Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą nowe szlaki rowerowe w Lubelskiem

Utworzony przez BigZbig, 3 lutego 2011 o 22:53 Powrót do artykułu
chyba w Lubelskiem ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie PUZIO, w lubelskiem, w lubelskiem! Spało się na polskim?
0
zobaczymy..
0
A pola namiotowe będą?
0
żeby zachęcić turystów z Polski - muszą najpierw dojechać. kiedyś bez problemu mogli dojechać pociągiem, nawet ze Szczecina - na Roztocze. ja mieszkaniec Lubelszczyzny też podjeżdżałem pociągiem z rowerem w dowolną okolicę. w tej chwili to jest niemożliwe. nie każdy chce jechać samochodem z rowerem na dachu. Będziemy mieli S-17, lotnisko [ ], ale w cywilizowanym świecie funkcjonuje też taki wynalazek jak kolej. będziemy dalej skansenem
0
Ci co rządzą tylko plany roztaczają ale wykonać to nic nie potrafią ,pytam gdzie ta ścieżka wzdłuż Wisły od żródła do morza.Przez lata widzę że rządzi tu zwykła hołota i aparatczycy których obchodzi tylko własny stołek bo co taki naprawdę potrafi ,ano nic .
0
Śmiech mnie ogarnia "szlak bursztynowy" Wąwolnica,Wojciechów a może Włodawa a gdzie Józefów nad wisłą ,Piotrawn,Wilków itd. To są tereny jak zwyke niedoceniane
0
głupota...szlak rowerowy powinno przez józefów nad wisłą,łopoczno ,piotrawin,i dalej do wilkowa bo tam są piekny widoki rzeki nad Wisła...
0
"śmiech", "głupota". Proszę najpierw postudiować temat, a potem się wypowiadać. na początek polecam mapkę- schemat dołączony do artykułu, a zaraz potem stronę poświęcona Szlakowi Bursztynowemu www.szlakbursztynowy.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: