Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie praca w magazynach Stokrotki i Biedronki

Utworzony przez kotuuu, 9 maja 2013 r. o 18:31 Powrót do artykułu
Tak, Lublin się rozwija. Nie ma to jak harówka za 1200 na rękę! To sobie pożyją pracownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotuuu napisał:
Tak, Lublin się rozwija. Nie ma to jak harówka za 1200 na rękę! To sobie pożyją pracownicy.
tu to prywaciarz wykorzystuje, a mnie państwo wykorzystuje, bo pracuję jeszcze w państwowej jednostce i po 34 latach pracy mam aż ...... 1300 zł netto,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tu to prywaciarz wykorzystuje, a mnie państwo wykorzystuje, bo pracuję jeszcze w państwowej jednostce i po 34 latach pracy mam aż ...... 1300 zł netto, [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1368125568' post='768012'] tu to prywaciarz wykorzystuje, a mnie państwo wykorzystuje, bo pracuję jeszcze w państwowej jednostce i po 34 latach pracy mam aż ...... 1300 zł netto,
To zapylaj do "prywaciarza" bo umrzesz z głodu na państwowym. W Biedronce sprzątaczka zarabia więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako magazynier zza granica zarabiam 6000zl, pozdrawiam magazynierow w Poslce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adhesion surficis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, to jest wreszcie praca dla absolwentów lubelskich uczelni. "Lublin miastem inspiracji" - skończyłeś prawo/fizykę/germanistykę itd. - zainspiruj się pracą magazyniera.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cześć wam warto wejść nahttp://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1074  i sprawdzic dla bezpieczenstwa tam wiarygodne opinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdecydowanie dobra wiadomość, bo jak pisza pracownicy na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,27750 to serio zarobek nie jest najgorszy. 2000 na start plus fajny socjal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...