Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Normalne PSL to jedna rodzina i szczęśliwa rodzina sobie pomaga i wspiera. Jak na uczelniach lubelskich pracują całe rodzinne katedry to cóż ten przypadek znaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze zapytajcie kim jest dyrektor JOK w Janowie Lubelskim dla Burmistrza Janowa:):):) wszedzie to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wójt nie widzi w tym jednak nic niezgodnego z prawem. – Jestem wójtem od 18 lat, a żona jest dyrektorką niewiele krócej. I nie podlega mi bezpośrednio, tylko mojemu zastępcy – tłumaczy Michałek" ... pocieszny PSL-owiec. Boki zrywać. "Ustawa z 2008 r. o pracownikach samorządowych wyraźnie mówi, że małżonkowie nie mogą być zatrudnieni w samorządach i podległych jednostkach "jeśli powstałby między tymi osobami stosunek bezpośredniej podległości służbowej”. Szefowie jednostek samorządowych np. burmistrzowie czy wójtowie, którzy chcą zatrudnić kogoś ze swoje rodziny robią tak, że formalnie oddają nadzór nad tą osobą swoim zastępcom. Nie jest to złamanie ustawy o pracownikach samorządowych, lecz jej obejście" ... uczcie się od PSL-u jak robić takie myki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A panowie z CBA to z marsa są ? TAK JEST WSZĘDZIE ! Usmiałem sie bo czytałem ostatnio rekrutacje w BIP'ie i jednym z wymagań było doświadczenie na jakimś stanowisku min. 7miesięcy. nie 12 nie 6 ale 7. I niech mi ktoś powie że rekrutacja nie była robiona pod kogoś. A ciekawe bo wykształcenie wystarczało średnie. Cała polska to wielkie szambo i co ciekawe gówno cały czas wypływa i ma się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest bardziej skomplikowana niż się niektórym wydaje. Samo podleganie jednostki pod daną jednostkę nie jest sprawą jednoznaczną. Należy rozpatrzyć również inne argumenty: 1. Czy jest bezpośrednia podległość służbowa. 2. Stanowisko wójta nie jest z konkursu tylko z wyboru - skoro mieszkańcom to nie przeszkadza i jest wybierany to chyba inna kwestia. Stanowisko wójta jest kadencyjne (nawet jezeli jest wybierany od iluś lat). 3. Nie znam tych ludzi i ich kompetencji, ale skoro mieszkańcy gminy uważają, że dobrz się dzieje to inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w gminie Potok Wielki jest ten sam wójt od kilkunastu lat, a jego żona jest dyrektorem szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto zajrzec do tygodnika nowy tydzien z dnia wczorejszego gdzie redaktor opisuje sytuacje z rodzinami radnych powiatowych w chełmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biorąc po uwagę fakt na jak wysokim poziomie jest w Batorzu GOK to należy tym Państwu medal wręczyć!!! Cay Gok jest odremontowany, wokól też bardzo schludnie, to najlepszy GOK w okolicy, nie jakaś rudera. Lepiej zajmijcie się innymi, co doprowadzają do rudery takie budynki, a potem sprzedają za bezcen znajomym, Cala Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się uśmiałem - PSL i kultura!.Toż to towarzystwo wzajemnej adoracji - pazerne na dutki jak nikt. Walduś jest dla nich wzorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezczelność. co macie do naszego wójta. To jeden z najlepszych gospodarzy w naszym województwie. Gmina bardzo dbrze się rozwija i mieszkańcy zadowoleni. tylko donosiciele i kapusie z DW nie. Ai jeszcze z CBA - co boi się prawdziwych afer, a czepia się byle szczegółów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOŻE KTOŚ SIĘ W KOŃCU TYM ZAINTERESUJE!? W Puchaczowie chyba prawie cała rodzina WÓJTA pracuje w gminie i spółkach gminnych. Oczywiście tylko na wysoko płatnych stanowiskach. Dwie córki bezpośrednio podlegają wójtowi: Jedna jako pracownik ośrodka kultury, inna w przedszkolu... Dodatkowo wójt ma udziały w dużej firmie budowlanej i zatrudnia w gminie dzieciaczki swoich wspólników ze spółki... Żenada.... I NA KONIEC