Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja sobie skrytykuję Zarząd Dróg Powiatowych w Bełżycach i pana Janusza Watrasa Dyrektora. Jako kierowca jestem zaskoczony fatalnym stanem dróg w Waszym powiecie. – Takie drogi nie powinny być dopuszczone do użytku, żeby kierowcy niszczyli swe zdrowie i auta. To ewidentne zaniedbanie dyrektora ZDP w Bełżycach. Wyjaśnijcie tę sprawę. Zwróćcie również uwagę dyrektorowi ZDP, aby bardziej dbal o powierzone mu drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego ma być dobrze, skoro ta sama władza rządzi niezmiennie od kilki ładnych lat ? Co do inwestycji widać wyraźnie żółwie tempo szczególnie koło szpitala i na lubelskiej, chyba do listopada przed wyborami chcą skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie widzę że w Polsce ciągle tylko narzekamy jak były dziury i wertepy przez Babin to narzekano na nie jak teraz trwa remont to narzekamy, że jest remont a jak się skończy to będziemy narzekać ,że się skończył i tak wkółko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mówiłem nie róbta drogi w fujarkowicach bo teraz będą tego typu problemy: za wysoko, za wolno , nie tak i pomyśleć że powiat wpompuje w tą inwestycje 15 milionów o udziale gminy nie wspomnę ale przecież mieszkamy w polsce ,,b" jakby ktoś nie wiedział to wystarczy poczytać na forum, mam nadzieje że wiekszość przyszłych użytkowników drogi doceni tego typu inwestycję bo przecież najlepiej narzekać jak nie robią źle ale jak już robią to jeszcze gorzej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bystra ta mieszkanka że zauważyła ten remont drogi, zresztą nie ma się co dziwić, zaczeli w piątek w nocy to w sobotę rano mogła być zaskoczona???!!! a strażacy to by dojechali bo przecież mają nowy samochód, a drogowcom doradzam żeby opracowali metodę wykonywania wjazdów bez wykopów np. podkop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bystra ta mieszkanka że zauważyła ten remont drogi, zresztą nie ma się co dziwić, zaczeli w piątek w nocy to w sobotę rano mogła być zaskoczona???!!! a strażacy to by dojechali bo przecież mają nowy samochód, a drogowcom doradzam żeby opracowali metodę wykonywania wjazdów bez wykopów np. podkop
bystry to ty jestes, skoro nie wiesz ze takich rzeczy sie po prostu nie robi. ciekawe czy jakbys nie mogl dojechac do swojej posesji to czy bys byl taki madry W cywilizowanym kraju ludzie byliby powiadomieni, ta sam sytuacja byla w radawcu. kierownik powinien odpowiedziec za to rowniez za swiete krowy na drodze, bo wyjezdzanie koparka znienacka to bezmyslnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten remont to normalnie wola o pomste powinni zamknac jeden pas i go remontowac a nie po kawalku z tysiaca stron, jak sie jedzie to sie podskakuje zabezpieczen brak, po prostu ktos w koncu za to odpowie i sie skonczy glupota bo tak to i ja moge nadzorowac remont
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bystra ta mieszkanka że zauważyła ten remont drogi, zresztą nie ma się co dziwić, zaczeli w piątek w nocy to w sobotę rano mogła być zaskoczona???!!! a strażacy to by dojechali bo przecież mają nowy samochód, a drogowcom doradzam żeby opracowali metodę wykonywania wjazdów bez wykopów np. podkop
a widziales ich bystrzaku zeby kiedys w nocy robili? W normalnym kraju to by dostali za to po du*** a u nas sie rozejdzie, to nic ze w radawcu to samo zrobili mniej wiecej rok temu. W nocy przyjde wykopie dol pod twoim domem i wyjdz jak wpadniesz bedziesz wiedzial gdzie tak zrobili w radawcu jak ktos wyjezdzal jak jeszcze ciemno bylo to wjechal Swoja droga na domie ktory sie stawia jest numer do wlasciciela a przy remoncie drog? Czekaj czlowieku az wroca po weekendzie, zawsze mozna z helikoptera wysiasc pod domem. po co komu dojazd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,fd napisał:
