Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Justyna napisał:
do idiotow komentujacych sytuacje nie znajacych jej podstaw:wykonalam kilkanascie telefonow do zarzadu drog do osob nadzorujacych roboty i osoba odpowiedzialna jak uslyszala ze o to chodzi to nagle dziwnym trafem zaczela tracic zasieg no bo po co w sobote przyjezdzac i zakopywac? i psuc sobie weekend skoro zrobilo to juz sie komus?wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie ;)jedna z osob odpowiedzialnych za te roboty powiedziala ze nie sadzila ze facet ktory to nadzoruje jest taki NIEREFORMOWALNY i ze juz mial na to zwracana uwage ale robi dalej to samoja wiem ze wy byscie siedzieli cicho i jeszcze przepraszali ze to wam dojazd do domu rozkopali i nie macie mozliwosci wjechania bo jak widac po komentarzach jestescie ludzmi nieporadnymi ale za to "Sąsiadka" ma zapewne helikopter i sobie poradzi i mam nadzieje ze nick jest tylko przypadkowy i nie mieszkasz kolo mnie bo az zal....wracajac w sobote o 15 wjazd byl dalej rozkopany i oczywiscie juz zadnej ekipy i tak zostaloby na dlugi czas gdyby nie interwencje i telefony do osob za to odpowiedzialnych a zapewne zadne z was nie mialo takiej sytuacji i najlepiej sie powymadrzac a skoro p. Watras z zarzadu drog wypowiedzial sie ze nie powinno miec to miejsca to chyba nie sa to moje wymysly ale jak zawsze znajdzie sie jakis czub co mu wszystko nie pasuje a jak nie chcesz to artykulu nie czytaj bo to nie przymus i dla waszej widomosci dopiero dziennik sie ze mna w poniedzialek skontaktowal jak juz zostalo zalatwione zasypanie wjazdu i artykul mial byc jako ostrzezenie dla przyszlych niemyslacych osob ktore to zrobilya chetnych na pogadanke zapraszam osobiscie w 4 oczy a nie ukrywacie sie pod nickami i zgrywacie cwaniakowja tez moge sie anonimowo wypowiadac na forum i wam nawrzucac ale mam troche wiecej kultury niz wy ale mysle ze to ciezkie dziecinstwo sobie rekompensujecie takim pisaniem :)i nigdzie nie wypowiadalam sie ze remont mi nie pasuje chociaz jego wykonanie jest tragiczne i cierpliwie znosze wszystkie zdarzenia na drodze tylko akurat to ze pozostawili mnie bez dojazdu to raczej nie jest normalne i myslaca osoba tego nie robi ale widac ze wy z kapusty powychodziliscie ale wszedzi da sie zauwazyc takich co nie daja szacunku innym...
"wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie" Zostawię to bez komentarza, gdyż pragnę nadmienić, że polski język jest na tyle piękny, że posiada znaki typu ę, ą, ł itd. A do tego przecinki i kropki... Jeśli interpretujesz swoje prawa tak jak piszesz po polsku to nie wydajesz się wiarygodna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam oj tam napisał:
"wychodzac w sobote o 8 rano wjazd juz byl rozkopany i mnie akurat nikt o tym nie informowal wiec tym co nie umieja czytac ze zrozumieniem radze wybrac sie jeszcze raz do szkoly chyba ze wlasnie z niej piszecie" Zostawię to bez komentarza, gdyż pragnę nadmienić, że polski język jest na tyle piękny, że posiada znaki typu ę, ą, ł itd. A do tego przecinki i kropki... Jeśli interpretujesz swoje prawa tak jak piszesz po polsku to nie wydajesz się wiarygodna.
jezeli to jest twoj glowny problem ze nie ma tu przecinkow kropek i ą oraz ę to dziekuje za wypowiedz nie trac tak cennego czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie ekscytuj się tak bo ci żyłka pęknie tragicznie wszechwiedzący
uwazaj na siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Justyna Justyna ja mam w poważaniu to, że nie możesz wjechać do domu, ale irytuje mnie, że Polka pisze jakby nie skończyła podstawówki, a mądrzy się, i wyzywa innych od nieuków, patrzmy najpierw na siebie. Bierz pod uwagę to, że nie jesteś niemylna. Ciekawi mnie też Twoja wizja rozwiązania problemu z wyjazdem, bo skoro twierdzisz że to takie proste to chętnie dowiem się jak to widzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam oj tam napisał:
Oj Justyna Justyna ja mam w poważaniu to, że nie możesz wjechać do domu, ale irytuje mnie, że Polka pisze jakby nie skończyła podstawówki, a mądrzy się, i wyzywa innych od nieuków, patrzmy najpierw na siebie. Bierz pod uwagę to, że nie jesteś niemylna. Ciekawi mnie też Twoja wizja rozwiązania problemu z wyjazdem, bo skoro twierdzisz że to takie proste to chętnie dowiem się jak to widzisz?
no wiec skoro ty jestes taki dobry z polskiego to przed "i" tez nie powinienes stawiac przecinka i nie znam slowa "niemylna" byc moze chodzilo o NIEOMYLNA ale tego moge sie tylko domyslac a widze ze poprostu zbywa ci czasu i czepiasz sie szczegolow zeby tylko miec cos do napisania na nikogo nie napisalam ze jest nieukiem wiec nie wmawiaj mi czegos czego nie bylo... a skoro dla ciebie to takie trudne jak rozwiazac problem to byc moze jestes z tej branzy i chcesz na przyszlosc wiedziec jak masz nie postepowac.... a juz mowie jak: tak jak to zrobili po interwencjach jak rozkopali i nie zamierzali tego dalej robic przez kilka dni to zasypuje sie zwirem i po problemie i wilk syty i owca cala ja tez mam w powazaniu ze chesz poczytac ą i ę jak masz ochote to poklikaj w wordzie w klawiature i naciesz oczy bez odbioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbiór "Ty", "Ci" itd. pisze się z dużej litery. Jak mam być precyzyjny ignorując znowu resztę błędów. Specjalnie dla Ciebie postaram się unikać przecinka przed "i",fakt to mój błąd, którego nie zauważyłem:) I nie jestem żadnym polonistą czy kimś takim po prostu szanuję swój język i kraj w którym mieszkam. Nie chcę poczytać "ą" i "ę" tylko negować coś co w skrajnym przypadku jestem skłonny nazwać "analfabetyzmem". No cóż to ja już chyba również "bez odbioru". Idę poczepiać się sąsiada, bo orze przy mojej miedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...