Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Badanie znajomości Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego

Utworzony przez Andrzejb, 10 maja 2010 o 20:20
Witam Całkiem niedawno w Województwie Lubelskim była przeprowadzana kampania informacyjna pt. "Napędzamy Lubelskie". Jej celem była promocja Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. W tej chwili jest przeprowadzane badanie mające sprawdzić skuteczność powyższej kampanii. Namawiam was do wypełnienia ankiety, która jest jednym z elementów sprawdzenia skuteczności tej kampanii i sprawdzenia znajomości programów unijnych przez mieszkańców Lubelszczyzny. Link do ankiety: www.webankieta.pl/ankiety/w1hpwds8xvoc Wiem, że ankieta jest dosyć "ciężka", jednak namawiam do wypełnienia jej do końca. Wasze odpowiedzi dadzą nam informacje jak lepiej informować mieszkańców Lubelszczyzny o możliwościach otrzymania funduszy unijnych. Pozdrawiam
Ostatnio edytowany 10 maja 2010 o 21:34
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziękuje za zainteresowanie badaniem. Zachęcam innych do wypełnienia kwestionariusza
0
Wypełniłam ankietę. Faktycznie chwilę to trwało, ale nie było wcale tak ciężko Fundusze unijne to fajna sprawa. Jestem pracownikiem socjalnym i chętnie bym skorzystała z takiego dofinansowania na rzecz dzieciaków z naszego domu dziecka. Czy ktoś się orientuje, jak mogę to zrobić i na co dom dziecka może dostać dofinansowanie?
0
dla zainteresowanych pieniędzmi z UE: informacje na temat możliwości pozyskania rożnych dotacji można znaleźć na stronach urzędu marszałkowskiego lubelskiego, wup - u lubelskiego i takich stronach jak efs.gov.pl. są nawet możliwości zrobienia bezpłatnego szkolenia z pisania projektów - podobno wszystko robi się przez neta i dostaje się normalny certyfikat ukończenia szkolenia. jak przebrnę przez taki e-learning to chętnie podzielę się doświadczeniem.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: