Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie praca dla 1500 osób

Utworzony przez nemo, 28 kwietnia 2008 r. o 08:54 Powrót do artykułu
Tą "piosenkę" o nowych miejscach pracy słyszymy już pare lat!! Co nowy prezes,nowe miejsca pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że zwolennicy "jedynie słusznej linii" już wstali. Żal wam, ciągle żal. Nie będzie kasy dla Poznania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Szmuc jak zwykłe jest optymistą.............współpraca z Zarządem jest Mu na rękę!!!!!!!!!! Ale istotą sprawy są ....rynki giełdowe, które wymuszą na Kopalni redukcję zatrudnienia....a w przyszłości jego kontrolę..................Tego Pan Szmuc....nie jest w stanie opanowac.....!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca jest teraz na Bogdance ale tylko dla ludzi którzy mają znajomości.Jest też i dla tych co nie mają układów tyle tylko że kosztuje to 5000pln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2pac napisał:
Praca jest teraz na Bogdance ale tylko dla ludzi którzy mają znajomości.Jest też i dla tych co nie mają układów tyle tylko że kosztuje to 5000pln
Może cię zdziwie, ale ani nie mam znajomości, ani nie podpłaciłem tych 5000pln. A od czerwca będe zatrudniony w LW Bogdanka. Otwarcie nowego pola na pewno bedzie się wiązać ze zwiększonym zatrudnieniem, ale nie oczekójmy że kopalnia bedzie zatrudniać na szybko ludzi z ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak to jest ale ja dostarczam reguralnie swoje podanie co miesiac już prawie dwa lata.Przez cały ten czac bez żadnego odzewu. Mino że ciągle było słychac że kogoś przyjeli.Z tego co wiem, to tylko ten kto zna "odpowiednich ludzi" , albo wspomoże swoją ofertę pracy finansowo może liczyc na przychylnośc ludzi odpowiedzialnych za rekrutację.Jeżeli chodzi o takie przypadki, przyjęc ludzi bez tgzw. ''pleców" , myśłe że to są tylko incydentalne przypadki miejące na celu utrzymania dobrego imienia "Działu rekrutacji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam chcialbym zlozyc papiery do bogdanki sprobowac a nóż sie uda.. jest tam jakis specjalny wzor podania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, to problem całego województwa. Jak ma się szerokie plecy lub bogaty portfel to i praca się znajdzie. Znajoma z Warszawy nie może uwierzyć, że ja nie mogę znaleźć pracy choćby za tysiąc złotych. Gdy w Warszawie mogę zarobić prawie trzy tysiące. Ale ja mam dzieci, które chodzą do szkoły i nie mogę wynieść się do Warszawy. Małe miasteczka lubelszczyzny mają to do siebie, że liczy się tylko protekcja lub szerokie plecy. I to nazywamy walką z korupcją!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...