Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaria prądu w regionie: Zawinił izolator

Utworzony przez łon, 11 stycznia 2011 r. o 21:04 Powrót do artykułu
Czy to był słynny Izolator Boguchwała ? )) Super nazwa dla klubu sportowego - prawie tak śmieszna jak Motor Lublin !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może źle izolował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lonie jebnij sie pare razy w lepetyne zanim cos napiszesz bezmuzgu jeden i to ty jestes smieszny CZlonIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani Rzecznik izolator mógł tylko ulec tylko przebiciu ( czyli uszklodzeniu) a nie zadziałać, reprezentując taki zakład należy wiedzieć co się mówi , albo szanowny redaktor źle to zapisał. Dla osób znających się jest to olbrzymia gafa ale dla społęczeństwa to gance gal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
izolator sieci, czyli urządzenie zabezpieczające przed wyładowaniami Nobla powinni dać autorowi tego tekstu. Izolator jak sama nazwa wskazuje ma izolować a nie chronić przed wyładowaniami!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiemy już, że izolator sieci, czyli urządzenie zabezpieczające przed wyładowaniami, nie zadziałało tak, jak powinno." A có to za bełkot pseudotechniczny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odezwał sie fan "MOTÓRU LUBLIN" hehehe )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz slysze takie okreslenia. Od kiedy to izolator dziala a jeszcze chroni przed wyladowaniami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjebało mi stacje paszową, a bydło napier***a mało obory nierozpier***i.. A oni przerwe w dostawach robią. To co ja mam teraz w oborze powidzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu, wśród czytających ten tekst, jest fachowców elektryków, w dodatku znających się na wysokich napięciach? Kto się zna, ten wie, jakie zachodzą przy nich zjawiska. A reszta? Po diabła epatować ich technicznym słownictwem, opisem awarii itp, niewiele z tego zrozumieją... Przerwa zasilania w Lublinie była może sekundowa... u mnie w domu tylko żarówki na moment przyciemniło, nic się nie wyłączyło, nic nie uległo awarii. Swoją drogą, wręcz przerażające jest, jak bardzo jesteśmy uzależnieni od energii elektrycznej, jak łatwo większa awaria może rozłożyć nasza "cywilizację" TECHNICZNĄ, z której jesteśmy tak dumni... przecież my bez tych udogodnień żyć już nie potrafimy... Prawda jest taka, że w przypadku kataklizmu na skalę światową, społeczeństwa mniej utechnicyzowane, "prymitywne", maja dużo większe szanse przetrwania... Temat wart przemyśleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
utechnicyzowane
chyba stechnicyzowane....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni zapytać się Cygana, on jest elektrykiem wysokich napięć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na kopalni "Bogdanka " nawaliłem w kamasze kilometrów awarie się zdażają.Kto marudzi niech sobie kupi agraegat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo,to tylko urządzenie i teżulega awarii.Ale wina leży przede wszystkim po stronie dystrybutora energii.Oni przecież pobierają opłaty: -przesyłową -za utrzymanie i konserwację sieci -...... -i jeszcze jakieś tam. Na co więc idą pieniądze abonentów,skoro linia nie jest konserwowana i przeglądana (awarie sieci).Sniego i wiatry powodują zerwania linii napowietrznych i długotrwałe braki energii elektrycznej.Ale abonen płaci za to wszystko. A takie mamy świadczenia z elektrowni: elektrownia robi w konia słuchaczka Radia Maryja dzwoni do elektrowni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...