a ten remont to normalnie wola o pomste powinni zamknac jeden pas i go remontowac a nie po kawalku z tysiaca stron, jak sie jedzie to sie podskakuje zabezpieczen brak, po prostu ktos w koncu za to odpowie i sie skonczy glupota bo tak to i ja moge nadzorowac remont
nie jeździj tak często tą drogą bo od podskakiwania coś ci się robi z głową, zapewne masz uprawnienia do nadzoru robót tylko nie wygrałeś przetargu i teraz ci żal sciska zjazd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mdkl napisał:
bystry to ty jestes, skoro nie wiesz ze takich rzeczy sie po prostu nie robi. ciekawe czy jakbys nie mogl dojechac do swojej posesji to czy bys byl taki madry W cywilizowanym kraju ludzie byliby powiadomieni, ta sam sytuacja byla w radawcu. kierownik powinien odpowiedziec za to rowniez za swiete krowy na drodze, bo wyjezdzanie koparka znienacka to bezmyslnosc
Żeczywiście wykonawca słabo rozplakatował remont drogi i można być zaskoczonym najlepiej siadajcie na traktory i blokujcię robotę to może nie będziecie mieli problemu ze zjazdami tylko z dziurami w drodze, bardzo ładna promocja babina, ciekaw jestem czy rozżalona pani zwróciła się najpierw do wykonawcy czy od razu poleciała do gazety żeby pokazać siłę mediów, jakby ta pani wjazd robiła za własne pieniądze to na pewno byłoby i zajęcie pasa drogowego i organizacja ruchu itd.Twierdzenie że ktoś nie wiedział o inwestycji która trwa od wiosny jest żenujące i tylko potwierdza błyskotliwość i spostrzegawczość niektórych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie jeździj tak często tą drogą bo od podskakiwania coś ci się robi z głową, zapewne masz uprawnienia do nadzoru robót tylko nie wygrałeś przetargu i teraz ci żal sciska zjazd
akurat nie nie mam nic wspolnego z ta branza ale jestem kierowca i wiem jak wyglada zabezpieczenie drogi w innych czesciach polski nikt z koparka czy inym sprzetem nie wyskakuje nagla na droge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żeczywiście wykonawca słabo rozplakatował remont drogi i można być zaskoczonym najlepiej siadajcie na traktory i blokujcię robotę to może nie będziecie mieli problemu ze zjazdami tylko z dziurami w drodze, bardzo ładna promocja babina, ciekaw jestem czy rozżalona pani zwróciła się najpierw do wykonawcy czy od razu poleciała do gazety żeby pokazać siłę mediów, jakby ta pani wjazd robiła za własne pieniądze to na pewno byłoby i zajęcie pasa drogowego i organizacja ruchu itd.Twierdzenie że ktoś nie wiedział o inwestycji która trwa od wiosny jest żenujące i tylko potwierdza błyskotliwość i spostrzegawczość niektórych
Jesteś idiotą skoro sądzisz, że ktoś nie widział remontu. Jak ktoś nie jest partaczem to zazwyczaj kończy to co zaczyna.A nie zostawia na weekend rozkopaną drogę bez możliwości wjazdu. Pracujesz może przy tym partaczeniu? Bo trochę błędy robisz jakby wykształcenia brakowało... "Żeczywiście" Skąd ta niby miała mieć jakiś kontakt do wykonawcy? Czyżby zostawił jakieś dane? A może chodził wcześniej i zostawiał kartkę z informacją że nie będą mieć wjazdu. Skąd normalny człowiek może wiedzieć, że robotnicy rozkopali i pójdą w p... Super że to sito remontują, ale jak komuś blokują dojazd to mogą wcześniej uprzedzić, a jak już z zaskoczenia to od razu zasypać. To samo zabezpieczenie tych robót mówi samo za siebie. Gdy była wycinka drzew na tym odcinku to trochę lepiej było zabezpieczone. Ktoś coś spierdaczył to może trzeba przeprosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam radę. Zamiast zgłaszać gdzieś uchybienia pozamykajcie się w domu na cały czas trwania remontu, nie wiadomo jakie