Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą remonty na drodze nr 19 od Lublina do Kraśnika

Utworzony przez bolesław, 29 sierpnia 2011 r. o 15:16 Powrót do artykułu
W końcu bo po tej drodze już się rowerem jechać nie dało a co mówić o samochodach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM!!!! nocnyszejker.pl/?pwid=9e0cdc0bc45f4c469acac89f2972f2e0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby wybrańcy nardou z lubelszczyzni byli kompetentni wywalczyliby juz dawno kase na remont tej drogi...mówione było że w zasadzie co rok dyrekcja z lublina prosi o kase i co rok dostaje w łeb..ale na dworzec za miliard złotych kasa jest........wiadomo łódz = grabarczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od dziś wiadomo,że odcinek drogi to tranzyt ciężarówek z kamieniem z woj. świętokrzyskiego.Jak jeżdżę to nie widziałem do tej pory żadnej ważonej ciężarówki przez odpowiednie służby.Dlatego nie dziwmy się,że nawierzchnia w zasadzie nie nadaje się do normalnej jazdy. No ale w końcu jest to wschód.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot inwestycja, ale w końcu jaka władza wojewódzka takie drogi. Wyremontują 8km i POproblemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerzysta napisał:
Ot inwestycja, ale w końcu jaka władza wojewódzka takie drogi. Wyremontują 8km i POproblemie.
Dla rowerzystów tylko ścieżki rowerowe,a po licha drogi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to przeczytałem to nie wiem śmiać się czy płakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie coś się dzieje w naszym województwie dlatego oddam głos na psl http://www.youtube.com/watch?v=Z-D97jre0EM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl na tak napisał:
wreszcie coś się dzieje w naszym województwie dlatego oddam głos na psl
Pieprzysz bracie 48-8,7=39,3km to mi pozostaje kolein, dziur... Temu panu dziękujemy i jego kolegom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FREZOWANIE I ŁATANIE DROGI ŁĄCZĄCEJ DWA DUŻE MIASTA WOJEWÓDZKIE, PROWADZĄCEJ OD GRANICY Z LITWĄ DO SŁOWACJI,TO KPINA Z KIEROWCÓW ,KTÓRZY NARAŻAJĄC CODZIENNE ZYCIE SWOJE I NAJBLIŻSZYCH,MUSZĄ Z TEGO GÓWNA ZWANEGO SZUMNIE DK 19 MUSZĄ, JADĄC DO PRACY, W INTERESACH, CZY NA WCZASY, NA LOTNISKO JASIONKA!!LUBELSKA GDDKiA DAWNO POWINNA BYĆ ROZGONIONA, BO TO HOŁOTA KTÓRA SZKODZI BUDOWIE NOWOCZESNYCH DRÓG W REGIONIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...