Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bardziej prowincja czy średnia krajowa?

Utworzony przez Heniek Mosiek, 11 stycznia 2011 r. o 22:15 Powrót do artykułu
A te średnie ponad 3 tysiące to brutto czy netto, bo mój szef pieprzy, że zarabiam 3 tysiące, skoro na moje konto wpływa niewiele ponad 1 500 zł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jest tak źle ,skoro jest tak dobrze.W jednym artykule dowiaduję się ile ludzi zwolniono, a w drugim ,jaką to potęgą w przyjęciach do pracy jesteśmy.Jak to dużo zarabiamy.Tylko ta "Przeciętna" nie dotyczy "przeciętnego" obywatela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm 3000zł średnia zaroków. ciekawe. dałem ogłoszenie w anonsach ze szukam do pracy w sklepiku spożywczym zaznaczyłem ze za najniższą krajową i co ... a no absolwenci KUL UMCS i inni młodzi wykształceni są gotowi za te pieniadze myć półki wycierać kurze i nadskaiwać niemiłym klientom. więc k..wa pytam pana Krzysztofa Markowskiego co on pierd...oli o zarobkach 3000netto czy brutto nalubelszczyźnie. jak mi w 5 godzin młodzi ludzie zapchali skrzynkę mailową !!! oczywiście nikogo z mgr nie przyjme bo nie chce ich dołować i zachęcać do pozostania w tym chorym kraju gdzie kłamcy śmieją sie z nich i wmawiają im ze jest dobrze jak jest naprawdę źle. P.S. moze i srednia wynosi ok 12 tys ale dla kolesiów i dla osób z plecami po róznych układach i koneksjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masowe ogłupienie ludziom zyje sie coraz gorzej coraz bardziej górę biora problemy dnia codziennego za co kupić chleb zrobić obiad o rzeczach typu nowy dom czy samochód coraz mniej sie mówi niestety ludzie zapierdzielają za 1500 zł jak roboty ja osobiście mogę zarabiać nawet 500 zł bede szcześliwy ale obiad chce zjeść za 2 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale głupoty wypisujecie, aż się słabo robi jakie 3 tyś ludzie zastanówcie się !!! skąd Wy bierzecie takie błędne informacje!!!! SZOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ogłupianie ludzi. Jest coraz gorzej, a oni pieprz.. że jest jak w bajce. Jak w bajce to sie żyje tej bandzie złodziei na czele z największym oszustem RP Donaldem T. Płace rosną niewspółmiernie do cen. Pensja przez rok wzrasta o 5% a cena chleba o 20% i oni pierd.lą że jest dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiac mi sie chce jak wyczytuje takie glupoty, fakt w mojej firmie wzroslo zatrudnienie i towary schodza jak cieple buleczki ale zarobki wcale nie wzrosly a nawet spadly. 2 lata temu zarabialem wiecej niz teraz pracujac o wiele wiecej.Poprostu wyzysk szarego czlowieka. Na lubelszczyznie niema kapitalizmu to mi przypomina feudalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnica jest bardzo ważna, ale nie należy zapominać o szybkim połączeniu kolejowym. Obecnie układany jest master plan dla kolei dużych prędkości w Polsce, więc jeżeli nie będziemy lobbować aby Lublin był jednym z węzłów, to obudzimy się z ręką w nocniku. Tak jak teraz z drogami ekspresowymi w regionie. Póki co nie ma S17, ani S12, ani S19. Dla porównania dodam, że za w Podkarpackiem buduje się właśnie cała autostrada, buduje się szybka linia kolejowa. I te inwestycje zakończą się przed 2013 rokiem. Duży odcinek S8 w kierunku Białegostoku został zbudowany, brakuje tylko kawałka przed Białymstokiem. Podlaskie będzie miało Rail Balticę (linia kolejowa 200km/h) przed 2015 rokiem na odcinku Wawa-Białystok. Podlaskie opróc S8 będzie miało drugą ekspresówkę Via Baltica. Tam się BUDUJE, a u nas? Przez 20lat nie potrafimy nawet przygotować inwestycji tj. 70km S17, przez co nie możemy pozyskać pieniędzy na inwestycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Co za ogłupianie ludzi. Jest coraz gorzej, a oni pieprz.. że jest jak w bajce. Jak w bajce to sie żyje tej bandzie złodziei na czele z największym oszustem RP Donaldem T. Płace rosną niewspółmiernie do cen. Pensja przez rok wzrasta o 5% a cena chleba o 20% i oni pierd.lą że jest dobrze...