niespodzianki zostawią drogowcy. Co tam, że komuś może stać się krzywda, bo ktoś chyba się na swojej pracy nie do końca dobrze zna. Poczekajmy aż będzie wypadek przez brak zachowania ostrożności i wtedy pojęczymy, jak to źle było każdy widział i nic nie robił. Jak to brakuje podstawowych środków ostrożności itd. Tylko wtedy może być za późno. Czyżby ta sama firma? http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100916/LUBLIN/932702577 rok temu Radawiec. Ta sama sytuacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest Rzeczpospolita Babińska i wszystko jasne, postawie złotówki przeciw dolarom, że jak skończą to niezależnie od efektu wpisy będą podobne, że też ktoś pokarał Babin tą inwestycją a było tak fajnie wcześniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło by było jakby Wykonawca poczekał z remontem drogi do czasu rozwiązania tej ciężarnej kobiety, bo jak ona urodzi bez dojazdu do domu.Ten problem wynika z tego, że rodzina nie posiada jeszcze śmigłowca, który by ją podrzucił do szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiadka, mam nadzieję że będziesz kiedyś w takiej sytuacji. Na dodatek będziesz musiała coś ciężkiego zanieść. :> Problem wynika z bezmyślności osób nadzorujących roboty. Bo wcale by go nie było, gdyby ktoś pomyślał. To naprawdę nie boli. W Jaroszewicach dłuższy czas auta parkują na ulicy, problem ten sam. Krawężnik odrobinę za wysoko uniemożliwia przejazd. Żwirku im żałują? Tam dopiero ludzie mają super bo już dłużej to trwa. Stwarza również niebezpieczeństwo na drodze. Ciekawe czy kierownik u siebie przed domem by tak zostawił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie to czytam i nie rozumiem, bo z tego co wiem kilka dni sołtys poinformował wszystkich mieszkańców których wjazdy zostaną zasypane. Przynajmniej tak twierdził. "a ten remont to normalnie wola o pomste powinni zamknac jeden pas i go remontowac a nie po kawalku z tysiaca stron, jak sie jedzie to sie podskakuje" Jak sobie Pan kierowca wyobraża zjazd z wysokiego krawężnika przy zamkniętym jednym pasie? Firma pracując na jednym Pasie zasypałaby drugi żwirem... brawo! Do tego 10 km jednym pasem? Najlepiej byłoby zamknąć drogę to wykonawca nie użerałby się z Polaczkami którym nigdy nie dogodzi. Pomyślcie trochę zanim zaczniecie narzekać... często jeżdżę tamtą drogą i cieszę się, że wreszcie nie będę niszczył zawieszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do idiotow komentujacych sytuacje nie znajacych jej podstaw: wykonalam kilkanascie telefonow do zarzadu drog do osob nadzorujacych roboty i osoba odpowiedzialna jak uslyszala ze o to chodzi to nagle dziwnym trafem zaczela tracic zasieg no bo po co w sobote przyjezdzac i zakopywac? i psuc sobie weekend skoro zrobilo to juz sie komus? wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie jedna z osob odpowiedzialnych za te roboty powiedziala ze nie sadzila ze facet ktory to nadzoruje jest taki NIEREFORMOWALNY i ze juz mial na to zwracana uwage ale robi dalej to samo ja wiem ze wy byscie siedzieli cicho i jeszcze przepraszali ze to wam dojazd do domu rozkopali i nie macie mozliwosci wjechania bo jak widac po komentarzach jestescie ludzmi nieporadnymi ale za to "Sąsiadka" ma zapewne helikopter i sobie poradzi i mam nadzieje ze nick jest tylko przypadkowy i nie mieszkasz kolo mnie bo az zal.... wracajac w sobote o 15 wjazd byl dalej rozkopany i oczywiscie juz zadnej ekipy i tak zostaloby na dlugi czas gdyby nie interwencje i telefony do osob za to odpowiedzialnych a zapewne zadne z was nie mialo takiej sytuacji i najlepiej sie powymadrzac a skoro p. Watras z zarzadu drog wypowiedzial sie ze nie powinno miec to miejsca to chyba nie sa to moje wymysly ale jak