Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaria zasilania na lubelszczyźnie?

Utworzony przez trol, 9 stycznia 2011 r. o 22:21
Witam, przed kilkoma minutami zabrakło u mnie prądu. Jak się okazało nie tylko u mnie ale i w całym lublinie, a nawet w Fajsławicach. Co się stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś podobno błysnęło, nawet samochód pad koleżance ;p Radio nie działa. Taki fallout3 na żywo ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku to samo. Dwa razy przygasło światło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jagrab jagrab STOP powtórz STOP były zakłucenia STOP gdzie ci ruscy zrzucili bombę STOP mowilem zeby sie nie klucic o smolensk STOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem akurat na dworze i widziałem dwa błyski. Myślałem, że to już jakiś atak jądrowy ;p Po powrocie do domu okazało się, że były spadki napięcia, przygasło dwa razy światło no i kompa mi wyłączyło. Ciekawe co się stało?? Może ktoś nas poinformuje, czy będzie wszystko pięknie i ładnie zatuszowane jak zwykle??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój przedmówca ma chyba coś z głową :/ To chyba w elektrowni, że taki wielki obszar przygasł bo lublin ma kilka stacji trafo więc musiało to być na jakieść arterii przesylowej bądź jak wcześniej napisałem elektrowni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi kolego jak mi się zdaje to tak z okolic elektrociepłowni na Wrotkowie. chyba , że się myle. Dowiemy się od źródła jutro, chyba żeby nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej, macie racje u mnie na wiosce w powiecie opolskim też na chwilę moc spadła ale świateło mam, tak międzi 21-22.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
awaria chyba była na rozdzielni w Abramowicach ode mnie z okna było widać błysk zapalającego się łuku prądowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam w Lublinie na dzielnicy abramowice i zgasło mi światło po czym były dwa potężne wybuchy błysku nie widziałem ale widzę że dzielnica majdanek jest odcięta od prądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewakuacja Lublina , brać tylko pieniądze, kosztowności i dowody osobiste !!!!!!11111oneone. W całym mieście NIE MA prądu. Atak ze strony Rosyjskiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam ok. 100 km na pd-wsch od Lublina - krótko po godz. 22 najpierw przygasło światło co mnie nie zdziwiło - prowincji to normalka :/ lecz za chwilę do pokoju wpadli z wiadomością synowie (15 i 13 lat), że w okolicy chyba spadł jakiś meteoryt, gdyż zobaczyli w oknie (wychodzącym na zachód) wielki błysk światła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA! Widzialem cale zdażenie. Mieszkam na LSMie w bloku na 6 pietrze i siedzialem sobie przed kompem gdy z terenu elektrocieplowni pojawily sie 2 albo 3 blyski i po 10 sek dzwiek "pradu" i za chwile huk. Prad wylaczylo ale za chwile pojawil sie spowrotem. Na poczatku myslalem ze sie wojna zaczyna czy cos:)Moze jutro powiedza cos o tym w TVN24;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Brak_prądu~ chyba zasilanie w głowie ci padło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie. Ciężkie czasy nastały, a to dopiero początek. Spadające ptaki, błyski spowodowane skokami napięć a to wszystko znaki z nieba. Grzesznicy strzeżcie się, koniec jest blisko.... Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzialem tego zdarzenia, tzn blyskow na niebie, ale napiecie siadlo na 2-3 sekundy po czym chwile pozniej uslyszalem dwa huki... Wyszedlem na zewnatrza samochody normlanie jezdza, ktos szedl z psem wszystko ok ale jakby inaczej... Jak wrocilem do domu to w TV lecialo nadal WOSP na TVP 2, koty spaly, reszta domownikow tez, po chwili na Tv zaczely pojawiac sie jakies pasy i zaklocenia w transmisji (mam kineskopowy wehikuł, na LCD zakłócenia radiowe raczej nie maja wplywu), jako ze cicho w domu, bo wiadomo pozno podszedlem do telewzora i sie przysluchiwalem. Zaklocenia jakby mi satelite ktos poruszal - pomyslalem pojde na dach moze snieg przywalil z niego, no ale wszystko ok, jedyny problem to taki, ze swiatlo przestalo dzialac na calym pietrze, dziwne. Zajrzalem do pokoju siostry - pusto, niby nic dziwnego, bo czasem jej nie ma, pewnie na WOSP pojechala, ale bylem przekonany, ze jest... U sasiadow pali sie swiatlo, a telefonow nie odbieraja, nawet ten jebniety pies siasiada nie szczeka, a szczeka zawsze jak usluszy cos na dworze, no a moich skrzypiacych drzwi nie trudno nie uslyszec. Na lapie, gg doszly do mnie 2 wiadomosci od ludzi spoza Lbn, za to do ludzi w Lbn nie dochodzi nic, wlasciwie nie mam gg tylko jabbera moze to dlatego ?? PS. Nie wiem, moze noc jak co noc, a moze cos sie swieci. EDIT ku*** te zaklocenia w TV czasem brzmia jakby ktos gadal przez mikrofalowke, wyrazny ruski akcent, czasami lapalem rozmowy policjantow ale polskich... EDIT2 Mam dziwne wrazenie, ze ktos lazi na zewnatrz na ulicy i zaglada ludziom w okna, ale jak wyjrze na zewnatrz nic sie nie dzieje, nikogo nie ma, ale sa slady, ja pier... zamykam drzwi i nie wylaze, jebac fajki zapale w domu. PS. Nie dziala oswietlenie w calym domu telewizor juz tylko bzyczy, dziala laptop, telefon i komorka 1 z 3... Bede tu pisal co 15 minut, jesli ktos to czyta niech zamknei dobrze drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Zbyszek.. żałuje, że moja młodsza siostra śpi. jakby nie spała - przeczytałabym jej to. fajnie piszesz! pewnie by nie mogła zasnąć ze strachu. bo jest lekko bojaźliwa. a firanki właśnie zasłoniłam. na wszelki wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@up, 2/10 bo duzo sie naprodukowales
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Białej Podlaskiej też był słaby zanik napięcia i zgasła na dosłownie sekundę lampka w akwarium. Komputer się nie wyłączył ale przez chwilę nie miałem dostępu internetu po tym spadku napięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...