Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaria w mBanku. Klienci dostają cudze przelewy

Utworzony przez Jacek, 29 listopada 2010 r. o 18:59 Powrót do artykułu
Wszystkim wpłacającym podaję swój nr konta 3645675678567809878887677732561234098736473934576 i proszę o wpłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Wszystkim wpłacającym podaję swój nr konta 3645675678567809878887677732561234098736473934576 i proszę o wpłaty.
jak bys miał konto w banku lub sie troche znał to byś wiedział ze nr konta ma zawszy 26 cyfr NEOKID
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale on podał numer konta, pesel, datę urodzenia mamusi, kod pocztowy i nawet długość członka (zobacz ostatnią cyfrę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe tez tak mam:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN napisał:
hehe tez tak mam:D
6 cm? No to gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne ja jakoś nie miałam problemu z mbankiem dzisiaj:) wszystko u mnie działało poprawnie i na historię też mogłam zajrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę przez cały dzień od 8 rano nie można było korzystać z karty, ani zapłacić ani wypłacić.. wyobraźcie sobie moje zdziwienie kiedy zatankowałem auto a kasjerka poinformowała mnie, że jest brak odpowiedzi.. nie miałem z czego zapłacić bo nie miałem gotówki trzeba było kombinować i się bawić. na stronie żadnej informacji o awari.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy klient mBanku dostał informację, że będzie przerwa w dostawie usług. Więc nie wiem skąd to zdziwienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mBank ma około 2,5 miliona klientów? Jak tak dalej będą obsługiwać, to nie będą mieli żadnego... TO CO SIĘ STAŁO TO POWAŻNA, BARDZO POWAŻNA WPADKA. Z banku bowiem wyciekają nasze pieniądze! Jak tu takiemu UFAĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławianin napisał:
Każdy klient mBanku dostał informację, że będzie przerwa w dostawie usług. Więc nie wiem skąd to zdziwienie.
Umiesz czytać ze zrozumieniem, przecież napisałem, że nie dostałem.. i nie mam do tej pory żadnego info ani przeprosin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Umiesz czytać ze zrozumieniem, przecież napisałem, że nie dostałem.. i nie mam do tej pory żadnego info ani przeprosin.
Nie było info o awarii sobotnio/niedzielnej bo to nie była awaria tylko planowe prace techniczne. Ja dostałem o tym info kilka dni wcześniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dostałem po awarii moje 100 milionów i jedno z 3 milionów mieszkań. Właśnie pożegnałem się z M-bankiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś osiem miesięcy temu złozyłem przez internet wniosek o wydanie karty kredytowej do mBanku. Do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Pełny profesjonalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...