Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaria w mBanku. Klienci dostają cudze przelewy

Utworzony przez Jacek, 29 listopada 2010 o 18:59 Powrót do artykułu
Wszystkim wpłacającym podaję swój nr konta 3645675678567809878887677732561234098736473934576 i proszę o wpłaty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jacek napisał:
Wszystkim wpłacającym podaję swój nr konta 3645675678567809878887677732561234098736473934576 i proszę o wpłaty.
jak bys miał konto w banku lub sie troche znał to byś wiedział ze nr konta ma zawszy 26 cyfr NEOKID
0
Ale on podał numer konta, pesel, datę urodzenia mamusi, kod pocztowy i nawet długość członka (zobacz ostatnią cyfrę).
0
hehe tez tak mam:D
0
LBN napisał:
hehe tez tak mam:D
6 cm? No to gratuluję
0
dziwne ja jakoś nie miałam problemu z mbankiem dzisiaj:) wszystko u mnie działało poprawnie i na historię też mogłam zajrzeć
0
W niedzielę przez cały dzień od 8 rano nie można było korzystać z karty, ani zapłacić ani wypłacić.. wyobraźcie sobie moje zdziwienie kiedy zatankowałem auto a kasjerka poinformowała mnie, że jest brak odpowiedzi.. nie miałem z czego zapłacić bo nie miałem gotówki trzeba było kombinować i się bawić. na stronie żadnej informacji o awari.
0
Każdy klient mBanku dostał informację, że będzie przerwa w dostawie usług. Więc nie wiem skąd to zdziwienie.
0
mBank ma około 2,5 miliona klientów? Jak tak dalej będą obsługiwać, to nie będą mieli żadnego... TO CO SIĘ STAŁO TO POWAŻNA, BARDZO POWAŻNA WPADKA. Z banku bowiem wyciekają nasze pieniądze! Jak tu takiemu UFAĆ?
0
puławianin napisał:
Każdy klient mBanku dostał informację, że będzie przerwa w dostawie usług. Więc nie wiem skąd to zdziwienie.
Umiesz czytać ze zrozumieniem, przecież napisałem, że nie dostałem.. i nie mam do tej pory żadnego info ani przeprosin.
0
Gość napisał:
Umiesz czytać ze zrozumieniem, przecież napisałem, że nie dostałem.. i nie mam do tej pory żadnego info ani przeprosin.
Nie było info o awarii sobotnio/niedzielnej bo to nie była awaria tylko planowe prace techniczne. Ja dostałem o tym info kilka dni wcześniej
0
A ja dostałem po awarii moje 100 milionów i jedno z 3 milionów mieszkań. Właśnie pożegnałem się z M-bankiem.
0
Jakieś osiem miesięcy temu złozyłem przez internet wniosek o wydanie karty kredytowej do mBanku. Do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Pełny profesjonalizm.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: