Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Baranów: Wypadek paralotniarza, spadł w trakcie lotu. Trwają poszukiwania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 maja 2016 o 16:52 Powrót do artykułu
dobrze byłoby aby ktoś pokrył jeszcze koszty poszukiwań
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dobrze byłoby aby ktoś pokrył jeszcze koszty poszukiwań Jak ktoś z twojej rodziny nagle zachoruje to będę proponował żebyś pokrył koszty dojazdu karetki i usług lekarza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trochę nie trafione porównanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Całkowicie nie trafne. Jak chcesz kark skręcić to nie kosztem pozostałych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystko musi być ustalone wcześniej. W przypadku, gdy stokilkadziesiąt metrów nad ziemią zaatakuje nas lew, który zbiegł z cyrku, będzie się należało dodatkowe wsparcie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Człowiek może spaść na wózek z dzieckiem. Nastąpiły zgony ukochanych ludzi. Ściska lekko w piersiach i obcych. Co się wydarzyło w ciągu ostatnich 48 godzin? Wszystko co się stało jest nieodwracalne. Z dnia na dzień coraz większy smutek ogarnia ludzi w RP. RP nie jest w stanie wojny światowej. RP nie jest w stanie wojny domowej. RP nie jest opanowana przez wrogich kosmitów. RP nie nawiedziły potężne trąby powietrzne na dużym jej obszarze. RP nie dotknęła potworna susza przy długotrwałych upałach rzędu ponad 50 stopni Celsjusza. RP nie jest zatopiona. A mimo to zwiększa się liczba ofiar w RP. Niczego tu nie wymyślę. Znałem wielu kierowców zawodowych, którzy już nie żyją z innych przyczyn, niż wypadki. Jestem pewien, że ich IQ nie były olśniewające. Odebranie praw jazdy wszystkim ludziom, którzy mają IQ < 121pkt byłoby absurdem. Jednakże 30 lat temu warunki na drogach były znacznie bezpieczniejsze. Zatem trzeba odebrać każdemu prawo jazdy, kto ma słabe klepicho. Niestety, kto ma IQ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ile razy mam powtarzać, że każdy paralotniarz musi mieć dwie wysokiej klasy sprawne kamery. Jedną przy kindybale, a drugą przy siedzeniu. Przed wylotem musi mieć zgodę na lot. Google: lwgula
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trasa każdego paralotniarza musi być kontrolowana w sposób ciągły.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dwa sprawne urządzenia do lokalizacji i zgoda kontrolerów na każdy zgłoszony lot. SŁOŃCZE, NIECH CIĘ CHMURY PRZYBLOKUJĄ, BO LUBLINIANIE NIE SĄ GODNI PIĘKNEJ POGODY.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pROSTE JAK AKT PŁCIOWY. aLE NIE MIŁOŚCI BEZ BÓLU, RZEKŁA MAŁPAM DO GRYLA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uprzejmie donoszę, że nie mam nic do doniesienia! "niewykluczone, że... żadnego wypadku jednak nie było. – Rzeczywiście, zgłosił się do nas człowiek, który w okolicach sterował dużym dronem. Być może był to więc zbieg okoliczności i świadkowi dron pomylił się z paralotnią." Nadgorliwość niektórych świadków jest gorsza od faszyzmu!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dopiero jakiś latał nad Puławami okolice basenu na Wólce
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W ostatnich latach widać dziwną tendencję do wzywania służb do każdej głupoty. Ktoś np. zauważy gdzieś bezpańskiego psa i od razu dzwoni, spodziewając się niewiadomo czego. W tym przypadku ktoś ewidentnie zadzwonił z powodu swoich własnych urojeń. A potem zdziwienie że co chwila wprowadzają coraz to nowe podatki - a przecież za takie bezsensowne akcje ktoś musi zapłacić!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak właśnie jeden mieszkaniec wsi baranów zasiał panikę na portalu społecznościowym, to chyba jemu się cos pomyliło - albo widzi czubek swojego nosa, bo juz o śmiesznych biegach po wsi nie wspomnę. Wielki polityk ha ha ha
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: