Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bardzo wąsko na zakręcie w Wandzinie. Uwaga na korki

Utworzony przez stefan, 3 września 2012 r. o 21:16 Powrót do artykułu
kiedyś tam jadąc rowerem ledwo się wyrobiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stado deb***i planowało remont tego mostu, najpierw położyli nowy asfalt, teraz robią się doły w gorącym asfalcie od wołów co stoją w mega korku... GRATULACJE! Normalnie jakaś nagroda powinna się posypać, albo mega premia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komandosik napisał:
Stado deb***i planowało remont tego mostu, najpierw położyli nowy asfalt, teraz robią się doły w gorącym asfalcie od wołów co stoją w mega korku... GRATULACJE! Normalnie jakaś nagroda powinna się posypać, albo mega premia...
POmyślimy, POmyślimy, POmysł dobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiany, zmiany, zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie ile ok trzeba postać w korku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długi ten korek? Dokąd sięgał? Kiedy zrobią szynobus do Parczewa i dalej do Łukowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koreczki są bardzo krótkie, potrafią zaczynać się już w Niemcach (dodam jeszcze, że w owych Niemcach ma we wrześniu lub październiku rozpocząć się remont drogi, więc będą dwa korki). Postać.... Ja, żeby przejechać 50 metrów potrzebowałem ostatnio około 20 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już w Niemcach :/ nieźle... może jeszcze ktoś sie wypowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie lepiej, którędy najszybciej to można ominąć, bo niedługo wybieram się w tamte strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...