wójta pod pseudonimem Anna się ukrywają, jeszcze brakuje ewki, Jurka i prezesa fabryki.
Czy naprawdę nasza Gmina jest tak bogata, iż stać nas na takie wypłaty dla Wójta i jego współpracowników? Czy praca jaką ci ludzie wykonują warta jest tak dużych zarobków? Czy w obecnej sytuacji ekonomicznej nie powinno się szukać oszczędności w gospodarowaniu funduszami? My jako podatnicy nie umiemy odpowiedzieć na powyższe pytania, pozostawiamy to Państwu do rozstrzygnięcia. Poniżej zestawienie wynagrodzeń: (Kwoty podawane poniżej są kwotami brutto) Wójt Gminy – 12.100,00 zł Zastępca Wójta – 9.899,00 zł Sekretarz Gminy – 6.001,00 zł Skarbnik Gminy – 7.200,00 zł p.o Kierownika referatu – 6.240,00 zł Średnie miesięczne wynagrodzenie pozostałych pracowników urzędu wynosi – 3.686,47 zł Wynagrodzenie Zarządu Spółki Wodno-Ściekowej w Milejowie: Prezes Zarządu – 6.200,00 zł Zastępca Prezesa – 2.500,00 zł Sekretarz – 1.800,00 zł Wynagrodzenie Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Milejowie: Prezes Zarządu – 7.000,00 zł Członek Zarządu – wakat Członek Zarządu – Wakat Wynagrodzenie Rady Nadzorczej tejże spółki wynosi: Przewodniczący Rady – 809,87 zł za posiedzenie Rady Członek Rady – 669,95 zł za posiedzenie Rady Członek Rady – 669,95 zł za posiedzenie Rady Posiedzenie Rady Nadzorczej odbywa się raz na kwartał.                                                                      Reszta podatków ma wystarczyć na zagospodarowanie potrzeb społeczeństwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...