Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawo rynku...wiadomo że pracy i tak nie ma!!! Większość i tak wyemigruje z Lubelskiego...więc po co utrzymywać nauczycieli darmo-zjadów??? W samych Bełżycach i tak żadnej pracy nie ma.... Proszę się nie oburzać za słowa prawdy tylko sobie to spokojnie racjonalnie przeanalizować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys,lata temu,gdy byl jeszcze Zespol Szkol Rolniczych,oba zespoly miescily sie w jednym budynku,wtedy nikt o laczeniu nie myslal.Teraz jak szkoly rozbudowano,przybylo budynkow,ale tez kietunkow nauczania,pojawia sie pomysl laczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc może zamiast brać się za likwidację szkół lepiej wziąć się za poprawę mentalności? A szkoły odnoszą marne wyniki, bo nauczyciele na to pozwalają - tu jest według mnie największy problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo rynku...wiadomo że pracy i tak nie ma!!! Większość i tak wyemigruje z Lubelskiego...więc po co utrzymywać nauczycieli darmo-zjadów??? W samych Bełżycach i tak żadnej pracy nie ma.... Proszę się nie oburzać za słowa prawdy tylko sobie to spokojnie racjonalnie przeanalizować...
Święte słowa !!! BO TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZBUDOWAŁY SOLIDARUCHY DO SPÓŁKI Z NIEKTÓRYMI KSIĘŻMI , CZĘŚCIOWO NAIWNYMI ,A PO CZĘŚCI TYMI, KTÓRZY WYKORZYSTALI NAIWNOŚĆ GAWIEDZI W IMIĘ SWOICH INTERESÓW !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zgadzam się po trochu z Panem Antoniem - przez utrudniony dojazd do Bełżyc z ościennych miejscowości szkoły na pewno tracą jakąś ilość uczniów. Drugim problemem jest jakość nauczania w szkołach. Kopernik jak Kopernik jak na tutejsze realia jeszcze w miarę ok, ale Kościuszko niestety poziomem nie grzeszy...Nie jest to jednak do końca wina nauczycieli - spójrzmy na wyniki testów gimnazjalnych uczniów, którzy uczęszczają czy uczęszczali do tejże szkoły - z pustego i Salomon nie naleje (są oczywiście nieliczne wyjątki)... Trzeba tez powiedzieć o jeszcze innym trendzie - nacisku rodziców na dzieci że te nawet pomimo braku predyspozycji do nauki w liceum czy technikum do takich są wysyłane - bo jak to nie mieć matury - a najlepiej jeszcze studia skończyć (byle jakie, ale zawsze). Kolejny problem brak kształcenia zawodowego w zawodach, które rzeczywiście są potrzebne na rynku pracy. Czy akurat kierunek usług gastronomicznych o którym wspomina Starosta Lubelski jest aż tak nam tutaj niezbędny? a tak poza tym "unia europejska musi być zniszczona":)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyciągnąć uczniów? 1.niz demokraficzny to może niech każdy z psem przyjdzie . 2.do Kościuszki na 10 pójdzie 2 bo każdy wie jaka tam szkoła 3 dziwne ze tak długo przetrwała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby połączyć obie szkoły to nie korzyść dla "Kopernika" gdyż jednak uczniowie z "Kościuszki" nie mają najlepszych wyników w nauce i tym sposobem zniszczą reputacje. Mi się ten pomysł nie podoba. Problemm widzę właśnie w transporcie do szkół a koszmar to dopiero jest w zime. Współczuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć szkołę na Przemysłowej lub co najmniej wprowadzić tam innego dyrektora! Obecny pan Ch.... ń jest b. mierny i nie potrafi przyciągnąć uczniów do szkoły. Wyrzuca fachowców! Zostawił sobie teraz samych swoich z PSL (mężowie nauczycielek to "działacze"). Na radach obowiązuje u niego jeden tekst: "Ja nie chcę problemów-uczeń ma ZDAĆ-mam nadzieję, że jasno się wyraziłem"... Ch...ń łamie kodeks pracy i ten moralny-zatrudniał swojego syna i córkę! Sekretarka, to jego rodzina, jak i połowa personelu... Druga połowa to znajomi. Podzielił działkę na której była szkoła i sprzedaje po kawałku. Wyprzedał warsztaty szkolne-kolegom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po "kolegom" miał być "?".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suuuuper!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko miejmy nadzieję, że nie dopuszczą do rządów pana Ch... w nowej szkole, bo następną w pole wyprowadzi :/ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopernik od wielu lat ma renomę. Uczęszczała do niego moja mama, ja a teraz moje dzieci. Ta szkoła ma swoją długą historię. Do dziś rozczulają nas wspomnienia, kiedy siedzimy czasem z rodziną podczas świąt i wspominamy nauczycieli, którzy nas uczyli( wielu już odeszło). Czasem byli srodzy, czasem nas rozbawiali, ale zawsze w najtrudniejszych momentach można było na nich liczyć :) Na samą myśl miło się na sercu robi i chętnie wróciło by się do ogólniaka i tamtych wesołych lat :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys,lata temu,gdy byl jeszcze Zespol Szkol Rolniczych,oba zespoly miescily sie w jednym budynku,wtedy nikt o laczeniu nie myslal.Teraz jak szkoly rozbudowano,przybylo budynkow,ale tez kietunkow nauczania,pojawia sie pomysl laczenia.
Ale uczniów ubywa niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie Chodun to szkoły dawno by nie bylo. Jako jedyny walczy do konca. A jak się zazdrości to juz inna bajka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Ch  ..... to niech idzie  na emeryture a  nie jeszcze miesza :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to stan umysłu, a nie rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe tylko dlaczego Ci co podchodzą do matury w szkole im. T. Kościuszki ją zdają a w tym waszym Koperniku są wyrzucani z matury za np użycie tel.... czyżby coś poszło nie tak? A Ci co piszą te brednie niech się stukną w czoło dobrze, bo ten co chce się czegoś nauczyć nauczy się w każdej szkole a Wam w tym Koperniku aby mordy do gadania porosły duże. Tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdej szkole uczeń jest usuwany z egzaminu jeśli korzysta z telefonu komórkowego czy innych niedozwolonych źródeł, gdyż jest to naruszenie obowiązujących w całej Polsce procedur maturalnych. Proszę się zastanowić zanim coś się napisze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że jak człowiek zna zasady i wie ż stać go na zdanie matury bez cwaniactwa i przekrętów to nie kombinuje tylko liczy sam na siebie i na swoją wiedzę a z tego co mi wiadomo to na maturach w Koperniku bywa róznie... Zresztą ostatni rok to pokazał. W Zst Kościuszki przynajmniej nauczyciele znają swoich uczniów i o każdym z nich mogą się wypowiedzieć a nie takie barachło i przemiał ludzi jaki jest w Koperniku. A do tych co mają uwagi do Pana dyrektora tejże szkoły to trzeba pomyśleć i przyznać rację że gdyby nie on to ta szkoła dawno by już nie istniała. Człowiek sie stara organizuje co moze dla tej szkoły i dla uczniów. Szkoła na ,,polu,, ale jakoś wygrał projekty unijne itp na Bychawskiej jakoś nie dało się tego załatwić.... wymaga od swoich uczniów ale i się stara coś robi a nie tylko udaje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Koperniku nie ma projektow unijnych???? A to dobre! Proszę się doinformować najpierw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...