Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będziemy dokładni, bardzo dokładni

Utworzony przez Feniks, 10 marca 2008 r. o 07:20 Powrót do artykułu
Ta związkowa menda i tak nic nie robi oprócz zawieruchy Mulinski i inne związkowe nieroby zrobili mu wodę z mózgu zakładając oczywiście że wcześniej miał mózg Ten strajk jest w obronie odwołanego związkowca Migielskiego a nie pracowników Pamiętamy jaka były polityka w Izbie za rządów Migielskiego czyli PiS Odwołał kierowników i pozostawił im kierownicze pobory Powołał nowych i dał im tez kierownicze pobory W ten sposób zamiast 22 kierowników w izbie pod względem wynagradzania jest ich teraz 39 Tutaj były pieniądze na podwyżki ale o pracownikach nikt nie myślał Dlaczego Mazur nie protestował wtedy Straj ma sparaliżować pracę ale spwoduje jedno SPISIAŁE towarzystwo będzie musialo sie ewakuować I nie dostaną takich odpraw jak Raczynska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci zobaczcie Tak wyg lada związkowiec Pamiętajcie że jak nie będzie cie grzeczne to też tak będziecei kiedyz wygladać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmozjady, do roboty się weźcie w końcu, a nie strajkować Wam się zachciewa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feniks napisał:
Ta związkowa menda i tak nic nie robi oprócz zawieruchy Mulinski i inne związkowe nieroby zrobili mu wodę z mózgu zakładając oczywiście że wcześniej miał mózg Ten strajk jest w obronie odwołanego związkowca Migielskiego a nie pracowników Pamiętamy jaka były polityka w Izbie za rządów Migielskiego czyli PiS Odwołał kierowników i pozostawił im kierownicze pobory Powołał nowych i dał im tez kierownicze pobory W ten sposób zamiast 22 kierowników w izbie pod względem wynagradzania jest ich teraz 39 Tutaj były pieniądze na podwyżki ale o pracownikach nikt nie myślał Dlaczego Mazur nie protestował wtedy Straj ma sparaliżować pracę ale spwoduje jedno SPISIAŁE towarzystwo będzie musialo sie ewakuować I nie dostaną takich odpraw jak Raczynska
Sam weź się za robotę, od 7.15 masz uczciwie pracować a nie wylewać swoje żale na forach. Jeszcze raz powtarzam do roboty nieroby strajku wam się zachciewa. Wy cały czas strajkujecie. Jak znam życie to teraz połowę z was mozna teraz spotkać na Krakowskim a druga siedzi w internecie, oczywiście z tych co umieją obsługiwać komputery. Tym co nie umieja wszystko przepisują maszynistki. I za wam podwyżki sie pytam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO ROBOTY!! Dwa miesiące temu dostarczyłem rozliczenie roczne i od tego czasu czekam na zwrot pieniędzy! Skandal nieroby!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ja mam mówić............ po 10 lat pracy zarabiam 1.500 złotych netto!!! I jak zacznę strajkować to szef wyleje mnie z pracy. Także niech Państwo ze skarbówki nie narzeka, MACIE JAK U PANA BOGA ZA PIECEM............ trzynastki, talony!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Sławuś, całe studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS łaziłeś w tym powyciąganym czarnym golfiku To już nawet Krzysiu Łątka zgolił swoją rudą bródkę kiedy został szanowanym pracownikiem administracji publicznej buehehehehe może by jakis krawacik w końcu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak zarabiają za dużo. I nie pytaj mnie je****bany idioto, jak sie za 1400zl utrzymać. Powiedz mi jak ja mam sie utrzymac za 900? HE? i nie narzekam. Nie kazdy moze miec domek z basenem. Ciesz sie z tego co masz wypierdku mamuta:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za taką formę strajku powinni byc wyrzuceni z pracy , to oni sa skrupulatni tylko przy okazji strajku a tak to po łebkach i byle jak i potem, tacy jak Pan Kluska płacą za byle jakość pracy - skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro napisał:
DO ROBOTY!! Dwa miesiące temu dostarczyłem rozliczenie roczne i od tego czasu czekam na zwrot pieniędzy! Skandal nieroby!!
Poczekasz jeszcze miesiąc bo taki jest MAKSYMALNY termin ustawowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...