Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą nowe szlaki rowerowe w Lubelskiem

Utworzony przez BigZbig, 3 lutego 2011 r. o 22:53 Powrót do artykułu
chyba w Lubelskiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie PUZIO, w lubelskiem, w lubelskiem! Spało się na polskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczymy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pola namiotowe będą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby zachęcić turystów z Polski - muszą najpierw dojechać. kiedyś bez problemu mogli dojechać pociągiem, nawet ze Szczecina - na Roztocze. ja mieszkaniec Lubelszczyzny też podjeżdżałem pociągiem z rowerem w dowolną okolicę. w tej chwili to jest niemożliwe. nie każdy chce jechać samochodem z rowerem na dachu. Będziemy mieli S-17, lotnisko [ ], ale w cywilizowanym świecie funkcjonuje też taki wynalazek jak kolej. będziemy dalej skansenem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co rządzą tylko plany roztaczają ale wykonać to nic nie potrafią ,pytam gdzie ta ścieżka wzdłuż Wisły od żródła do morza.Przez lata widzę że rządzi tu zwykła hołota i aparatczycy których obchodzi tylko własny stołek bo co taki naprawdę potrafi ,ano nic .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech mnie ogarnia "szlak bursztynowy" Wąwolnica,Wojciechów a może Włodawa a gdzie Józefów nad wisłą ,Piotrawn,Wilków itd. To są tereny jak zwyke niedoceniane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota...szlak rowerowy powinno przez józefów nad wisłą,łopoczno ,piotrawin,i dalej do wilkowa bo tam są piekny widoki rzeki nad Wisła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"śmiech", "głupota". Proszę najpierw postudiować temat, a potem się wypowiadać. na początek polecam mapkę- schemat dołączony do artykułu, a zaraz potem stronę poświęcona Szlakowi Bursztynowemu www.szlakbursztynowy.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...