Jak mawia niejaki Ferdynand Kiepski po pierwsze primo ciebie nie trzeba ogłupiać bo głupi już jesteś. Po drugie primo jak ktoś zadał sobie trudu, zbadał sprawę w oparciu o dostępne dane i na podstawie tego coś stwierdza, to nie wystarczy powiedzieć że to nieprawda bo mi się tak wydaje. Po trzecie primo jak jest coraz gorzej to skąd Polacy wzięli pieniądze na zakup w 2010 roku ponad 300.000 nowych samochodów osobowych, skąd bierze się niespotykany popyt na rynku wewnętrznym, większy niż w innych krajach? Skąd na kontach Polaków znalazły się rekordowo wysokie /wielomiliardowe/ oszczędności jak według ciebie nie mają pieniędzy? Można narzekać sobie do woli ale prawda jest taka że poziom życia niezmiennie podnosi się, dochody powoli ale też stale rosną. Trzeba być bardzo ograniczonym człowiekiem aby tego nie zauważyć a do tego ze swoją głupotą pchać się na afisz. Życzę dużo zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sklepikarz napisał:
hmmm 3000zł średnia zaroków. ciekawe. dałem ogłoszenie w anonsach ze szukam do pracy w sklepiku spożywczym zaznaczyłem ze za najniższą krajową i co ... a no absolwenci KUL UMCS i inni młodzi wykształceni są gotowi za te pieniadze myć półki wycierać kurze i nadskaiwać niemiłym klientom. więc k..wa pytam pana Krzysztofa Markowskiego co on pierd...oli o zarobkach 3000netto czy brutto nalubelszczyźnie. jak mi w 5 godzin młodzi ludzie zapchali skrzynkę mailową !!! oczywiście nikogo z mgr nie przyjme bo nie chce ich dołować i zachęcać do pozostania w tym chorym kraju gdzie kłamcy śmieją sie z nich i wmawiają im ze jest dobrze jak jest naprawdę źle. P.S. moze i srednia wynosi ok 12 tys ale dla kolesiów i dla osób z plecami po róznych układach i koneksjach.
o to właśnie chodziło autorowi tych wypocin, ale niepolitycznie powiedzieć o tym wprost
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jak mawia niejaki Ferdynand Kiepski po pierwsze primo ciebie nie trzeba ogłupiać bo głupi już jesteś. Po drugie primo jak ktoś zadał sobie trudu, zbadał sprawę w oparciu o dostępne dane i na podstawie tego coś stwierdza, to nie wystarczy powiedzieć że to nieprawda bo mi się tak wydaje. Po trzecie primo jak jest coraz gorzej to skąd Polacy wzięli pieniądze na zakup w 2010 roku ponad 300.000 nowych samochodów osobowych, skąd bierze się niespotykany popyt na rynku wewnętrznym, większy niż w innych krajach? Skąd na kontach Polaków znalazły się rekordowo wysokie /wielomiliardowe/ oszczędności jak według ciebie nie mają pieniędzy? Można narzekać sobie do woli ale prawda jest taka że poziom życia niezmiennie podnosi się, dochody powoli ale też stale rosną. Trzeba być bardzo ograniczonym człowiekiem aby tego nie zauważyć a do tego ze swoją głupotą pchać się na afisz. Życzę dużo zdrowia.
kto ma to ma! i zawyża średnią połowę pensji zabierają podatki więc do kogos to idzie więc nie pierdziel że jest dobrze bo nie jest! podatki+dzieci i zostaje mi ZERO Jeśli masz dobrze to się ciesz i jedź na Kanary a twoja prawda jest tylko twoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarobki średnie 3 tys. ha ha ha owszem biorąc pod uwawgę zarobki dyrektorów itd. + 10 zwykłych ludzi po 1000 zł netto , wychodzi 3 tys. stała propaganda!! prawda jest taka że dla przeciętnych ludzi na lubelszczyźnie zarobki oscylują w granicach 1000 - 2000 zł netto , prywatni przedsiębiorcy nawet za 100 zł mniej wola zatrudnic gorszego o zgrozo pracownika, aby tylko oszczędzić. Nie ma co się dziwić , złodziejski ZUS itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W NASZYM REGIONIE STAROSTA BURMISTRZ CZY PREZYDENT MIASTA ZARABIA ŚREDNIO 12 000 ZŁ SPRZEDAWCZYNI W SKLEPIE 2000ZŁ WIĘC MAMY ŚREDNIĄ 7000ZŁ, I O CO WAM CHODZI NIEDOWIARKI??? GDYBYŚMY WZIĘLI DO ŚREDNIEJ ZAROBKI PREZESÓW SPÓŁEK SKARBU PAŃSTWA (KTÓRE W WIĘKSZOŚCI PRZYNOSZĄ STRATY)I PRACOWNIKÓW HIPERMARKETÓW TO BY NAM ŚREDNIA WYSZŁA ZE 20 000ZŁ! A WY TYLKO BIADOLICIE I NARZEKACIE- ZAPISYWAĆ SIĘ DO PO lub PSL TO MOŻE I WAM SIĘ ŚREDNIA PODNIESIE JAK PO ZNAJOMOŚCI ZROBIĄ Z WAS URZĘDNIKÓW. TYLKO KOMU WTEDY PRZYJDZIE TYRAĆ NA TYCH NIEUDACZNIKÓW NIEROBÓW???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sklepikarz napisał:
hmmm 3000zł średnia zaroków. ciekawe. dałem ogłoszenie w anonsach ze szukam do pracy w sklepiku spożywczym zaznaczyłem ze za najniższą krajową i co ... a no absolwenci KUL UMCS i inni młodzi wykształceni są gotowi za te pieniadze myć półki wycierać kurze i nadskaiwać niemiłym klientom. więc k..wa pytam pana Krzysztofa Markowskiego co on pierd...oli o zarobkach 3000netto czy brutto nalubelszczyźnie. jak mi w 5 godzin młodzi ludzie zapchali skrzynkę mailową !!! oczywiście nikogo z mgr nie przyjme bo nie chce ich dołować i zachęcać do pozostania w tym chorym kraju gdzie kłamcy śmieją sie z nich i wmawiają im ze jest dobrze jak jest naprawdę źle. P.S. moze i srednia wynosi ok 12 tys ale dla kolesiów i dla osób z plecami po róznych układach i koneksjach.