ZAGADKA: z jakiej partii jest ten wójt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK TO JEST NAJLEPSZY WÓJT NA ŚWIECIE! BO Z PSL ;-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich którzy wiedzą o nieprawidowościach w działaniu organów państwowych zapraszam na stronę : https://cba.gov.pl/portal/pl/zgloszenie zróbmy porządek . Wylewanie złości na forum jest bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znawcy tematu! Znacie tego człowieka? Jego żonę? Wiecie jakimi są gospodarzami? Byliście w tym Batorzu, widzieliście gminę, GOK? Już podniecili się że z PSL i wszystko jasne. To jest gmina wiejska więc co z PO czy PiS mają być? Mam kilku znajomych z tamtych rejonów i jakoś nikt złego słowa nie powie na tych ludzi. GOK jeden z najlepszych w regjonie - ale to też źle, bo lepszy byłby jakiś leń co nic nie robi niż osoba z pasją ale z rodziny. Do dziennikarzy z DW: to juz kolejny w waszym wydaniu marnej treści artykuł, mam nadzieję że nadejda takie czasy że za podawanie nieprawdziwych, dwuznacznych, ubarwinychm i narażających na szkody innych informacje będziecie karani dożywotnim zakazem wykonywania zawodu!!! To dotyczy się praktycznie całych mediów w polsce. Jeśli jest jakas sensacja to więcej można się dowiedzieć z zagranicznych mediów niż z naszych. Tam jest krótko i na temat a u nas: domysły, nowe teorie spiskowe, wypytywanie pana, pani z pod sklepu oraz szukanie ekspertów od siedmiu... Moja rada, jeśli jakiś czytelnik lub czytelniczka napisze Ci taką informację to sprawdź najpierw, wstań z tego ciepłego krzesełka, przejedź się do tej miejscowości, rozpoznaj sytuacje a nie odrazu wypisujecie artykuły. PS. Pozdrownienia dla mieszkańców Gminy Batorz, jej wójta i całej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AA napisał:
Do dziennikarzy z DW: to juz kolejny w waszym wydaniu marnej treści artykuł, mam nadzieję że nadejda takie czasy że za podawanie nieprawdziwych, dwuznacznych, ubarwinychm i narażających na szkody innych informacje będziecie karani dożywotnim zakazem wykonywania zawodu!!! To dotyczy się praktycznie całych mediów w polsce. (...) PS. Pozdrownienia dla mieszkańców Gminy Batorz, jej wójta i całej rodziny.
Kolejny PSL-owski klakier, bełkoczący i na dodatek straszący Sądami za podawanie "nieprawdziwych" informacji. Słoma z butów, jedna wielka rodzina PSL-owska z tamtej wsi, ustawiona na gminnych ciepłych posadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Poniatowej jest bardzo podobnie tylko,że odwrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AA napisał:
Znawcy tematu! Znacie tego człowieka? Jego żonę? Wiecie jakimi są gospodarzami? Byliście w tym Batorzu, widzieliście gminę, GOK? Już podniecili się że z PSL i wszystko jasne. To jest gmina wiejska więc co z PO czy PiS mają być? Mam kilku znajomych z tamtych rejonów i jakoś nikt złego słowa nie powie na tych ludzi. GOK jeden z najlepszych w regjonie - ale to też źle, bo lepszy byłby jakiś leń co nic nie robi niż osoba z pasją ale z rodziny. Do dziennikarzy z DW: to juz kolejny w waszym wydaniu marnej treści artykuł, mam nadzieję że nadejda takie czasy że za podawanie nieprawdziwych, dwuznacznych, ubarwinychm i narażających na szkody innych informacje będziecie karani dożywotnim zakazem wykonywania zawodu!!! To dotyczy się praktycznie całych mediów w polsce. Jeśli jest jakas sensacja to więcej można się dowiedzieć z zagranicznych mediów niż z naszych. Tam jest krótko i na temat a u nas: domysły, nowe teorie spiskowe, wypytywanie pana, pani z pod sklepu oraz szukanie ekspertów od siedmiu... Moja rada, jeśli jakiś czytelnik lub czytelniczka napisze Ci taką informację to sprawdź najpierw, wstań z tego ciepłego krzesełka, przejedź się do tej miejscowości, rozpoznaj sytuacje a nie odrazu wypisujecie artykuły. PS. Pozdrownienia dla mieszkańców Gminy Batorz, jej wójta i całej rodziny.
Nie rozumiecie o co chodzi? Nie o PSL czy o to czy dyrektor dobry i wójt dobry (notabene jak żona dyrektorką to dziwne że GOK wyremontowany? Dostałby obiad jakby nie dbał o miejsce pracy żony? ). Tu chodzi o POLSKĘ, o STANDARDY. Jeśli jestem wójtem i zarabiam parę ładnych tysiączków, to mam dawać przykład a nie obchodzić prawo. Jeśli rodzina decyduje się na profity z wójtostwa to decyduje się na wyrzeczenia, nawet jeśliby jedno z nich miało stracić pracę. Krzywdy mieć nie będą. Jest masa młodych wykształconych osób bez pracy, żyjących za parę stów miesięcznie, to jest w porządku? I nie przeszkadza do kościółka latać? Nic sumienia nie uwiera? Nie chodzi tylko o ten konkretny przypadek (znam oboje wójtostwa i lubię) tylko o ZASADĘ obchodzenia przepiosów prawa dla korzyśći stosowaną w całym kraju. Trzeba to powtarzać aż do obłędu TAK SIĘ NIE ROBI. Bo później szukamy winnych - żydów, masonów i licho wie kogo. A to MY POLACY tak sobie i naszym dzieciom urządzamy kraj. Całe szczęście że nie ma granic. Jak za PRL-u, co młodsi i zdolniejsi wyjadą robić kariery w normalnych krajach a partia się sama wyżywi (i swoje rodziny)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny PSL-owski klakier, bełkoczący i na dodatek straszący Sądami za podawanie "nieprawdziwych" informacji. Słoma z butów, jedna wielka rodzina PSL-owska z tamtej wsi, ustawiona na gminnych ciepłych posadkach. Masz jakieś problemy z własnym JA? Słoma z butów? Czy ty wiesz wogóle coś o mnie? Zyczę Ci zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle wielki problem z niczego. Jak jest wójtem 18 lat to znaczy ze ludzie zadowoleni a przecież wszyscy znamy sytuację i wiemy że nic złego się nie dzieje a wręcz przeciwnie, gdyby było inaczej przecież nie głosowalibyśmy na niego przez kolejne kadencje.Wójt jest bardzo zaangażowany w prace gminy i takich wójtów nam trzeba. Żona jego jest wielką społeczniczką i bardzo aktywną pieśniarką prowadzącą kapelę - jak trzeba coś zrobić to zawsze ona. Ale zawsze znajdzie się niezadowolona osoba która dla pieniędzy napisze głupi donos i jest gotowa pożywka dla CBA jakby nie było naprawdę poważniejszych spraw. A tak w ogóle to każdy polityk czy samorządowiec ma jakąś rodzinę ( a o to właśnie chodzi żeby było nas jak najwięcej) no to żeby nie pracowali w pobliżu swojej władzy to trzeba ich najlepiej wystrzelać i będzie święty spokój. Anna z Batorza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie rozumiecie o co chodzi". To było do tych bełkoczących o PSL itp. Może i masz rację co do przestrzegania prawa, tylko w tym przypadku mieszkańcy wybierają tego wójta już któryś raz z rzędu, czy jeśli byłby złym gospodarzem, dbającym tylko o rodzinę to byłby dalej wojtem? Byłeś kiedyś tam, w tym GOK? Ja niestety nie, ale moi znajomi wypowiadają się bardzo pochlebnie o tych ludziach więc chyba coś nie tak z tą nagonką. Co do dzinnikarzy to mam tylko tyle że artykuły jak i ich tematy sa pisane w sposób mało obiektywny typu: sensacja - to sprawka tego i tego. Przykład: nasza czytelniczka napisała do ... A dlaczego druga strona nie ma prawa wypowiedzi, gdzie zdanie: Byliśmy w tej gminie i mieszkańcy mówią... Ale po co się męczyć jak można napisać co się chce i tak nikt nikomu nic nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...