Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kiedy droga nr 2267 L Niedrzwica Duża – Krebsówka – Osmolice??? Ileż można remontować tę drogę??? Panowie drogowcy z powiatu- zlitujcie się!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak jak zrobią to uwierzę jak na razie PR przed wyborami samorządowymi w DW trwa w najlepsze.
0
Dlaczego tylko część drogi na odcinku Łaszczów-Zimno,kiedy ten nr drogi przebiega dalej przez gminę Ulhówek do Dynisk /granica państwowa/. Jest to nieprzemyślana decyzja zarządu powiatu,myślę,że w/g zasady-tylko koalicja rządząca ma rację-. A gdzie gospodarskie podejście do tematu drogowego i zdrowe,logiczne myślenie włodarzy powiatu?
0
no nie wiem codziennie pisze dziennik o remontach dróg powiatowych ja człowiek mieszkający przy przyszłej inwestycji takiej jak remont drogi Bełżyce-Strzeszowice wiem ze umowa żadna nie jest podpisana i ze przetarg będzie powtórzony i ze brakuje pieniędzy na remont tej drogi i szukają teraz pieniędzy po gminach. wiec bzdury piszecie tu!! dobrze będzie jeśli ten remont się zacznie w tym roku wsunie to możne nie dobrze bo jak się zacznie to to będzie grudzień a może już będzie -15 stopni i co wtedy będą ta drogę tak kłaść jak remontują tzn gumowcami rozgarniać asfalt?
0
hehe, haha
0
Bardzo mnie ciekawi a co z odcinkiem Łuszczów - Kijany? Może Pan Starosta wybrał by sie i zobaczył w jakim stanie jest ta droga.
0
wychodzi niecałe 10 km remontowanej drogi na powiat. tyle co nic
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: