Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą kary za handel na chodnikach i ulicach. Nawet 5 tys. zł

Utworzony przez MARYJAN ARCYBISKUP, 21 listopada 2011 r. o 17:15 Powrót do artykułu
AAAAAA napisał:
Niestety nie mogę zmienić tracy przez jakiś czas. Szkoły sobie nie przestawię. Po drugiej stronie powiadasz? Jeśli by i tam też nie stały stragany to może i by się dało chodzi...
Palikot ma rację mówiąc, że szkoła uczy wyścigu szczurów zamiast myślenia. Z całym szacunkiem do szkoły, ale w Twoim przypadku...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
O ile jestem za tym, żeby karać obcokrajowców za handlowanie na chodnikach, to nie rozumiem, dlaczego przepis ma być stosowany w stosunku do babć i dziadków, którzy handlują jajkami i śmietaną. Przyjechała babuleńka sprzedać 10 jajek od swojej kurki, bo dorabia do emerytury, czytaj jałmużny od państwa w kwocie 400 zł bo nie stać na leki, i ma zapłacić za to 5 tysi kary?? Tutaj chyba kogoś zdrowo pogrzało. I niech mi nikt nie gada, że takie sa zapisy sanepidu - bo od wieków w ten sposób handlowano płodami rolnymi i jakoś naród polski przetrwał. Sam kupuje od takich ludzi jajka, śmietanę i ser i żyję. uważam, że zadziałało tu lobby zagraniczne, które chce zniszczyć polskie rolnictwo, a że my polacy włazimy każdemu w kakao bez wazeliny, to oczywiście się na to zgodziliśmy.
Może by tak znalazł się odwazny i wprowadził kary dla polityków i urzędników, którzy Polaków w to bagno wciagneli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja rada dla Komendanta Straży Miejskiej. Tak trzymać! Nie karać ludzi! Olać bzdurne przepisy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko to lobby hipermarketów które nie płaca podatków bo przecież generują same straty, ale drobne sklepy jakoś zdołały wykończyć. Urzędasy i wybrańcy narodu nie zrobią przecież dobrze obywatelom bo nie mają w tym interesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Handlarze powinni się przenieść z Ruskiej pod Novą, tam można "legalnie handlować" nielegalnym towarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no prosze, za spowodowanie po pijaku wypadku ze skutkiem smiertelnym, sad nigdy NIE ZASADZI konfiskaty narzedzia zbrodni a tutaj za zwykly handel na ulicy mozna zostac OKRADZIONYM (i to bez wyroku, ot po prostu przez zwyklych straszakow wiejskich) nawet z nie swojego towaru i do tego jeszcze zaplacic kare. panstwo prawa, kjm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygonić też handlaży z krańcowej!!! przy Łabędziej cięzko przejśc nie mówiąc o dojezdzie w Sobotę pod wierzowce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...