Tak właśnie opisał Pan kwintesencję realiów na wsi lubelskiej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jestem ślepa, ale patrząc na moje konto bankowe zarabiam z każdym rokiem mniej... z powyżej 1000 netto spadło mi na lekko ponad 700. Czy ja czegoś nie rozumiem? Ale jakby ktoś chciał mi dać te wspominane 3000 pewnie brutto to ja bardzo chętnie się przekwalifikuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE MIETEK Z LUBELSKIEGO LEWIATANA, Z BUDOWĄ DRÓG I OBWODNICY ORAZ INWESTYCJAMI TO OBUDZIŁEŚ SIĘ ZA PÓŹNO O 15 LAT!!!TRZA BYŁO SIE MARTWIĆ WTEDY!!NASI TFU DECYDENCI LOKALNI TO TAKIE DNO I NIEROBY, BEZ ŻADNEGO POMYSŁU I CHĘCI!!BYLE DO PIEWRSZEGO POGRZAĆ TYŁEK NA STOŁKU, WZIĄŚĆ KASIORĘ I NA DZIAŁKĘ!!A O BARANACH KTÓRZY ZOSTALI WYBRANI DO STOLICY, DO PARLAMENTU TO NAWET SIE GADAC NIE CHCE,TAKIE DNO!!I TAK OD 20 LAT...A JA 20 LAT GŁOSOWĄŁEM, LICZYŁEM NA TO,ŻE W KOŃCU W NASZYM MIEŚCIE I WOJEWÓDZTWIE DOSTANĄ SIĘ DO STANOWISK LUDZIE Z POMYSŁAMI,CHĘCIAMI ZROBIENIA CZEGOKOLWIEK, ALE NIESTETY NIC Z TEOG JAK ZWYKLE NIE WYSZŁO,WIĘC Z KOŃCEM 2010 ROKU SKOŃCZYŁEM CHODZIĆ NA JAKIEKOLWIEK WYBORY,KONIEC I TAK DŁUGI ROBIENIE MNIE W BALONA!!!POLITYCY W RP TO OSZUŚCI, CWANIACY I ZŁODZIEJE,NIEZALEŻNIE OD PRZYNALEŻNOŚCI PARTYJNEJ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do nas nie ma jak dojechac bo kto chce tu dojezdzac na tę bidę. a dróg nie robią tez w dróga stronę aby ta cała bieda nie zjechała się na zachód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIELORT napisał:
TE MIETEK Z LUBELSKIEGO LEWIATANA, Z BUDOWĄ DRÓG I OBWODNICY ORAZ INWESTYCJAMI TO OBUDZIŁEŚ SIĘ ZA PÓŹNO O 15 LAT!!!TRZA BYŁO SIE MARTWIĆ WTEDY!!NASI TFU DECYDENCI LOKALNI TO TAKIE DNO I NIEROBY, BEZ ŻADNEGO POMYSŁU I CHĘCI!!BYLE DO PIEWRSZEGO POGRZAĆ TYŁEK NA STOŁKU, WZIĄŚĆ KASIORĘ I NA DZIAŁKĘ!!A O BARANACH KTÓRZY ZOSTALI WYBRANI DO STOLICY, DO PARLAMENTU TO NAWET SIE GADAC NIE CHCE,TAKIE DNO!!I TAK OD 20 LAT...A JA 20 LAT GŁOSOWĄŁEM, LICZYŁEM NA TO,ŻE W KOŃCU W NASZYM MIEŚCIE I WOJEWÓDZTWIE DOSTANĄ SIĘ DO STANOWISK LUDZIE Z POMYSŁAMI,CHĘCIAMI ZROBIENIA CZEGOKOLWIEK, ALE NIESTETY NIC Z TEOG JAK ZWYKLE NIE WYSZŁO,WIĘC Z KOŃCEM 2010 ROKU SKOŃCZYŁEM CHODZIĆ NA JAKIEKOLWIEK WYBORY,KONIEC I TAK DŁUGI ROBIENIE MNIE W BALONA!!!POLITYCY W RP TO OSZUŚCI, CWANIACY I ZŁODZIEJE,NIEZALEŻNIE OD PRZYNALEŻNOŚCI PARTYJNEJ!!
Najgłupsza decyzja jaką mogłeś podjąć. Czy efekt jest pożądany czy nie to w wyborach trzeba brać udział!!! Myślisz że jak nie idziesz do wyborów to nie bierzesz w nich udziału??? Bierzesz tylko biernie, zaniżasz frekwencję ale decyzję podejmują za ciebie ci co głosują!!! Ułatwiasz tylko dopchanie się do koryta tym którzy mają największą rodzinę lub kolesiów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd się wzięła tak wysoka średnia płaca,chyba w budżetówce bo budownictwo i transport na takie pensje pracuje przez dwa miesiące.A wszystkie prywatne firmy płacą najniższą krajową co za tym idzie-niskie składki a pracownik ma satysfakcję że się o robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie wy takie oferty pracy widzicie najczęściej oferty to 1300-1500 brutto dla osób z wyższym wykształceniem ( takie samo dla sprzątaczek)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...