zawsze znajdzie sie jakis czub co mu wszystko nie pasuje a jak nie chcesz to artykulu nie czytaj bo to nie przymus i dla waszej widomosci dopiero dziennik sie ze mna w poniedzialek skontaktowal jak juz zostalo zalatwione zasypanie wjazdu i artykul mial byc jako ostrzezenie dla przyszlych niemyslacych osob ktore to zrobily a chetnych na pogadanke zapraszam osobiscie w 4 oczy a nie ukrywacie sie pod nickami i zgrywacie cwaniakow ja tez moge sie anonimowo wypowiadac na forum i wam nawrzucac ale mam troche wiecej kultury niz wy ale mysle ze to ciezkie dziecinstwo sobie rekompensujecie takim pisaniem i nigdzie nie wypowiadalam sie ze remont mi nie pasuje chociaz jego wykonanie jest tragiczne i cierpliwie znosze wszystkie zdarzenia na drodze tylko akurat to ze pozostawili mnie bez dojazdu to raczej nie jest normalne i myslaca osoba tego nie robi ale widac ze wy z kapusty powychodziliscie ale wszedzi da sie zauwazyc takich co nie daja szacunku innym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna napisał:
do idiotow komentujacych sytuacje nie znajacych jej podstaw: wykonalam kilkanascie telefonow do zarzadu drog do osob nadzorujacych roboty i osoba odpowiedzialna jak uslyszala ze o to chodzi to nagle dziwnym trafem zaczela tracic zasieg no bo po co w sobote przyjezdzac i zakopywac? i psuc sobie weekend skoro zrobilo to juz sie komus? wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie jedna z osob odpowiedzialnych za te roboty powiedziala ze nie sadzila ze facet ktory to nadzoruje jest taki NIEREFORMOWALNY i ze juz mial na to zwracana uwage ale robi dalej to samo ja wiem ze wy byscie siedzieli cicho i jeszcze przepraszali ze to wam dojazd do domu rozkopali i nie macie mozliwosci wjechania bo jak widac po komentarzach jestescie ludzmi nieporadnymi ale za to "Sąsiadka" ma zapewne helikopter i sobie poradzi i mam nadzieje ze nick jest tylko przypadkowy i nie mieszkasz kolo mnie bo az zal.... wracajac w sobote o 15 wjazd byl dalej rozkopany i oczywiscie juz zadnej ekipy i tak zostaloby na dlugi czas gdyby nie interwencje i telefony do osob za to odpowiedzialnych a zapewne zadne z was nie mialo takiej sytuacji i najlepiej sie powymadrzac a skoro p. Watras z zarzadu drog wypowiedzial sie ze nie powinno miec to miejsca to chyba nie sa to moje wymysly ale jak zawsze znajdzie sie jakis czub co mu wszystko nie pasuje a jak nie chcesz to artykulu nie czytaj bo to nie przymus i dla waszej widomosci dopiero dziennik sie ze mna w poniedzialek skontaktowal jak juz zostalo zalatwione zasypanie wjazdu i artykul mial byc jako ostrzezenie dla przyszlych niemyslacych osob ktore to zrobily a chetnych na pogadanke zapraszam osobiscie w 4 oczy a nie ukrywacie sie pod nickami i zgrywacie cwaniakow ja tez moge sie anonimowo wypowiadac na forum i wam nawrzucac ale mam troche wiecej kultury niz wy ale mysle ze to ciezkie dziecinstwo sobie rekompensujecie takim pisaniem i nigdzie nie wypowiadalam sie ze remont mi nie pasuje chociaz jego wykonanie jest tragiczne i cierpliwie znosze wszystkie zdarzenia na drodze tylko akurat to ze pozostawili mnie bez dojazdu to raczej nie jest normalne i myslaca osoba tego nie robi ale widac ze wy z kapusty powychodziliscie ale wszedzi da sie zauwazyc takich co nie daja szacunku innym...
nie ekscytuj się tak bo ci żyłka pęknie tragicznie wszechwiedzący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super że droga bedzie nowa, ale jezdze czesto i naprawde ta cała praca to nie jest ogarnieta. Pracownicy chodzą jak krowy po polu, albo stoją i patrzą sie kto jedzie samochodem. I naprawdę życzę wszystkim tym mądrym żeby nie mieli dojazdu do swojej posesji, a musieliby dojechać. Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...